Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

5 hours ago, Darth Revan9 said:

Nézzük a jó oldalát. A könyveknél nem jellemző annyira ez. A Rising Stormot akár még a karácsonyfa alatt tudhatjuk.

Ez mindenképpen jó hír, pont ma rendeltem meg A Jedik Fényét, viszont a képregények ilyen szintű csúszásának nem örülök. Persze akit érdekel nagyon az mindenképp elolvassa angolul, de sok olvasónak ez nem opció.

 

Szerinte amúgy ha jönnek a szukitstól majd a High Republic graphic novellek és mangák, majd ott is kell fél évet várni?

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Ez mindenképpen jó hír, pont ma rendeltem meg A Jedik Fényét, viszont a képregények ilyen szintű csúszásának nem örülök. Persze akit érdekel nagyon az mindenképp elolvassa angolul, de sok olvasónak ez nem opció.

 

Szerinte amúgy ha jönnek a szukitstól majd a High Republic graphic novellek és mangák, majd ott is kell fél évet várni?

Egyelőre ez csupán egy lehetőség. Nem biztos, hogy így lesz, Csupán a megjelenési dátumokból fennáll a lehetősége annak, hogy a Marvel Köztársaság Fénykora még jobban csúszik.

Graphic novel és manga kategóriák. Egyelőre ezeknél az se biztos, hogy megjelennek. Amennyiben mégis jönnek, akkor szerintem ezeknél nem kell fél évet várni, az csak a Marvel kiadványaira érvényes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Darth Revan9 said:

Graphic novel és manga kategóriák. Egyelőre ezeknél az se biztos, hogy megjelennek. Amennyiben mégis jönnek, akkor szerintem ezeknél nem kell fél évet várni, az csak a Marvel kiadványaira érvényes.

Mindenképpen jó volna a legteljesebben kiadni magyarul a High Republicot. Ha az IDW és a midle grade könyvek már úgyse biztos, hogy jönnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Mindenképpen jó volna a legteljesebben kiadni magyarul a High Republicot. Ha az IDW és a midle grade könyvek már úgyse biztos, hogy jönnek. 

A middle grade juniorok jönnek, csak a Kolibritől. Majd egyszer...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé szerteágazó ez az event, ahogy látom, ez már jóval túlmutat a Vader Down-on és a Screaming Citadel-en. Inkább olyasmi, mint a Marvelnél a Civil War vagy Secret Invasion. Remélem ez a struktúra jól fog működni a Star Wars-univerzumban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 minutes ago, Darth Revan9 said:

A Szukits Kiadónak eddig 298 SW képregény füzetet sikerült kiadnia. Ezekből 267 füzet kánon.
Ez messze felülmúlja a Semic teljesítményét.

Gyönyörű számok, és hol még a vége! Sőt, soha ne legyen vége:D. A Semic mennyinél hagyta abba?

 

2 hours ago, Whill said:

Eléggé szerteágazó ez az event, ahogy látom, ez már jóval túlmutat a Vader Down-on és a Screaming Citadel-en. Inkább olyasmi, mint a Marvelnél a Civil War vagy Secret Invasion. Remélem ez a struktúra jól fog működni a Star Wars-univerzumban.

Jó kérdés, mondjuk szerinten az 5 számosakkal se volt baj. Remélem jól megírták előre a történetet mind a négyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Iqvi írta:

Gyönyörű számok, és hol még a vége! Sőt, soha ne legyen vége:D. A Semic mennyinél hagyta abba?

 

Jó kérdés, mondjuk szerinten az 5 számosakkal se volt baj. Remélem jól megírták előre a történetet mind a négyen. 

Semic, talán 150-170 között. De ők csak kéthavonta adtak ki nagyjából 2 füzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Allegiance képregényben Aftab említi, hogy 

Spoiler

[spoiler] az apja, Ackbar admirális a nemzése óta csak egyszer látta őt. Igen, de Yavin után 5 és 28 között volt 23 év, amikor nem igazán lehetett elfoglalt, akkor miért nem látogatta meg a fiát? [/spoiler]

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos egy rossz hír így estére. A Köztársaság Fénykora projekt részeként beharangozott graphic novel a The Monster of Temple Peak az IDW gondozásában, mint THR: Adventures képregény fog megjelenni, 4 füzetre bontva. Ergó ennek búcsút inthetünk magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Lehet hogy szimpla 

  Spoileres tartalom megtekintése

Ez amúgy azt jelenti hogy a Szukits már dolgozik a képregényen?:D

Nem kizárt.:D Bármi jöhet, amíg ilyen hektikusak az anyagbeszerzések.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Na, az tök jó lenne.:D

Minden rosszban van valami jó is, ugye?

A rossz sajnos az, hogy csúsznak az új testvérsorozatok - második Star Wars, hamradik Vader, második Aphra, Fejvadászok első kötetei. Év elején még reálisnak tartottam a nyári indítást. Most már az a legvalószínűbb, hogy össszel indulhatnak leghamarabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 minutes ago, Darth Revan9 said:

Minden rosszban van valami jó is, ugye?

Pontosan, nem baj ha valamelyik kihagyott minisorozat jön majd a hosszú sorozatok előtt.:D

 

43 minutes ago, Darth Revan9 said:

A rossz sajnos az, hogy csúsznak az új testvérsorozatok - második Star Wars, hamradik Vader, második Aphra, Fejvadászok első kötetei. Év elején még reálisnak tartottam a nyári indítást. Most már az a legvalószínűbb, hogy össszel indulhatnak leghamarabb.

Már az első Star Wars is két éve futott amikor a Szukits 17-ben anno belefogott a kiadásba. Szerintem ez nem egy annyira vészes csúszás még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 minutes ago, NorbiLordi said:

Bármikor jönnek is, biztos vásárló már van :D 

Nem is egy.;)

 

11 minutes ago, NorbiLordi said:

Most a TIE Fightert várom mint képregény hogy rendelhessem, utána az Alphabet 3-at és teljes is nálam a széria :D 

Én most az új Bizonyos Szemsz9gbőlt, az utolsó Star Wars és Aphra köteteket az első sorozatból, az első High Republic könyvet, és a két minisorozatot, a Sötét templomot és a Kylo Ren képregényt rendeltem meg. Vakamikor májusban majd jön is.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt előrendelhetővé vált az első TPB a War of the Bounty Hunters-hez, Star Wars: War Of The Bounty Hunters Companion címmel. 4 kötetet foglal össze: Jabba, 4-Lom & Zuckuss, Boushh, valamint IG-88.

Ja és novemberi dátummal került fel.

 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Júliusi képregénymegjelenések:

 

- Star Wars #15 - Friends and Enemies (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: július 7.)

Luke és Wedge egy epikus misszión vesznek részt a Starlight osztaggal karöltve, hogy a lázadó flotta egy elveszett csoportját megmentsék.

Leia, Lando és Chewi eközben Han megmentését végzik Boba Fettől.

Milyen rejtett látomást küld az Erő Luke-nak?

STAR WARS #15

 

 

- War of the Bounty Hunters #2 (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: július 14.)

A STAR WARS TÖRTÉNELMÉNEK LEGNAGYOBB KÉPREGÉNYES ESEMÉNYE FOLYTATÓDIK!

Boba Fett megtalálta prédáját, Han Solot egy fagyos bolygón, a JEKARÁN.

De a Galaxis összes hatalma megjelenik és mindenki egyet akar - Han Solot.

Boba Fett rádöbben, hogy majdnem olyan értékes lett, mint Han Solo, ezért az egyetlen legkevésbé megbízható személyhez fordul... Doctor Aphrához.

STAR WARS: WAR OF THE BOUNTY HUNTERS #2

 

 

- Darth Vader #14 - The Blade Behind the Curtain (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: július 14.)

Évekig senki se állt olyan közel az Uralkodóhoz, mint ő.

Ki ez az umbarai? Mi a szerepe a Birodalomban és a War of the Bounty Hunters crossoverében?

IG-88 visszatér!

STAR WARS: DARTH VADER #14

 

 

- Doctor Aphra #12 - Party Tricks (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: július 21.)

Aphra és Sana túléli az alvilágot?

Vagy az álcájuk lelepleződik egy ismerős arc által, akinek sajátos céljai vannak?

STAR WARS: DOCTOR APHRA #12

 

 

- Bounty Hunters #14 -The Following (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: július 28.(?) - a wookie egyelőre rosszul írja, júniusnak, szóval tippre a hónap végén jön)

A sérült Valance és társa, Dengar lassan kifogynak az ötleteikből, miközben a titokzatos merénylő, Deathstick elől menekülnek.

És az egész veszély mögött rejlő erő megmozdul!

STAR WARS: BOUNTY HUNTERS #14

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 04. 18. - 19:05, Darth Revan9 írta:

A klónok háborúja animációs sorozat mon calás részeiben Nossor Ri pártját a magyar szinkronban hogy hívták az animációs sorozatban?

Bár lehet már késő, de most végighallgattam a részeket. Viszont a Quarren Isolation League nem hangzik el magyarul. Illetve végigfutottam az angol feliratokat is, de ezt a kifejezést ott sem találtam meg. Vagyis jó eséllyel ott sem hangzik el egy az egyben. 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.