Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mi van, éccakás vagy? :D Nincs jobb dolgod minthogy este is ott kódorogjál? :P:D;)

Tudod, ha az embert egy egész napra leküldik, akkor nincs más választása, kénytelen lent ülni egész nap a jó levegőn. :) De holnap este nem itt leszek, azt garantálom. Akkor ugyanis a strandra leszek beosztva éjszakára (fő a változatosság... :( ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, ha az embert egy egész napra leküldik, akkor nincs más választása, kénytelen lent ülni egész nap a jó levegőn. :) De holnap este nem itt leszek, azt garantálom. Akkor ugyanis a strandra leszek beosztva éjszakára (fő a változatosság... :( ).

 

Hátha beesik pár hölgy éjszakai nudizásra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha beesik pár hölgy éjszakai nudizásra. :D

Egyre jár az agyunk, mert ugyanezt gondoltam én is. :D Kívánjunk ennek a jó munkásembernek jó nagy cicis, jó fenekű csajt egész éjszakára :D Persze csakis mindent a szemnek, semmit a kéznek alapon :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kalappal a vizsgákhoz!

 

Hmmm. ÁNTSZ. Egészségükre. Azt hol lehet megtudni, hogy a ProSoft93 mennyit kapott az Élelmiszerhigiéniai Alrendszer kitalálásáért? A checklista, ami ennek a webes felülete, kb egy éve működik és csak pár hete, a Kölcsönös Megfeleltetés jegyében kezdték rendbehozni. Na akkor viszont hirtelen és alig harmadik nekifutásra sikerült végre bug-mentesíteni (nagyjából).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jár az agyunk, mert ugyanezt gondoltam én is. :D Kívánjunk ennek a jó munkásembernek jó nagy cicis, jó fenekű csajt egész éjszakára :D Persze csakis mindent a szemnek, semmit a kéznek alapon :lol:

 

 

Természetesen választania is kell majd. Vagy a hölgy, vagy a Mass Effect 3. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jár az agyunk, mert ugyanezt gondoltam én is. :D Kívánjunk ennek a jó munkásembernek jó nagy cicis, jó fenekű csajt egész éjszakára :D Persze csakis mindent a szemnek, semmit a kéznek alapon :lol:

Ne-eem... mindent a szemnek és a kéznek, meg... khm... 18+ :D

 

Természetesen választania is kell majd. Vagy a hölgy, vagy a Mass Effect 3. :D

Nő!

 

Figy, ilyen alternatívákkal nem lesz csaja. ME3 és a Lego szent :D

Mass Effecttel is játszó, legozni is hajlandó nő! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg egy életnagyságú, Legoból felépített Miranda :D

Legrosszabb esetben pedig egy Miranda minfig :D

Ha már Miranda, a valódi Yvonne Strahovskinál lejjebb nem adom. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=oiKxIPMk6HI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem megy át azt nyakonvágom :P

Aki meg ilyen marha, mint én, elmegy megnézni azt is, mi a francért kapott hármast, amikor tudta az anyagot :evil: Idegességemben múlt héten baromira benéztem a statisztikát :pfff: Mindig ilyen figyelmetlenségektől féltem, hát most megkaptam.

 

Mass Effecttel is játszó, legozni is hajlandó nő! :D

:lol:

 

Coce-nak boldog születésnapot, kár, hogy nem jár már erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki meg ilyen marha, mint én, elmegy megnézni azt is, mi a francért kapott hármast, amikor tudta az anyagot :evil: Idegességemben múlt héten baromira benéztem a statisztikát :pfff: Mindig ilyen figyelmetlenségektől féltem, hát most megkaptam.

Valahogy a világ mégsem dőlt össze :P;) Ahogy szokták mondani....görbüljön, az a lényeg :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki meg ilyen marha, mint én, elmegy megnézni azt is, mi a francért kapott hármast, amikor tudta az anyagot :evil: Idegességemben múlt héten baromira benéztem a statisztikát :pfff: Mindig ilyen figyelmetlenségektől féltem, hát most megkaptam.

Van ilyen néha, utólag kár is bosszankodni. :) Függ a hármastól valami konkrétan, vagy csak bosszantó, mert jobb is lehetett volna?

 

 

Coce-nak boldog szülinapot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy a világ mégsem dőlt össze :P;) Ahogy szokták mondani....görbüljön, az a lényeg :)

Én h*lye vagyok, mert nekem több a célom :P

 

((aki lemaradt volna róla: totálisan tehetségtelen vagyok a számítógépesített játékokhoz))

:D

Akár csak én :D

 

Van ilyen néha, utólag kár is bosszankodni. :) Függ a hármastól valami konkrétan, vagy csak bosszantó, mert jobb is lehetett volna?

Fogalmam sincs, hogy később fog-e kelleni (pl. MA képzésnél beszámítják vagy nem, ott nem egységes a felvételi, bár nem tudom, mit agyalok ezen, amikor az még 3 év + egy nyelvvizsga), de attól függetlenül bosszantó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én h*lye vagyok, mert nekem több a célom :P

A végeredmény szempontjából nem mindegy, hogy 3 -as vagy 5 -ös? Szerintem a tudás attól még meg van benned. A korábbi barátnőm mindig az ötöst hajszolta, de azt meg is értettem hisz ő "főállásban" űzte az ipart. Ellenben neked szerintem tök mindegy, mert lényeg a fejedben lévő tudás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint lentebb írtam, nem tudom előre, hogy lesz-e később jelentősége, azért bosszant egy kicsit, hogy így elnéztem valamit :) Meg ha megtörtént most, akkor később is előfordulhat, amikor fontosabb lesz, hogy ne csesszek el valamit ilyen módon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint lentebb írtam, nem tudom előre, hogy lesz-e később jelentősége, azért bosszant egy kicsit, hogy így elnéztem valamit :) Meg ha megtörtént most, akkor később is előfordulhat, amikor fontosabb lesz, hogy ne csesszek el valamit ilyen módon.

Értem. Kicsit figyelmetlen voltam. :oops: De igazad van, isten ments, hogy ilyenen bukj meg. :) Nem mellesleg én is gratulálok a sikeredhez!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végeredmény szempontjából nem mindegy, hogy 3 -as vagy 5 -ös? Szerintem a tudás attól még meg van benned. A korábbi barátnőm mindig az ötöst hajszolta, de azt meg is értettem hisz ő "főállásban" űzte az ipart. Ellenben neked szerintem tök mindegy, mert lényeg a fejedben lévő tudás.

Ha kellenek neki a pontok valami tovább-továbbtanuláshoz akkor lehet, hogy nem elég neki. Máskülönben meg szerintem is felesleges hajszolni az ötöst. Lehet, hogy tudja az anyagot, de hasznát venni kiélezett helyzetekben már nem. Persze ez utóbbi egy általános megállapítás arról, hogy mi a különbség aközött, hogy tanulod a szakmát vagy pedig megtanulod. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.