Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ilyen tempóban szerintem már 2016-ban felzárkózunk az amcsikhoz.

Januárban jön az Új hajnal és a Battlefront: Alkony század, amik után túl sok kiadatlan regény nem marad: Tarkin, Heir to the Jedi, Dark Disciple, The New Republic: Bloodline és a The Force Awakens filmregény. Szerintem ezek mind jönni fognak jövőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sietik el, de gondolom, azért nem hozták ki előbb (nem is nyomtatták ki), hogy ne kerüljenek ki a film bemutatás előtt spoilerek könyvkiadós oldalról.

Spoilerek.. Hát igen.. Azért nagyon gáz szerintem például, hogy a spoilermentes marketing áldozata lett a képes útmutató, amiben két kulcsfiguráról szinte egy szó és kép sem esik..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen konyvekre szamithatunk az ujevben?:)

 

Azokra amiket már szeptemberben beígértek. Meg gondolom minél előbb tető alá hoznak egy új csomagot, amiben a legújabb regények kapnak helyet.

 

Akkor idetaláltam, köszi Nute!

 

Szóval ep 7 filmregényről van valami hír?

 

A Disney vacakol valamin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aftermath hogy tetszett? Vagy azt még nem olvastad?

 

 

Sajnos még nem olvastam az Utóhatást, anyu igen. Szerinte az alapsztori jó, csak túl sok karaktert használtak el hozzá, -100 oldallal egy feszesebb tempójú sztori lehetett volna.

 

 

Arra én is kíváncsi leszek.

 

 

No. Végeztem vele, talán holnap kicsit bővebben is lesz időm írni róla. Elöljáróban annyit, hogy egyáltalán nem olyan rossz, mint a híre, a fő szál jó, izgalmas, a kis közjátékok meg tök jól árnyalják a Galaxis állapotát. Sőt, van, hogy az jobban tetszett, mint a fő történet.

 

Viszont... ebben még annyi kapocs sincs az EP VII-hez, mint az Elveszett csillagoknak... :angry: ... olcsó marketing...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No. Végeztem vele, talán holnap kicsit bővebben is lesz időm írni róla. Elöljáróban annyit, hogy egyáltalán nem olyan rossz, mint a híre, a fő szál jó, izgalmas, a kis közjátékok meg tök jól árnyalják a Galaxis állapotát. Sőt, van, hogy az jobban tetszett, mint a fő történet.

 

Viszont... ebben még annyi kapocs sincs az EP VII-hez, mint az Elveszett csillagoknak... :angry: ... olcsó marketing...

Nem meglepő, a Sith Nagyurakat is azt hiszem ezzel hirdették, de persze semmi köze az EpVII-hez semmi színen (igaz még van hátra vagy 70 oldal). Mondjuk én nem is emiatt vettem meg. ;) Arra ott van a Képes Útmutató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sith nagyurakon nincs is rajta a cetli, hogy kapcsolódik az ep7-hez. Én sem ezért vettem meg, hanem önmagáért, plusz kánon, és piszok kíváncsi voltam, mit írtak a karakterek köré.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jason Fry féle regényekben van valamiféle infómorzsa. A többi a klasszikus filmek átírt verziója.

 

Most látom a moly oldalán. Honnan veszik, hogy a kánon vonalon a Baljós árnyak a 0. év?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jason Fry féle regényekben van valamiféle infómorzsa. A többi a klasszikus filmek átírt verziója.

 

Most látom a moly oldalán. Honnan veszik, hogy a kánon vonalon a Baljós árnyak a 0. év?

Köszi.

 

Régen ez volt a bejelentés,hogy a Baljós a numero uno.

Azóta lemaradtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.