Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki már felköszöntött, és aki még fel fog, nagyon aranyos, hogy gondoltatok rám. :)

 

Boldog szülinapot Kiskósa. Te már nagykorú vagy ihatsz mint a gödény. Sőt szombatra is esik, még az istenek is azt akarják hogy igyál valami piát ezen a napon, :D

Most képzeld el, ahogy ilyen Horatio Caine mozdulattal leveszem a napszemüvegem és csak annyit mondok: "Nem hiszek Istenben." :D Vagy azt, hogy "Nem iszok alkoholt." :lol: Viccet félretéve, nem vagyok az az ivós típus. Meg úgy általában a bulikat sem szeretem. Tegnap volt a szalagavatóm, és szét untam az agyam. És a szalagot is sikerült elhagynom. :P Meg elég rosszul állunk anyagilag, szóval nem kapok semmi ajándékot, de nem is baj, amúgy sem akartam megünnepelni. :D De azért megköszönöm mindenkinek a jókívánságokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande nálunk Miskolcon fél méteres hó esett :S

Tegnap mesélte kolléganőm, Hböszörmény mellett lakó barátnője hívta előzős este azzal a hírrel, hogy 30 centi hó esett náluk, és még nem állt el a hóesés. Szerencsére nálunk csak pár centi esett, az is nagyjából eltűnt, Pesten meg nyomokban sem volt hó látható.

 

Boldog születésnapot, Kiskósa :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is verőfényes napsütés volt egész nap, hónak még hamva sem volt, nemhogy híre (még a Bakony sem havas). Ha nem lett volna mínusz három fok, azt mondtam volna, hogy itt a tavasz. Így viszont csak a radiátor innenső oldalán volt kellemes meleg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is verőfényes napsütés volt egész nap, hónak még hamva sem volt, nemhogy híre (még a Bakony sem havas). Ha nem lett volna mínusz három fok, azt mondtam volna, hogy itt a tavasz. Így viszont csak a radiátor innenső oldalán volt kellemes meleg :)

Jó nektek.

Nálunk is kezd már olvadozni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Nagyon durva ez a váltás; egy véres fejű gyilkos után egy kiskutya az avatarod. :lol:

Hehe, kiskutya meg minden, mi? :P Ismernéd csak őnagyságát és rögtön respectálnád. :D Spartacus keze alatt nem ömlött annyi vér, mint amit ő képes véghezvinni egy öt perces "játék" alatt. :P

 

De még mázli, hogy ilyen jól sikerült a kép, mert mikor a húgom megmutatta milyen is a fürdés után, a röhögést nem bírtam abbahagyni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, kiskutya meg minden, mi? :P Ismernéd csak őnagyságát és rögtön respectálnád. :D Spartacus keze alatt nem ömlött annyi vér, mint amit ő képes véghezvinni egy öt perces "játék" alatt. :P

 

De még mázli, hogy ilyen jól sikerült a kép, mert mikor a húgom megmutatta milyen is a fürdés után, a röhögést nem bírtam abbahagyni. :D

Nagyon szomorú feje van. :D Mintha azt mondaná: "ezt most miért csináltad velem?" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.