Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Gyorsan megnéztem, hogy miket nem adtak még ki nálunk:

 

2015:

- Princess Leia

- Lando

- Chewbacca

(Én ebből a trióból a Lando képregényt szeretném, ha a Szukits kiadná. Tök jó történet és még Momin maszkja is felbukkan benne.)

 

2016:

- Poe Dameron

- TFA adaptáció

(a C-3PO különszámot úgy tudom megkaptuk valamelyik történet mellé, de azon kívül itt a Poe Dameron sorozat ami számunkra fontos lehet. A TFA adaptáció az kb. hasonlít a Thrawn képregény kiadásához. :D)

 

2017:

- RO adaptáció

- RO - Cassian & K-2SO special

- Captain Phasma

- TLJ - Storms of Crait

(itt talán a Cassian & K-2SO történet lenne érdekes, meg talán a Phasma. De előbbi majd a Cassian sorozat után fog kiderülni, hogy változni fog-e. :D)

 

2018:

- TLJ - DJ: Most Wanted

- Thrawn

- TLJ adaptáció

- Lando: Double or Nothing

- Beckett

- Solo adaptáció

(Thrawn nem kellene, az adaptációk szintúgy. Maradt a DJ/Beckett egyszámosak, de ezek se annyira érdekesek. A Landonál meg inkább a 2015 -ös verziónál tenném le a voksom. :D)

 

2019:

- Galaxy's Edge

- TIE Fighter

- Target Vader

- Jedi: Fallen Order - Dark Temple

- Allegiance

- The Rise of Kylo Ren

- Empire Ascendant

- SW Saga

(itt valószínűleg, ami nálunk majd megjelenik tippre, az a The Rise of Kylo Ren, a Jedi: Fallen Order - Dark Temple és a Target Vader. Ja meg az Empire Ascendant, mint a fősorozatok záróakkordja. :D A többi meg érdekes lehet, bár a Galaxy's Edge az egyetlen, amit a tavalyi évből még nem olvastam, így nem tudok nyilatkozni, hogy érdemes -e kiadni. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Na akkor az jöhet. A st éra úgy is hanyagolva van a Szukits-nál, még a Poe Dameron-t se adták ki....

Regényben nincs hanyagolva a folytatás trilógia érája. Vérvonal, Phasma, Az Ellenállás újjászületése, Az Erő nyomában, Canto Bight, Poe Dameron Free Fall, Utóhatás trilógia, Alphebet osztag trilógia, Elveszett csillagok. Ezek mind jöttek és jönni fognak.

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Hát igen, annak mellőzését nem is értem. Azért bármennyire is jó a Doctor Aphra, mégiscsak erősen marginális a cselekmény a SW eseményfolyamának szempontjából. Azt meg lazán kiadják.

Ezzel nem értek egyet. Aphra sorozata a Poe-hoz képest sokkal jobb. Feltűnt az Ordu Aspectu, ősi dolgokat említenek bene, Vader többször felbukkan mellékszerepben. Ezek mellett azt vettem észre, hogy az olvasók díjazzák, ha miden érthető. Lásd Vader lezuhan és Sikolyok Fellegvára. Az Empire Ascendant pedig megint azt támasztotta alá, hogy jobb, ha az Aphra végigmegy. Személy szerint a Poe-ból az első 20 füzetet olvastam, plusz az első éves különszámot. Ebből a 7-13. számok voltak viszonylag jók. A 14-19. számok nálam már elvették a kedvet attól, hogy a végét elolvassam. Azt hiszem utoljára a 20. számot olvastam. És hiába Cato Neimoidia, nem tudtam rávenni magam a folytatásra. Ami külön fájó, hogy a Poe szerintem a Vérvonalhoz, vagy a Phasma regényhez képest is jóval kevesebbet adott hozzá a dolgokhoz.

De objektív szempontból nézve: nincs hely rá jelenleg. Annyi sorozat fut egyszerre, és még futni fog, hogy nem tudom, hova lehetne betenni. Most véget ér 2021 első felében nálunk az első Star Wars és az első Aphra. De indul a második Star Wars, a harmadik Darth Vader. Valószínűnek tartom a második Aphra és a Fejvadászok elindulását is, már csak azért is, ha lesz crossover sztori, akkor érthető legyen minden. Akkor ott jön a The High Republic is. Szóval, nemhogy a Poe-ra, de szerintem még minisorozatokra se lesz nagyon hely 2021. második felétől.

Ha ez elmúlt években nem futott volna ennyi széria, vagy nem futna ennyi minden a jövőben könnyebb lenne benyomni.

Hogy megnyugtassak mindenkit. A Poe most tartalékban van. Az utóbbi időben előfordult már, hogy a Disney rendszerében nincsenek fent az aktuális, épp kiválasztott címek. Sajnos túl gyakran volt már így. Most az az álláspont, ha a jövőben ilyen elő fog fordulni, - mondjuk 2021. második felében  a most futó négy testvérsorozatnál - akkor a Poe-t fogják elővenni és akkor el fog indulni magyarul is.

44 perccel korábban, Bence1997 írta:

Gyorsan megnéztem, hogy miket nem adtak még ki nálunk:

 

2015:

- Princess Leia

- Lando

- Chewbacca

(Én ebből a trióból a Lando képregényt szeretném, ha a Szukits kiadná. Tök jó történet és még Momin maszkja is felbukkan benne.)

 

2016:

- Poe Dameron

- TFA adaptáció

(a C-3PO különszámot úgy tudom megkaptuk valamelyik történet mellé, de azon kívül itt a Poe Dameron sorozat ami számunkra fontos lehet. A TFA adaptáció az kb. hasonlít a Thrawn képregény kiadásához. :D)

 

2017:

- RO adaptáció

- RO - Cassian & K-2SO special

- Captain Phasma

- TLJ - Storms of Crait

(itt talán a Cassian & K-2SO történet lenne érdekes, meg talán a Phasma. De előbbi majd a Cassian sorozat után fog kiderülni, hogy változni fog-e. :D)

 

2018:

- TLJ - DJ: Most Wanted

- Thrawn

- TLJ adaptáció

- Lando: Double or Nothing

- Beckett

- Solo adaptáció

(Thrawn nem kellene, az adaptációk szintúgy. Maradt a DJ/Beckett egyszámosak, de ezek se annyira érdekesek. A Landonál meg inkább a 2015 -ös verziónál tenném le a voksom. :D)

 

2019:

- Galaxy's Edge

- TIE Fighter

- Target Vader

- Jedi: Fallen Order - Dark Temple

- Allegiance

- The Rise of Kylo Ren

- Empire Ascendant

- SW Saga

(itt valószínűleg, ami nálunk majd megjelenik tippre, az a The Rise of Kylo Ren, a Jedi: Fallen Order - Dark Temple és a Target Vader. Ja meg az Empire Ascendant, mint a fősorozatok záróakkordja. :D A többi meg érdekes lehet, bár a Galaxy's Edge az egyetlen, amit a tavalyi évből még nem olvastam, így nem tudok nyilatkozni, hogy érdemes -e kiadni. :))

Princess Leia és Chewacca. Szerintem ezeket elfelejthetjük. Lando. Meglátjuk. Csak egy kötet, talán egyszer belefér.

TFA adaptáció. Nem kell. Elég lesz a Thrawn adaptáció kiadása. Ez is elvesz egy helyet.

RO adaptáció. Nem kell.

Cassian & K-2SO special. Ez külön füzet volt. Mivel csak a RO adaptációban volt bene, szerintem kimarad.

Captain Phasma. Hát nem tudom. Meglátjuk. De nem hiszem, hogy kéne. A Phasma regény többet adott a karakterhez.

Storms of Crait. Ezzel megint az a baj, hogy egy füzetes és sehol máshol nincs.

DJ: Most Wanted. Ugyanez a probléma.

Thrawn. Valószínűnek tartom, hogy mégis csak lesz ovlasói nyomásra.

TLJ adaptáció. Nem kell.

Lando: Double or Nothing. Valószínűbb az első Lando mini. De majd meglátjuk.

Beckett. Ez jön. Bene lesz a Han Solo A birodalmi kadétban. Már előjegyzehető.

Solo adaptáció nem kell.

Galaxy's Edge és Allegiance. Úgy tűnik jókat választottam. Elég nagy az előjegyzés ezekre is. Nem tartom kizártnak, hogy 2021. első felében jöhetne az egyik. Meglátjuk.

TIE Fighter. Meglájtuk, lesz-e valamikor hely.

Target Vader. Már korábban mondtam, hogy Beilert Valance miatt szükségesnek tartom.

Jedi Fallen Order Dark Temple. Mivel nagyon népszerű a Fallen Order játék és az olvasók imádják az ősi dolgokat, így sanszos lehet.

The Rise of Kylo Ren. Egyértelmű, hogy nem maradhat ki. A Poe sorozathoz képest ez tényleg sokkal többet hozzáadottt. Fontos, hogy kijöjjön. Szerintem 2021. első félév. Amint felkerül a Disney rendszerébe, dolgozni fognak rajta.  Inkább a Kylo Rennek kellett volna 25 -30 füzetes sorozatnak lennie, és nem a Poe-nak.

SW Saga. Azt hiszem mind tudjuk, hogy ez miért felesleges.

Empire Ascendant. Benne lesz a Star Wars Vol 13-ban.

Szóval összefoglaltuk a dolgokat. Most úgy látom, hogy 2021. második felétől esélyes hogy minden új ongoing elindul nálunk is. Ez viszont lecsökkenti a minik kiadásának esélyét. Sőt, az sem zárható ki, hogy pár évre el kell búcsúzni a miniktől. Kivéve The Mandalorian, The High Republic, Fallen Ordre, vagy Kylo Renhez hasonló miniket.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Regényben nincs hanyagolva a folytatás trilógia érája. Vérvonal, Phasma, Az Ellenállás újjászületése, Az Erő nyomában, Canto Bight, Poe Dameron Free Fall, Utóhatás trilógia, Alphebet osztag trilógia, Elveszett csillagok. Ezek mind jöttek és jönni fognak.

 

Igen, de regényeknél nincs kérdés, hogy minden ami megjelenik, az jön magyarul is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Nute Gunray írta:

Igen, de regényeknél nincs kérdés, hogy minden ami megjelenik, az jön magyarul is.

Ez igaz. Viszont mivel 2017-ben indult újra a magyar SW képregény kiadás stabil két éves elmaradással, így nem lehet megoldani azt, hogy minden megjelenjen. Még évente 10-14 gyűjteményes kötettel sem. De az is óriási dolog, hogy ennyi képregény megjelenhetett nálunk magyarul is. Több, mint 222 kánon füzet jelent meg. három és fél alatt. Ez óriási mennyiség a Semic érához képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ezzel nem értek egyet. Aphra sorozata a Poe-hoz képest sokkal jobb. Feltűnt az Ordu Aspectu, ősi dolgokat említenek bene, Vader többször felbukkan mellékszerepben. Ezek mellett azt vettem észre, hogy az olvasók díjazzák, ha miden érthető. Lásd Vader lezuhan és Sikolyok Fellegvára. Az Empire Ascendant pedig megint azt támasztotta alá, hogy jobb, ha az Aphra végigmegy. Személy szerint a Poe-ból az első 20 füzetet olvastam, plusz az első éves különszámot. Ebből a 7-13. számok voltak viszonylag jók. A 14-19. számok nálam már elvették a kedvet attól, hogy a végét elolvassam. Azt hiszem utoljára a 20. számot olvastam. És hiába Cato Neimoidia, nem tudtam rávenni magam a folytatásra. Ami külön fájó, hogy a Poe szerintem a Vérvonalhoz, vagy a Phasma regényhez képest is jóval kevesebbet adott hozzá a dolgokhoz.

Ez mind szép és jó, de a Poe képregény szvsz. igenis adott hozzá az univerzumhoz, nemcsak a ST kapott ezáltal egy kis többletet. ;)

Illetve az, hogy neked nem tetszett, gondolom a jedi hiány miatt. És mi van azokkal az olvasókkal, akik megszerették Poe karakterét? Akik nem nagyon akarnak ősi időkre utaló történeteket olvasni, hanem igenis Poe karakterét akarják megismerni? :)

17 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Lando. Meglátjuk. Csak egy kötet, talán egyszer belefér.

Szerintem a Poe mellett ez lenne az egyik leginkább érdekelt. ;)

17 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Beckett. Ez jön. Bene lesz a Han Solo A birodalmi kadétban. Már előjegyzehető.

Na ezt nem tudtam, köszi az infót. :)

18 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Thrawn. Valószínűnek tartom, hogy mégis csak lesz ovlasói nyomásra.

Jelenleg hogyan áll? Ugye nem első? :D

18 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Galaxy's Edge és Allegiance. Úgy tűnik jókat választottam. Elég nagy az előjegyzés ezekre is. Nem tartom kizártnak, hogy 2021. első felében jöhetne az egyik. Meglátjuk.

Az Allegiance nem probléma, egy újabb ST érában játszódó képregény. A Galaxy's Edge már inkább sántít, persze nem ítélkezem, majd @Iqvi kollega kioktat, hogy miért lenne érdemes ezt a minit kiadni. Ugyanis mint korábban említettem, még nem olvastam. :P

19 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

TIE Fighter. Meglájtuk, lesz-e valamikor hely.

Ja igen, a Poe és Lando képregények mellett (+ Allegiance) aki megszeretné ismerni az Alphabet Squadron előzményét - nem tudom, hogy itthon mennyire lett népszerű a trilógia nyitó száma - annak szerintem egy remek olvasmány lenne. Még a sorozat 2. részével együtt ki is lehetne adni, szvsz. :)

21 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Target Vader. Már korábban mondtam, hogy Beilert Valance miatt szükségesnek tartom.

Igen, ezt sejtettem. ;)

21 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Jedi Fallen Order Dark Temple. Mivel nagyon népszerű a Fallen Order játék és az olvasók imádják az ősi dolgokat, így sanszos lehet.

Értem. :)

21 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

The Rise of Kylo Ren. Egyértelmű, hogy nem maradhat ki. A Poe sorozathoz képest ez tényleg sokkal többet hozzáadottt. Fontos, hogy kijöjjön. Szerintem 2021. első félév. Amint felkerül a Disney rendszerébe, dolgozni fognak rajta.  Inkább a Kylo Rennek kellett volna 25 -30 füzetes sorozatnak lennie, és nem a Poe-nak.

Mondjuk én erről a miniről kifejtettem a véleményemet - negatívat nem is írtam, inkább a képregény előzményét firtattam kicsit másképpen -, de örülök, ha jönni fog. :D

23 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Szóval összefoglaltuk a dolgokat. Most úgy látom, hogy 2021. második felétől esélyes hogy minden új ongoing elindul nálunk is. Ez viszont lecsökkenti a minik kiadásának esélyét. Sőt, az sem zárható ki, hogy pár évre el kell búcsúzni a miniktől. Kivéve The Mandalorian, The High Republic, Fallen Ordre, vagy Kylo Renhez hasonló miniket.

Ha a fentebb említett 1-2 mini megjelenik és a Poe Dameron képregény is beválik, akkor szerintem mind továbbléphetünk az új dolgokra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ez mind szép és jó, de a Poe képregény szvsz. igenis adott hozzá az univerzumhoz, nemcsak a ST kapott ezáltal egy kis többletet. ;)

Illetve az, hogy neked nem tetszett, gondolom a jedi hiány miatt. És mi van azokkal az olvasókkal, akik megszerették Poe karakterét? Akik nem nagyon akarnak ősi időkre utaló történeteket olvasni, hanem igenis Poe karakterét akarják megismerni? :)

Szerintem a Poe mellett ez lenne az egyik leginkább érdekelt. ;)

Na ezt nem tudtam, köszi az infót. :)

Jelenleg hogyan áll? Ugye nem első? :D

Az Allegiance nem probléma, egy újabb ST érában játszódó képregény. A Galaxy's Edge már inkább sántít, persze nem ítélkezem, majd @Iqvi kollega kioktat, hogy miért lenne érdemes ezt a minit kiadni. Ugyanis mint korábban említettem, még nem olvastam. :P

Ja igen, a Poe és Lando képregények mellett (+ Allegiance) aki megszeretné ismerni az Alphabet Squadron előzményét - nem tudom, hogy itthon mennyire lett népszerű a trilógia nyitó száma - annak szerintem egy remek olvasmány lenne. Még a sorozat 2. részével együtt ki is lehetne adni, szvsz. :)

Igen, ezt sejtettem. ;)

Értem. :)

Mondjuk én erről a miniről kifejtettem a véleményemet - negatívat nem is írtam, inkább a képregény előzményét firtattam kicsit másképpen -, de örülök, ha jönni fog. :D

Ha a fentebb említett 1-2 mini megjelenik és a Poe Dameron képregény is beválik, akkor szerintem mind továbbléphetünk az új dolgokra. :D

Sajnálom, hogy kellemetlenül érinti azokat az olvasókat, akik a Poe-t szerették volna olvasni. De utólag már nem tudok mit tenni. Megpróbálom napirenden tartani az elkövetkezendő években. A most megjelenő Han Solo: A birodalmi kadét helyett inkább raktam volna be, az Allegiance-t, vagy a Galaxy's Edge-et, de Valance miatt fontosnak tartottam, hogy meglegyenek a felbukkanásai. Egyszerre sajnos nem jöhet minden.

Sanszos, hogy első lesz a Thrawn. De szerintem nem sokkal fogja megelőzni a többit.

Igyekszem napirenden tartani az Allegiance-t, a Galaxy's Edge-et, az első Lando minit és a Poe Dameront. De nem hiszem, hogy a kiadó túl sokat akarna várni az új, aktuális sorozatokkal.  Főleg akkor nem, ha van köztük Darth Vader is.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még egy dolog eszembe jutott a Poe-val kapcsolatban a régi időkből. Ennek a sorozatnak teljes lett a rajongói fordítása. Az Aphráé viszont egy szám után elakadt.

Szerk. Plusz volt szavazás is a Jedi Könyvtáron Poe-ról 2019-ben. Ez volt a Poe, Kanan és Lando szavazás. A Kanan nyert elsöprő többséggel. A második Poe, a harmadik Lando lett. Milyen érdekes, hogy egy Jedire fókuszáló sorozat le tudott nyomni egy pilótás sorozatot.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Bence1997 írta:

Galaxy's Edge már inkább sántít, persze nem ítélkezem, majd @Iqvi kollega kioktat, hogy miért lenne érdemes ezt a minit kiadni. Ugyanis mint korábban említettem, még nem olvastam. :P

Majd elolvasom és akkor megmondom miért.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam a Galaxy's Edge-t  azt kell mondjam nem egy eget rengető sztori, még a minisorozatokhoz képest se, de Dok-Ondar múltbéli visszaemlékezései új megvilágításba helyeznek néhány, régebbi dolgot a Saga történetében. Például megtudhatjuk mi lett Ki-Adi Mundi fénykardjával, hogyan vesztette el Jabba bizalmát Greedo, milyen volt a Kyber Templom a Jedhan, és még Doktor Aphra és kedvenc droidjaink is beköszönnek egy rövid kaland erejéig a Morabandon. Amiért talán megérné kiadni, az az, hogy folytatja az Allegiance történetét a Kendoh Banda szemszögéből, azután hogy mi történt az Avedot holdján. 

Ami Aphrát és a droidokat illeti, aki követi mindkét Aphra sorozatot  az tudhatja, hogy mi van a droidokkal, viszont a képregény jelen szála Y.U 35-ben játszódik, az Aphrás visszaemlékezés pedig 30 évvel korábban, szóval Aphra túlélte a polgárháborút és még a droidokat is helyrepofozta ha mindent jól értettem olvasás közben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összes eddigi kánon tartalom itt csücsül a polcon, nagy köszönet érte a Szukitsnak, meg Neked Revan!

Viszont a Thrawn lehet az első lesz, amit nem fogok megvenni, érhetetlen számomra, hogy ezt minek akarjátok kiadni, ennyi erővel jöhetne a többi adaptáció is.

Ehelyett a Chewbacca mini is jobb lett volna vagy a Princess Leia ami sztem egy tök jó mini volt, már csak Evaan Verlaine karaktere miatt is.

Láttam a facen hogy irogatták, hogy Thrawn meg Thrawn de ez kb azért mert Thrawn... ugyanaz a sztori amit már elolvastunk egyszer könyvben..... sztem ezért felesleges még 1x pénzt kiadni akinek ez eljut az agyáig. Félre értés ne essék, örülnék, ha az adaptációk is megjelennének, de csak akkor, ha pl az összes kánon képregény ki lenne adva, és ugysincs most más alapon jönnének azok is.

Ez így totál felesleges, és a kánon szempontjából még a Chewbaccával is jobban járnánk mint ezzel.....

Ahogy nézem a fórumon, itt sincsenek annyira oda ezért a Thrawnért... sztem ezt gondoljátok át még 1x.

 

Bocsi am nem szemrehányás ez meg ilyenek, nem is lenne hozzá jogom, csak egyszerű vélemény az én részemről, én úgy gondolom hogy a kánon szempontjából kellene gondolkodni elsősorban, a facen a kommentek alapján a fele bagázs a legendákat se tudja megkülönböztetni a kánontól, én annyira nem adnék erre (nem ítélkezés akar lenni!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a kommentek lesznek a döntőek itt, hanem az előjegyzések száma. Én a Thrawnt nem jegyeztem elő, inkább az Allegiance-t és a Galaxy's Edge-t. A thrawnt max akkor fogom megvenni ha le lesz árazva. A Chewbacca és a Leia sztorikat már olvastam, és inkább úgy vagyok velük, hogy jó jó, oké ha megjelennek, de vannak azoknál fontosabb dolgok is. Például a Lando minik, a Poe Dameron sorozat( már annak is örülök, hogy tartalékban van:D). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem is a kommentek lesznek a döntőek itt, hanem az előjegyzések száma. Én a Thrawnt nem jegyeztem elő, inkább az Allegiance-t és a Galaxy's Edge-t. A thrawnt max akkor fogom megvenni ha le lesz árazva. A Chewbacca és a Leia sztorikat már olvastam, és inkább úgy vagyok velük, hogy jó jó, oké ha megjelennek, de vannak azoknál fontosabb dolgok is. Például a Lando minik, a Poe Dameron sorozat( már annak is örülök, hogy tartalékban van:D). 

Egyetértek teljesen, írhattam volna én is a Landot, valóban ha fontossági sorrendet kéne állítani akkor valóban először Lando Momin miatt is. Én csak azt nem értem, hogy a Thrawn miért is jött egyáltalán szóba mikor vannak ezek is. Persze ez csak 1 vélemény lehet vele egyet is érteni meg nem :D

Poe Dameront én is támogatom, amennyire nem voltam rá kíváncsi (mert a SW-ba én is az erőhasználókat szeretem és azok a sztorik érdekelnek elsősorba) annyira meg is szerettem, és fontos lenne az is, most, hogy megjelent az Ellenállás újjászületése pl: Suralinda, a Black Squadron stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 16. - 21:29, Darth Revan9 írta:

A második Poe, a harmadik Lando lett. Milyen érdekes, hogy egy Jedire fókuszáló sorozat le tudott nyomni egy pilótás sorozatot.

Ez miért meglepő? Mindenesetre Iqvihez hasonlóan nagyon remélem, hogy a Poe is jön előbb-utóbb. Az egyik kedvenc képregény-sorozatom volt a kánonban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Revan9, ugye a legends képregények kiadásáról mindezek fényében lemondtak? Most attól függetlenül, hogy mi lesz a Disney döntése 2021 utánra a legends-et illetően. Mert nem rég, pár hónapja arról is volt szó, hogy akár legends képregények is jöhetnének. Így, ezt eléggé hibás döntésnek tartanám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Nute Gunray írta:

@Darth Revan9, ugye a legends képregények kiadásáról mindezek fényében lemondtak? Most attól függetlenül, hogy mi lesz a Disney döntése 2021 utánra a legends-et illetően. Mert nem rég, pár hónapja arról is volt szó, hogy akár legends képregények is jöhetnének. Így, ezt eléggé hibás döntésnek tartanám.

Azok kiadását én se érzem már relevánsnak. Aki tényleg annyira el akarja olvasni az a neten is megtalálja vagy angolul a readcomicsonline-on, vagy magyarul a HáLózsákon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha felmérték a piacot, és reális az, hogy többen vennék a Thrawnt, mint a többi képregényt, akkor üzletileg érthető ez a lépés.

 

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

A vicc az, hogy annak ellenére, hogy Legendák párti is vagyok, én magam a mellett érveltem, hogy hagyjuk a Legends képregényeket és haladjunk a legújabbakkal.

Képregény fronton én se erőltetném a Legendákat. Egy rakás kiadatlan Legendák képregény elérhető a Hálózsákról, a többit meg kiadta már a Semic/Szukits. A maradék szerintem nem annyira lényeges, hogy a Kánon elől foglalja a helyet. Bár a könyvek terén ellenkező az álláspontom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézve a jedi könyvtár szavazását, a marketinges érti a dolgát. Ha sok Thrawn képregény folyik, nekik nyilván édesmindegy, hogy az egy regény adaptációja vagy sem.

 

Én most szurkolok, hogy a Legends-képregények kiadása ne valósuljon meg. Elég nagy katyvaszt eredményezne és csak helyet foglalna. A regényeknél azért más a helyzet, ott évente nem jelenik meg annyi kiadvány az USA-ban sem, így lemaradást nem okozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ha felmérték a piacot, és reális az, hogy többen vennék a Thrawnt, mint a többi képregényt, akkor üzletileg érthető ez a lépés.

 

Képregény fronton én se erőltetném a Legendákat. Egy rakás kiadatlan Legendák képregény elérhető a Hálózsákról, a többit meg kiadta már a Semic/Szukits. A maradék szerintem nem annyira lényeges, hogy a Kánon elől foglalja a helyet. Bár a könyvek terén ellenkező az álláspontom.

 

12 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Elnézve a jedi könyvtár szavazását, a marketinges érti a dolgát. Ha sok Thrawn képregény folyik, nekik nyilván édesmindegy, hogy az egy regény adaptációja vagy sem.

 

Én most szurkolok, hogy a Legends-képregények kiadása ne valósuljon meg. Elég nagy katyvaszt eredményezne és csak helyet foglalna. A regényeknél azért más a helyzet, ott évente nem jelenik meg annyi kiadvány az USA-ban sem, így lemaradást nem okozna.

Az eddigi előjegyzések számában fej fej mellett haladnak a kategóriák. A Thrawn képregénynek nincs abszolút többsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 19. - 9:01, Bomarr írta:

Közben a "Han Solo - A birodalmi kadét" illetve az új Aphra előjegyezhetőből előrendelhető kategóriába ugrott. A Solo-sat olvastam és baromira tetszett az Aphrát meg nagyon várom, úgyhogy ennek most örülök. Októberre vannak kiirva.

Én még nem olvastam egyiket sem, de nagyon várom mindkettőt. Meg is rendeltem a Queen's Peril-el egy csomagban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Whill írta:

Én még nem olvastam egyiket sem, de nagyon várom mindkettőt. Meg is rendeltem a Queen's Peril-el egy csomagban. :D

E háromhoz volt szerencsém, mert át kellett néznem őket. A legjobb az Aphra 6-os kötet. A Han Solo: A birodalmi kadét jó lett. A Királynő végveszélyben viszont elég nagy csalódás lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Vadernél a Sötét Nagyúr elnevezés hogy volt eddig? Kis betű, nagy betű kérdése érdekel.

Tehát: A: sötét nagyúr

B: Sötét nagyúr

C: Sötét Nagyúr

 

Szerintem a Sötét nagyúr lesz a jó, de most nem vagyok biztos.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.