Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Azt hiszem tavaly nyáron lett nyílt a fórum. Nem először.

Bár én is jobbnak tartanám, ha újra visszatérnénk a régi rendszerhez, mivel a starwars.hu elhalálozásával és a Jedi Renddel való közös működés mellett nem biztos, hogy szerencsés lenne. Mivel momentán ez a legnagyobb Star Wars témájú fórum, más alternatíva nem nagyon akad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a magam részéről írhatom, hogy FlóriBá felé megvan a tisztelet. A stílusa az, amit nehezen viselek. De igyekszem... vagy ahogy írtam, ignorálom.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy Frenkie felé jóval tágabb ez a határ, amit Flóri jogosan róhat fel, de (bocs Donát, én nem értek egyet a "mindenkit kezeljünk egyenlően" elvvel) ő nem indított jól. Rossz indításból pedig nehéz jó folytatást kihozni, pláne, ha nem is törekszik rá az ember. Márpedig én ezt érzem, mi több, szerintem Flóri erre még rá is játszik.

Én is így látom, mégha az is igaz, hogy Frenkie-t elég könnyű provokálni, nem kell hozzá sok. De nagyon sajnálnám, ha ki lenne tiltva vagy magától vonulna vissza. Ha Flóribá nem tud beilleszkedni, ami sokaknak eddig gond nélkül sikerült, az elsősorban az ő hibája. Ha az általános netes fórumozási szokásokat kívánja követni, ami általában provokatív és nem konstruktív, akkor kövesse azt máshol, van elég ilyen hely.

 

Sajnos pont ez az, hogy nem teszi jogosan, főleg nem elveszítve minden kontrollt, ilyenkor kezdődnek a minősíthetetlen hozzászólások, és a többi. Dzséjt jól leírta alább a helyzetet.

Vannak nehéz emberek, de Frenkie épp olyan közülük, hogy ha békén hagyják, senkit nem bántana, ha iszik, ha nem. Látszik, mikor nem érdemes reagálni arra, amiket ír, és nem lesz helyzet. Minden balhé két ember közös "gyermeke", és ahogy fentebb írtam, Dzséjtnek igaza van, a másik fél sem igyekszik a gondok elsimításában.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a starwars.hu fóruma után ez a hely olyan volt, mint megfáradt sivatagi vándornak egy vízzel és trópusi fákkal teli oázis. 2004-2005 környékén már nagyon elfajzott ott szinte minden. Emlékeztek Quarronra és társaira. "Élmény" volt velük kommunikálni...

 

Én most igyekeztem visszafogni magam és nem is reagáltam az írásaira, részemről ez is egy jelzés volt, hogy felfogtam azokat amit írtatok...

 

Első lépesnek ez is valami, csak nem elég. Ennél több kell, hogy integrálódj a fórumközösségünkbe... mert meglátásom szerint ha szánt szándékkal nem akarsz idomulni az itteniekhez (mint ahogy ezt már korábban többször is kifejtetted), akkor valóban nehezen fog menni ez az egész. De, amint mondtam, kezdetnek ez már valami.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar 2005 év vége felé még tuti működött. Ody látta, hogy ellene szólok a Quarron-team által hangoztatott véleményeknek nem is egyszer, ezt vette ő észre (Ody) és ezért invitált meg erre a fórumra. :) Ezt követően már én sem látogattam a starwars.hu-t. Én 2006 év elején (február) csatlakoztam be hozzátok. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a starwars.hu fóruma után ez a hely olyan volt, mint megfáradt sivatagi vándornak egy vízzel és trópusi fákkal teli oázis. 2004-2005 környékén már nagyon elfajzott ott szinte minden. Emlékeztek Quarronra és társaira. "Élmény" volt velük kommunikálni...

At itteni légkör és társaság önmagában is megérdemli az elismerést, nem csak valami mással összehasonlítva. Én nagyon szeretek ide járni, és olvasgatni, időnként hozzászólni - ezzel lazítani egy-egy nap végén. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még SimonZ honlapjáról "tévedtem ide", ha jól emlékszem, akkor is visszaigazolással működött a dolog.

 

Az előző témához csak annyit, hogy az nem megoldás, ha egy ember miatt nem jövünk fel egy amúgy remek fórumra. Semmit nem fog megoldani. Ignorálni kell a hülyeségeket, nem troll etetésbe kezdeni. Meg sem tudom számolni, hány alkalmam és indokom lett volna már egy másik illetővel összebalhézni, mégsem tettem. Egyrészt, magamat minősítettem volna vele, másrészt szétcsesztem volna a fórum légkörét, harmadrészt még az örömet is megadtam volna neki. Ahogy már írtam, ilyen esetben az ignorálást sokkal célravezetőbbnek tartom, mint az összeakaszkodást. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno a Google keresőből tévedtem ide még 2010 nyarán, olvasgattam egy darabig a fórumot, majd szeptemberben beregiztem, akkor szabad volt mert semmilyen jóváhagyás nem kellett. Mintha tegnap lett volna, pedig azóta 2 év telt el! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, hozzánk hivatalosan is megjött a hidegfront, egy kiadós vihar személyében :) Olyan jó hallgatni nyitott ablaknál ahogy ömlik az eső és dörög.

Hozzánk már este megérkezett. Annyira nem jó kétóránként kimászkálni az esőbe csekkolni, rongyra ázni, majd végigmászni a sárban, és már előre örülök az éjszakai fagyoskodásnak is. És még álmosító is, ráadásul nyomottá teszi az ember hangulatát. :para::( Kérem vissza a jó időt! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzánk már este megérkezett. Annyira nem jó kétóránként kimászkálni az esőbe csekkolni, rongyra ázni, majd végigmászni a sárban, és már előre örülök az éjszakai fagyoskodásnak is. És még álmosító is, ráadásul nyomottá teszi az ember hangulatát. :para::( Kérem vissza a jó időt! :angry:

Nem irigyellek kolléga. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem irigyellek kolléga. :(

Köszi. Én sem magamat. :)

De legalább a húsvétot otthon tölthetem. Márciusban úgyis én vittem el a hosszú hétvégét az öregek helyett, úgyhogy most én élvezhetem a több napi szabadságot. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor ma jöttem haza a kondiból, ráment a bicajom első kereke egy kisebb szögre és kidurrant. Annyira megijedtem, hogy elrántottam a kormányt és el is estem. Jó, hogy csak 25-el mentem. Így is azért sáros lett a kabátom egy kicsit. Gondoltam, hogy hazáig egykerekezek, hisz már csak kb. 100 méter volt hátra, de inkább nem akartam felhívni magamra a figyelmet. Remélem az esést nem látta senki sem! :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Youtuberól már tölthető. :P

 

 

Én tegnapelőtt jártam majdnem hasonlóan. Elnéztem a sebességem, a kanyar ívét, a bizalmamat a fékekben.....pár kisebb horzsolással megúsztam amikor "megérintettem" a fémkorlátot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ti milyen béna bringások vagytok. :P:evil:

Hál' isten - lekopogom - utoljára három éve estem Csatár felé menet földes domboldalon. Tudni kell, hogy a bringám már baromi öreg (tizenöt éve gyűröm szegényt), gondok vannak minden illesztésével, és fölfelé menet, ahogy leváltottam, az egész láncot ledobta. Ami - ha állva taposod a pedált böszöm kavicsokkal teleszórt földes úton, meredek dombon felfelé - elég kellemetlen zakózást eredményezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már bicajos balesetek:

 

Nekem aszem 2008-ban volt ez az eset, suliból jöttem haza bicóval, kormányon a tornazsákom. Akkor nagybicós voltam, ahova tudtam azzal mentem. Na már most: tekerek gyanútlanul, egyszer csak átrepülök a kormány felett, le a betonra, csúsztam ott még kb 1 métert majd megálltam. Néztem csodálkozva hátra, bicóm akkor dobott még egy előreszaltót, majd hátán landolt. Megpróbáltam kezemre támaszkodva felállni, bal kezem elkezdett remegni mint a kocsonya, na mondom B*zdmeg ez eltört. Nézem bicóm: első kereke becsípte a tornacuccom, nem tudtam kiszedni, felkaptam ép jobb kezemmel és elkezdtem cipelni hazafele, mintha mi sem történt. Hazaértem, udvarban letámasztottam falnak bicót, bementem, mondom nagymuternak: Asszem eltört a kezem. Ez volt a legdurvább, hogy olyan balta arcal éltem meg hogy hihetetlen. Persze utánna már mikor szervezetem érzékelte hogy otthon vagyok, egyszer csak úgygondolta offolja magát, és elsötétült minden :D Utánna begipszeltél, azóta nem ültem biciklire :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha férfi vázas akkor 3éve a nyuszika hozta tojásokból szerintem kettőt félre is tehettél... :)

Amúgy nem vagyok béna, mert már nagyon régóta bicajozom, volt, hogy napi 120km-ert tekertünk le, egy hegyre fel, aztán le róla és utána haza, aznap este fürdés közben elaludtam a kádban...

Esni is megtanultam, mert itt nagyon sok a domb és volt, hogy beleszaladtam egy folyásba, mikor kb. 50el jöttünk lefelé és az első kerék meg megakadt egy nagy kőben. A levegőben megfordultam, hogy a hátamra essek, a bicajt is félrerúgtam a levegőben és a kezeimet is kitartottam, nehogy a régi, kedves kis órám sérüljön. A hátamról leszakadta a ruha és folyt a vér eléggé, a bicajt meg haza kellett tolni, nem forgott az első kerék. Otthon meg anyám, akkor még jóddal, de fertőtlenítette a hátam...élmény volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, hozzánk hivatalosan is megjött a hidegfront, egy kiadós vihar személyében :) Olyan jó hallgatni nyitott ablaknál ahogy ömlik az eső és dörög.

Nálunk két napja is volt egy nagyobb zuhé legnagyobb örömömre, mivel a sóskáim meg a salátáim a gondos locsolás ellenére sem akarnak elszakadni az anyaföldtől. Most megint szakad, szóval talán már lesz belőlük valami. Most majszolom a húsvéti sonkát kenyérrel és friss medvehagymával. Hogy miknek tud örülni az ember :hehe:

 

A bicajosok meg vigyázhatnának jobban is. Jó időt kívánóknak pedig írom: lesz itt még jó idő, több is a kelleténél :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.