Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szép álmok. :) Nálunk felnőttképzésen is akárhová szólított a dolgod igazolás kellett onnan.

 

Kár :S Ma sikerült elaludnom, anyám csak 3 napot tud igazolni, amiből már nem maradt semmi, háziorvos ma meg nincsen :D Lehet elmegyek hétfőn dokihoz h adjon igazolást, mást nem tudok :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most egy elalvás nem azt jelenti, hogy pont tanítási nap végére ébredtél fel nemdebár. ;) Szóval ha egy-két óráról hiányzol azt még szóban is meg lehet magyarázni.

Az első 8:16-os bejegyzést látva dettó ez jutott eszembe :) Ez nem elalvás, inkább lustaság :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek lenne egy kérdésem. Ha betöltöttem a 18-at akkor magamnak tudok suli hiányzást igazolni?

Hát, ez erősen suli/tanárfüggő. Nálunk egy srác 50 igazolatlan hiányzásából kettőt dokumentáltak félévkor, ami azért nem gyenge. De egy osztály kikapott egy olyan kretén tanárt, aki a hivatalos, lepecsételt orvosi papírt sem fogadta el, mert "Biztos hamis!". :pfff:

Én eddig még csak 6 napot igazoltam le magamnak, pedig a megengedett elvileg 3 lenne. De mint mondtam, erősen tanárfüggő a dolog. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazolatlan órákat nem tudom hogy lehetne "kidumálni", nálunk vasszigorral kezelték a hiányzást. Aki meg nem akar igazolatlant semmiképp, az jobban jár ha leigazoltat orvossal egy napot, mintsem hogy kapjon 3-4 óra igazolatlant.

 

Orvos ellenörzőbe irkálja az igazolást? Ilyet se hallottam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első 8:16-os bejegyzést látva dettó ez jutott eszembe :) Ez nem elalvás, inkább lustaság :)

 

Pedig elaludtam :D 8 előtt ébredtem, 11-kor lenne vége az utolsó órámnak, de busz csak 11:40-kor lett volna, azzal meg már hova menjek :D

 

 

Orvos ellenörzőbe irkálja az igazolást? Ilyet se hallottam még.

 

Ez nálunk általánosba is így volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.