Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egy háborúban nincs rossz fiú. De ez OFF :)

 

De van, úgy hívják hogy agresszor. És agresszor mindíg van, mert a háborúk nem közmegegyezéssel indulnak. Az amerikai katona furcsa egy szerzet. A szabadságot, a demokráciát, a békét terjeszti a világban napalmmal. De ez már nagyon Off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De van, úgy hívják hogy agresszor. És agresszor mindíg van, mert a háborúk nem közmegegyezéssel indulnak. Az amerikai katona furcsa egy szerzet. A szabadságot, a demokráciát, a békét terjeszti a világban napalmmal. De ez már nagyon Off.

 

 

Azt elfelejtettem mondani hogy itt az amerikai katonákat tilos szidni. :D :D Nehogy komolyan vedd csak vicc volt. Ugyanakkor most elárulom(elöbb-utóbb rá fogsz jönni úgyis) hogy én szeretem az amerikai hadsereget katonástól, technikástól mindenestül, sőt magát az ideológiát is amiért úgy gondolom néhanapján harcolnak. Nekem egy a fontos hogy minél több iszlám szélsőséges vezessenek Allah elé. Azt hogy hány liter olajat meg mit tudom én mit nyúlnak le az nálam másodlagos. Ezt vállalom is itt sokan tudják is rólam. Én szeretem a Nyugatot ezt tartom a normális rendszernek a szélsőségesek meg ezt szeretnék elpusztítani. Na hát megelőzzük őket. Ugyanakkor természetesen nem várom el hogy más is így lássa elvégre szabad vélemény nyílvánítás van. Ennyit erről ez itt tényleg off.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma 2 órán keresztül lapátoltam a havat a társasház közös parkolójában az 50 éves szomszédommal. Amikor megkérdeztem, hogy mit gondol az időjárás közeljövőbeli változásáról, annyit mondott, hogy "Hát azt mondták holnapra, hogy k*rvahideg lesz." Ez a mondat így az öregtől feldobta a napom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden együttérzésem a veszprémieké és a többieké, vacak egy idő van arrafelé. Nálunk már két napja elolvadt az a 3 centi hó is, ami esett, és egyfolytában plusz fok van. Olyan igazi novemberi nyál van. Tegnap reggel szakadó esőben bicajoztam a munkahelyre. Hétvégére ide is hideget mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is nyakig ér a hó. Tegnap egész nap szép nagy, sűrű pettyekben esett. Mivel az idő nem melegedett és már most szállingózik, szerintem a mai nap is kapunk egy adagot. Szó se róla, rég láttam már ennyi havat egyszerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.