Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyedül olyan egyhangú, és nem is lakok olyan szép környéken mint egyesek. :)

Attól függ, mekkora a "környék". Ha a közvetlen ház és utca, akkor szebb környéken laksz, mint Oldie. És erre is vannak szép helyek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdvözlet mindenkinek! :)

 

Visszatértem. Így utólag visszagondolva, annyira nem nevezném tanulmányútnak, bár tény, hogy voltunk a Központi Bankban, a Nato-ban, az Európai Parlamentben és a Számvevőszéken is, de inkább bulizás volt ezerrel :)

 

Amszterdamban mindenkinek legalább egyszer meg kell látogatnia a vörös lámpás negyedet. Elképesztő :D

 

Később még, ha lesznek képek, mutatok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdvözlet mindenkinek! :)

 

Visszatértem. Így utólag visszagondolva, annyira nem nevezném tanulmányútnak, bár tény, hogy voltunk a Központi Bankban, a Nato-ban, az Európai Parlamentben és a Számvevőszéken is, de inkább bulizás volt ezerrel :)

 

Amszterdamban mindenkinek legalább egyszer meg kell látogatnia a vörös lámpás negyedet. Elképesztő :D

 

Később még, ha lesznek képek, mutatok :D

 

Megfogadtad a tanácsot, és ellátogattál "oda"? :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm. Amszterdam. Szóval jönnek majd az átpöfékelt, vad orgiás, vörös lámpás-béli sztorik. Ejnye-bejnye. :)

 

Donát, engem igenis az érdekel, hogy milyen volt az EU parlament belülről, akárcsak a NATO. Még ha ezt magamnak se hiszem el. :):D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap2: Köszönöm a fogadtatást!

 

Szívni nem szívtam, de anélkül is jó buli volt, sőt. Én vigyáztam a többiekre.

 

Nagyon szépek a lányok, és csak 50 euro egy teljes szolgáltatás. Bár mi nem próbáltuk, inkább maradtunk a nézelődésnél :(

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg aztán kár lenne a sok útközbeni látnivalóról lemondani :D Bár busszal lassabb, de azért útközben is látni ezt-azt :) Kivéve, ha végig autópályán kell menni, ott kevesebb a látnivaló, mert nem mennek keresztül a városokon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itthon Donát :D

 

A tegnapi nap egyébként először kihasználva, hogy egy HD kamera közelébe jutottam kamerázgattam egy kicsit Budapest Lipótváros nevü részében. Nem vagyok egy Spielberg (többek között ennek köszönhetőek az indokolatlan zoomolások), de cserébe néhol egész nagy mázlim volt. A bazilikánál pont akkor harangoztak mikor ott "forgattam" :) (mivel itt nagyon pici a youtube ablak ezért

a link a Youtube oldalra, ahol azért picit szebb, pláne 1080p-re váltva)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.