Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Akkor Durge is beköszön a kánonba.

Közben már előjegyezhető a következő két magyar SW képregény kötet.

 

https://www.szukits.hu/star-wars/10504-star-wars-a-galaxis-peremen-kepregeny-010493.html

 

https://www.szukits.hu/star-wars/10505-star-wars-tie-vadasz-kepregeny-010494.html

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Iqvi írta:

Na akkor ez a Crossover két kötetet ki fog tenni legalább. Maxi nagy lesz, és remélem maxi jó is.:D

Igen, ha jól számolom, akkor így néz ki a menetrend:

 

- War of the Bounty Hunters (5 rész)

- Star Wars sorozat (5 rész)

- Darth Vader sorozat (5 rész)

- Doctor Aphra sorozat (5 rész)

- Bounty Hunters sorozat (5 rész)

 

Plusz ha melléjük vesszük még a májusi anyagokat (Prelude -ok), akkor kapunk egy 30 számot. :D

 

Amúgy Charles Soule egy Durgeos twitter-üzenetre csak annyit ír, hogy Durge csak a kezdet. Lesznek még itt meglepetések. :)

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Igen, ha jól számolom, akkor így néz ki a menetrend:

 

- War of the Bounty Hunters (5 rész)

- Star Wars sorozat (5 rész)

- Darth Vader sorozat (5 rész)

- Doctor Aphra sorozat (5 rész)

- Bounty Hunters sorozat (5 rész)

 

Plusz ha melléjük vesszük még a májusi anyagokat (Prelude -ok), akkor kapunk egy 30 számot. :D

 

Amúgy Charles Soule egy Durgeos twitter-üzenetre csak annyit ír, hogy Durge csak a kezdet. Lesznek még itt meglepetések. :)

Te jó ég, akkor az legalább 5 kötet:o. Akkor inkább jöhetne egy nagy kötetben a szukitstól ha meg tudják oldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Iqvi írta:

Te jó ég, akkor az legalább 5 kötet:o. Akkor inkább jöhetne egy nagy kötetben a szukitstól ha meg tudják oldani.

Külön kötetben fognak ezek jönni. És leghamarabb 2022. második felében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Te jó ég, akkor az legalább 5 kötet:o. Akkor inkább jöhetne egy nagy kötetben a szukitstól ha meg tudják oldani.

Gondolom kijön mindegyik széria külön kötetként, így meglesz az 5 és lehet kronológiailag olvasni felváltva a köteteket. :D

 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Durge kánon lett? :o 

Jup. Kíváncsi vagyok, hogy milyen meglepikre számíthatunk még. Csak nem jön a Fekete Nap Xizorral? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Akkor Durge is beköszön a kánonba.

Közben már előjegyezhető a következő két magyar SW képregény kötet.

 

https://www.szukits.hu/star-wars/10504-star-wars-a-galaxis-peremen-kepregeny-010493.html

 

https://www.szukits.hu/star-wars/10505-star-wars-tie-vadasz-kepregeny-010494.html

Bence és iqvi már írtak róluk reggel. A galaxis pereme kiadással vannak érdekességek, erre meg Bomarr világított rá. 

 

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Jup. Kíváncsi vagyok, hogy milyen meglepikre számíthatunk még. Csak nem jön a Fekete Nap Xizorral? :D

Xizor nem volt a TCW-ben már? Vagy abból kimaradt, csak a Fekete Nap volt benne? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bence1997 írta:

Gondolom kijön mindegyik széria külön kötetként, így meglesz az 5 és lehet kronológiailag olvasni felváltva a köteteket. :D

Az úgy pont jólenne. Mire ezek kijönnek magyarul, remélem beérem a megjelenéseket, mind könyvek és képregények terén.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 03. 17. - 17:07, NorbiLordi írta:

Remélem marad olyan karakter mint a CW-ban.

Én meg, hogy nem. Egyszerűen a mostani szabályrendszerbe nem fér bele egy fél-halhatatlan karakter. Nincs bajom vele, hogy visszajön, de szerkesszék át, mint Thrawnt. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindenképp át kell egy kicsit majd írni, hogy bekerüljön a kánonba. Ez Thrawn-al is megtörtént a Rebelsben. Kíváncsi vagyok, hogy lesz majd, de angolul ezeket most nem fogom olvasni. Megvárom míg kijön magyarul, mert eléggé el vagyok maradva, és a High Republic most jobban érdekel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg azért nem érdekel mert nem ismered. Az egyik legjobb új kánon karakter. Amig egy füzetet se olvastam róla addig engem se érdekelt hisz a designjában nincs semmi különösebben érdekes. A sztorijai viszont kifejezetten jók. Szerencsére semmi SW idegen nincs benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

és az se tetszik, hogy leszbikus. 

Ezt férfi rajongótól elég ritka hallani.:P 

 

Egyetértek Bomarral, mindenképp olvass bele a sorozatába, de a 2016-ossal kezd, mert a 2020-as arra épül, és majd utána elválik, hogy tetszik-e a karakter vagy sem. A sztorijai újszerűek, és üdítően hatnak az X. lázadás vs birodalom konfliktus után. Én összességében örülök, hogy behozták a karaktert a Kánonba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem is mondtam, hogy a minőséggel lenne baj. Talán majd egyszer beleolvasok. :)

Ez a helyes hozzáállás. Mondjuk, ha nem jön be, hogy Aphra leszbikus, akkor nem tudom, hogy mit fogsz szólni Tam Posla-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jó, hogy Aphra leszbikussága egy sokadik dolog. A sztorijai nem erről szólnak. Van egy mellékszál ami ezt érinti, de igazán Aphra azért jó mert rengetek kreatívitás van a sorozatában. Remek fordulatok, érdekes ötletek és jó kis mellékszereplők na meg baromi jó humor. Ezen kivül nincs még egy SW sorozat ahol konkrétan felszoktam nevetni olvasás közben. A kedvencem Tripla Zéró a bérgyilkos protokoll droid. Óriási szövegei vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően a nem Erő-használó karakterek kevésbé szoktak érdekelni. Doktor Aphra az első nem Erő-használó, hétköznapi figura, mely elérte nálam, hogy úgy érdekeljen, mint egy Jedi, vagy egy Sith. (Az, hogy leszbikus, még dobott is rajta egyet.)

A Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura mellett a másik legjobb SW képregénysororzat az elmúlt hat évből. Felveszi a versenyt a Dark Horse éra legjobbjaival is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.