Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én meg hogy jártam a sonkával. Gondoltam veszek Húsvét alkalmából magamnak. Pénteken megvettem, tegnap enném nézem olyan mintha nyers lenne. Hát az is volt. :D Azt hittem hogy amit a boltban lehet kapni az meg van főzve. Ma azért megfőztem bár soha nem főztem sonkát. Ahhoz képest tök jó lett.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én locsolókkal szívtam meg. Legédesebb álmom alszom hónapok óta, egyszer csak dörömbölnek a bejárati ajtón. Aludnék tovább, dörömböl tovább. Nagyfatert hallom kimegy kinyítja, jött egy locsoló kiskölök. Az se zavarta hogy aludt mindenki, levolt húzva a redőny mindenhol. Eltapogatózom telefonomig, nézem időt: 7:40. Kicsit küldtem el a szobámból az anyukájába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod milyern volt az állaga? Mint a guminak. Egy krokodil nem bírta elharapni. :D

Akkor azzal valami bibi volt. Mondjuk manapság bármire ráírhatják, hogy sonka. :S

 

Régen volt jó, amikor disznókat tartottunk. Hát gyerekek, talán akkor ettem igazi sonkát. Torma, vaj, kenyér....Megéheztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma azért megfőztem bár soha nem főztem sonkát. Ahhoz képest tök jó lett.

Szerencsére nem nehéz megfőzni, gratula az első sonkafőzéshez :) Egyébként én még nem főztem sonkát, anyám szokta mindig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor azzal valami bibi volt. Mondjuk manapság bármire ráírhatják, hogy sonka. :S

 

Régen volt jó, amikor disznókat tartottunk. Hát gyerekek, talán akkor ettem igazi sonkát. Torma, vaj, kenyér....Megéheztem. :D

 

 

Pedig nem a legolcsóbbat vettem. 2000 ft volt kilója. Megfőzve baromi jó.

 

Gyerekkoromban ettem én is igazi finom sonkát vidéken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére nem nehéz megfőzni, gratula az első sonkafőzéshez :) Egyébként én még nem főztem sonkát, anyám szokta mindig :D

 

 

Köszi. Kb másfél óráig főztem kis lángon(valami rémlett hogy így szokták) aztán kivettem és jó lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti mi gondoltok, mi lehet a halál után? Létzik isten és a meny vagy a pokol, vagy valami más? Tudtommal az öngyilkosság sokkal nagyobb bűn, mint a "rendes" gyilkosság. Komolyan érdekelne a véleményetek. :)

Meny létezik, a mennyben már kevésbé vagyok biztos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hülyén hangzik de én olyannak tartom mint az alvást... fekete képernyő és nem érzel semmit. Mondjuk örülnék ha a jelenlegi életben lévő cselekedeteim alapján ítélne meg Isten, nem más alapján. El tudnám képzelni hogy kövi életemben együtt vagyok Vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én hitem szerint újjászületés, de előtte 49 napig egy átmeneti állomáson van a lélek hogy felkészüljön az új létre. Ennek a helynek a neve Bardo és úgy kell elképzelni mint a Mátrix 2-ben a vasútálllomást.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bízok semmit a véletlenre. Tenyésztek itthon mutánst vírust, amely visszahoz a halálból, de már nekiláttam hegeszteni egy adamantium testpáncélt is, amibe majd a halálom után a fontosabb szerveimet helyezik. Ezek a dolgok 600 méter mélyen készülgetnek, egy atombunkerben, ami persze a vízbűl veszi ki az oxigént...kérdés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bízok semmit a véletlenre. Tenyésztek itthon mutánst vírust, amely visszahoz a halálból, de már nekiláttam hegeszteni egy adamantium testpáncélt is, amibe majd a halálom után a fontosabb szerveimet helyezik. Ezek a dolgok 600 méter mélyen készülgetnek, egy atombunkerben, ami persze a vízbűl veszi ki az oxigént...kérdés?

Csak nehogy a mutáns vírussal egy zombi apokalipszist szabadíts el. :P Nem baj, a balta már meg van élezve rég óta erre az esetekre. :D

 

Frenkie, jópofa a Mátrixos hasonlatod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egy E-cigi patront nyomtam el, amíg elrendeztem a böngészős játékokat. :) Jó dolognak tartom, főleg, hogy már 1éve nem gyújtottam rá. Mégis a mozdulatsor, meg a nikotin megvan, mégsem károsítja a tüdőmet. :)

HD-ben megtaláltam az összes eddigi TCW rész angolul, 560mega/epizód, durva, hogy így mennyivel szebb. Azért kiírni mégsem így fogom, ennyire nem állok jól dvd ügyileg.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zombi apokalipszic cö.. van itt minden a fogadásukra. Töltött fegyver, töltött káposzta, töltött csoki.. Csak nehogy Usain Bolt is zombi legyen mert akkor ahogy ilyenkor mondani szokták b*szhatjuk.Amúgy a halál után szerintem biztos van élet, hisz már sokan meghaltak de mi mégis élünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben sok igazság volt! :) Csokiból csak a Milka ami ér valamit, a Tibitől inkább a vérszomjuk nő a zombiknak. Most azzal kísérletezem, hogy agy helyett a zombik a májat támadják, hazánkban az utóbbiból találni fognak igen hatalmas példányokat és valószínű, hogy ezen emberek agya pedig a fél fogukra sem lenne elég! :)

Az azért érdekes, hogy az emberi tudat egyik mellékterméke, hogy fontosnak hiszi magát és elképzelni sem tudja, hogy a halál után megszűnjön, eltűnjön. Aki meg ezeken agyal és közben elmegy mellette az élet, azt csak sajnálni tudom! :) Egy biztos, minden kutya, a mennybe megy. Pont!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs semmi utána. Ez olyan mint amikor egy állat elpusztul. Számunkra csak a bonyolultabb tudat miatt kell valami magyarázat, mert nem akarjuk elfogadni az elmúlást.

Túl okosnak születtünk, az a baj. Mint emberek, mi vagyunk az egyetlen élőlények amelyek tisztában vannak a saját halálukkal, emiatt védekezési-mechanizmusként kitalálunk különböző vallásokat.

 

Épp a múlt héten beszélgettem a haverommal Kálvinon egy hittérítővel (meg pár hónapja is), amellett hogy jót dumáltunk, tipikus példája volt az alak annak a személyiség-típusnak, ami csak van és nem gondolkodik.

 

Sokkal könnyebb lenne bármely más állatként leélni az életünket, mit sem törődve az elmúlással. Boldog tudatlanság, ugyebár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.