Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez már egy ideje előrendelhető náluk.

 

Na ezt nagyon várnám. 

csak előjegyezhető. Akkor került fel, amikor tavaly szavazás volt, hogy melyik képregény jöjjön. A versenyt a Thrawn nyerte, de az előjegyzés nem szűnt meg erre sem. 

Viszont a vonatkozó fb poszt alá az került, hogy a szavazás másik két versenyzője nem fog megjelenni (SW 13/Thrawn jön, Allegiance/Galaxy's Edge nem.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

Nekem nem hiányozna se az Allegiance, se a Galaxy's Edge, ha kimaradna. A 2015-ös Lando képregényt szívesebben olvasnám magyarul. 

Az Allegiance nekem mindenképp hiányozna, hisza a Skywalker Kora előzménye. Kár volna nem kiadni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lando képregényre visszatérve @Revan, ha az a döntés születne, hogy az ki lenne adva, akkor már tényleg nem lenne érdemesebb kiadni a Heroes for a New Hope kiadást, amibe benne van a Csubakkás meg a Leiás történet? Nem kampányolva a Leia és a Csubakka mellett, de ha egyszer van egy ilyen kiadás, és a Lando pl: úgyis megjelenne, akkor nem lenne érdemes összefűzni a kellemeset a hasznossal?

Az Allegiance-el kapcsolatban Iqvi-vel egyetértek, szerintem azt fontos lenne kiadni, nekem is hiányozna.

Hajrá Szukits! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Iqvi írta:

Na ez nekem pont megvan angol eredetiben, bitang nagy kötet, és így tényleg érdemesebb lenne ezt a három képregényt kiadni, mint külön külön.

Meg lehet, hogy üzleti szempontból is érdemesebb lenne, mert sokan szerintem a Lando-ra annyira nem kíváncsiak önmagába (momin maszk ide meg oda) de ha kapnak mellé egy Csubis meg egy Leia hercegnős történetet, akkor lehet azok is ráharapnának, akik amúgy csak a Landot nem vennék meg. Ez persze csak spekuláció :D

Am. tényleg azért 3 mini egybegyúrva... tényleg bitang egy kötet lehet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Őszintén szólva, ha most nem, akkor soha. A Marvel nyilatkozatai alapján megnyesi idén a füzetei számát. Nem csak SW kontent esetében, hanem minden téren. Ezáltal idén 95%, hogy nem kell új minikre számítani. Még az ongoing sorozatok is szünetre mennek egy-egy hónapra. Ami meg késlelteti a minket is érintő gyűjteményes kötetek megjelenését.

Ezért nem értettem azokat a fb kommenteket, amikben azt írták, hogy nincs hely pl a Bounty Hunterre. A legjobb eséllyel a most futó soriknál 1-2 kötettel lehet számolni.

Plusz a Ziro cikkben az van, hogy kb 6 hónap, mire a US megjelenés után jöhet nálunk. (A Bizonyos szemszögből esetén is ezt látjuk: nov 10. -> ápr 7)

 

Így szerintem a most futó sorozatoknál sajnos elég 1-1 számmal számolni. (Ha igaz a THR képregényre nem is kell idén számítani, mert kint csak augusztus közepén jelenik meg gyűjtőibe)

Úgyhogy az üres helyre most vagy soha alapon lehet bepakolni az elmaradt miniket.

Leia hercegnő

Csubakka

Lando (ez a három megjelent kint egybe gyúrva)

Lando: Dupla vagy semmi

TIE vadászok (ez pl szavazást is nyert, plusz szerintem kell az Alphabet osztag teljes megértéséhez)

Phasma százados

Skywalker kora: Allegiance

Galaxy's Edge

Poe (ami a leghosszabb. 5 gyűjtőiben jelent meg)

 

Szóval van elmaradás, de most van esély jobban felzárkózni.

Remélem a Szukits él majd ezzel a lehetőséggel.

 

Az Erő legyen velünk, hogy így legyen :)

 

A regényeknél nincs hat hónapos korlát. A Birodalom visszavág antológiánál most egy kicsit több időbe került odaadni a szöveganyagot.

A képregényeknél a magyar piacon is múlik a dolog. Bírja-e a piac az évi 12-14 gyűjteményes kötetet.

TIE-vadász. Én most olvastam el munka miatt. Nem értek egyet azzal, hogy kéne az Alphabet osztaghoz. Legalábbis az első kötethez biztos nem.

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez már egy ideje előrendelhető náluk.

 

Na ezt nagyon várnám. 

Az Allegiance csak előjegyezhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

TIE-vadász. Én most olvastam el munka miatt. Nem értek egyet azzal, hogy kéne az Alphabet osztaghoz. Legalábbis az első kötethez biztos nem.

Persze, nem úgy értem, hogy létszükséglet, de szerintem egy-két dolgot jobb megvilágításba helyez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, kdani20 írta:

Nem hiszem, hogy elindítanának egy 6. ongoing szériát, ráadásul a 2.-at fejvadászós köntösben. De persze ki tudja. :D

Én (is) jobban örülnék, ha limitált lenne.

Azt én se hiszem, túlságosan bőséges már így is a paletta. De még egy mini belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 02. 14. - 14:45, ByRoT írta:

A Lando képregényre visszatérve @Revan, ha az a döntés születne, hogy az ki lenne adva, akkor már tényleg nem lenne érdemesebb kiadni a Heroes for a New Hope kiadást, amibe benne van a Csubakkás meg a Leiás történet? Nem kampányolva a Leia és a Csubakka mellett, de ha egyszer van egy ilyen kiadás, és a Lando pl: úgyis megjelenne, akkor nem lenne érdemes összefűzni a kellemeset a hasznossal?

Az Allegiance-el kapcsolatban Iqvi-vel egyetértek, szerintem azt fontos lenne kiadni, nekem is hiányozna.

Hajrá Szukits! :)

Az a baj, hogy a Princess Leia és a Chewacca nem épp a legjobbak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Júniustól, októberig négy képregény sorozatos, crossover?:o

De így legalább biztosan szükség lesz a Bounty Hunters sorozatra is.


- War of the Bounty Hunters Alpha (one-shot) (május)
- 4db War of the Bounty Hunters Prelude (Star Wars #13, Bounty Hunters #12, Darth Vader #12, Doctor Aphra #10) (május)
- War of the Bounty Hunters (5 füzet) (június-október)

Imádom. <3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Májusi képregénymegjelenések:

 

- High Republic #5 (május 5.)

 

- Star Wars: War of the Bounty Hunters #1 - Prelude (május 5. - Boba a Tatooine felé tart, hogy átadja Han Solot a hutt gengszternek, Jabbának. De senki se mondta, hogy ez egyszerű lesz. A vadász prédává válik, amikor a fejvadászt üldözni kezdik a Galaxis összes sarkából. Darth Vader, Luke Skywalker, Doctor Aphra, a galaxis legveszélyesebb fejvadászai és még sokan mások.)

 

- Star Wars #13: War of the Bounty Hunters Prelude - The Hunt for Han Solo (május 12.)

2021_stw-wotbh_starwars_13.jpg

 

 

- Bounty Hunters #12: War of the Bounty Hunters Prelude - Target Solo (május 19.)

[IMG]

 

 

- Darth Vader #12: War of the Bounty Hunters Prelude - Into the Trap (május 26.)

[IMG]

 

 

- Doctor Aphra #10: War of the Bounty Hunters Prelude - The Invitation (május 26.)

[IMG]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Na, bekövetkezett az, amiben biztos voltam. Hány füzetből fog állni összesen ez a crossover? Majd a gyűjteményes kötet miatt lesz érdekes.

ha jól számolom, akkor alsó hangon 10.

 

tehát a:
- War of the Bounty Hunters Alpha one-shot
- A 4db War of the Bounty Hunters Prelude (Star Wars #13, Bounty Hunters #12, Darth Vader #12, Doctor Aphra #10)
Aztán az 5 füzetes War of the Bounty Hunters

 

A Vader Down vagy A sikolyok fellegvára alapján a One-shot megy majd a 4 Prelude mellé + külön füzetbe a Boba kötetek

De persze korai megmondani, hogy alakulnak a gyűjteményes kiadások, ez csak tipp a részemről.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.