Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ody megemlítette a könyves topikban, hogy az EpIV-VI közti időszakot már 6 éve mesélik. Elgondolkodtam, hogy ha végeznek az EpV-VI közti időszakkal (amely, mivel rövid időszakról beszélünk, nagy valószínűséggel jövő évben meg fog történni, esetleg elhúzzák '23 elejéig) akkor hogyan tovább? Mi lesz a Marvel zászlóshajójával?

 

Opciók:

1. opció: Teljesen átállnak az Ep6-7 közti, 30 éves időszakra. Ezzel annyi bibi van, hogy akkor ezt több éven keresztül húzhatják, mesélhetnek n+1 kalandot és akkor visszatérünk valamilyen szinten a Legendák korába, ahol a fő trió megannyi kalandot teljesített minden egyes nap. És szerintem annyira nem is izgalmas időszak pontosítok, nem annyira fontos néhány szelete ennek a korszaknak, hogy egy 50+ -os szériát összehozzanak.

Az Ep6-7 közti korszak darabokra bontva:

  1. Endori csatától a Jakkui csatáig (4-5 ABY)
  2. Jakkui csatától a Mandalorianig (5-9 ABY)
  3. A Mandalorian időszakától Ben tanításának kezdetéig (9-15 ABY)
  4. Ben tanításának kezdetétől a Bloodline/Rise of Kylo Ren történetéig (15-28 ABY)
  5. Az Első Rend megjelenésétől egészen a TFA kezdetéig/Resistance -ig (28-34 ABY)

 

Az 1. pontot már eléggé kivesézték, csak gondoljunk a Battlefront II -re, a Shattered Empire képregényre, az Aftermath vagy Alphabet Squadron trilógiákra. Leia útját kb. tudjuk, Hanról is tudunk valamicskét, Luke az egyedüli kakukktojás, aki ilyenkor elindult jedi ereklyék nyomára bukkanni.

A 2. pont annyiból érdekes, hogy lehetne látni, hogy az Új Köztársaság miként építi ki hatalmát, de itt Leia és Han nem lenne annyira előtérben, hiszen Bent nevelik fel éppen, marad Luke, aki megint csak kutatgat a galaxisban. Az egyedüli ötlet, amely eszembe jutott, az egy 5-6 részes minisorozat, amely Luke kutatásáról szólna és úgy záródna, hogy megérzi Grogut.

A 3. pont szerintem a sorozatokra van bízva, továbbá ezen kívül Luke és Grogu kettőse az, amelyik érdekes lehetne, de ebből lehet animációst is összehozni vagy egy képregényszériát.

A 4. pont már érdekesebb, mert itt Luke akadémiáját be lehetne mutatni, erről egy ongoing széria jöhetne is, vagy egy animációs sorozat. Itt tényleg jöhet minden: Snoke, Luke tanításai, Ben és a többiek oktatása, stb.

Az utolsó pont pedig a megformálódó Ellenállás törekvéseiről szólhatna, ha esetleg ezzel is akarnának valamit kezdeni a Marvelnél.

 

2. opció: Ha az OT megkapta a maga rivaldafényét a Marveltől, akkor elkezdik a PT -nél is ezt csinálni. Itt csak 1 olyan időintervallum van, amely kivesézésre vár: mi történt az első és a második film között? Hogyan alakult meg a szakadár mozgalom? Lehetne a 2016 -os Obi-wan&Anakin képregénynek előzményt szolgálni: mi vezetett oda, hogy Anakinnak felötlött a fejében a Jedi Rendet elhagyás? Mi történt a 2016 -os képregény után? Mi történt közvetlen a Nabooi ünnepség után? Milyen képzésben vett részt Anakin Obi-wan alatt? Syfo-Dyas és Jango Fett? Érdekes lehetne látni ezt az időszakot.

 

3. opció: Teljesen ráállnak a HR időszakára.

 

+ 4. opció: Esetleg még az Ep8-9 közti 1 évet bemutatják. 2-3 évig eljátszadoznának a karakterekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, ati írta:

5. opció Skywalker kora utáni korszak?

Egyelőre nem hinném, hogy kezdenek azzal az időszakkal valamit, hacsak a Rogue Squadron film nem a Saga után játszódik. Úgy gondolom, egyszer eljutunk oda, hogy azt az időszakot is kibontsák majd, de a következő nagyobb projekt nem hiszem, hogy ez lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Egyelőre nem hinném, hogy kezdenek azzal az időszakkal valamit, hacsak a Rogue Squadron film nem a Saga után játszódik. Úgy gondolom, egyszer eljutunk oda, hogy azt az időszakot is kibontsák majd, de a következő nagyobb projekt nem hiszem, hogy ez lesz. :)

Lehez hogy a High Republic és a Mandoverzum után belekezdenek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Lehez hogy a High Republic és a Mandoverzum után belekezdenek. 

Szerintem itt a fő kérdés az az, hogy akarnak e további filmeket majd a főszereplőkkel. Ha esetleg sikerül meggyőzni Daisyt, Boyegát és Oscart (mint tudjuk, hogy van az a pénz), akkor valamikor viszontláthatjuk őket, vagy sorozat, vagy film formájában. De addig még azt is le kellene fektetniük, hogy mit is akarnak elmesélni az EpIX után. Nem hiszem, hogy megcsinálhatják azt, mint a régi EU -ban, hogy vége az Endori csatának, nosza akkor rakjuk bele mindenfajta őrültségbe a nagy triót. Ehhez idő kell. Elképzelhető, hogy a HR/Mandoverzum vége után (nagyjából 4-5 évet rászámolhatunk akkor ezekre) a 2027 -es film után már visszatérünk hozzájuk is, akár képregényes fronton is. Meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

2. opció: Ha az OT megkapta a maga rivaldafényét a Marveltől, akkor elkezdik a PT -nél is ezt csinálni. Itt csak 1 olyan időintervallum van, amely kivesézésre vár: mi történt az első és a második film között?

Azért nem csak ez az egy. :) Én speciel ölnék egy olyan antológia sorozatért, ami a klónháborút mutatná be nem a triónk szemszögéből. Azt hittem anno, hogy a Windu képregény ennek lesz az első minije. Az (angol) alcím alapján legalábbis. Ez sajnos nem jött be.

Engem mocskosul foglalkoztatna, hogy a többi Jedi milyen kalandokba keveredett a háború alatt, de egy kánon-beli Republic Commando sorozatot is szívesen látnék, nem beszélve a még működőképes, de elkaszált TCW story arc-okról. (Pl Boba vs Bane). 

Azt aláírom, hogy ott azért 10 évet kellene feltölteni, míg a TCW azért eléggé feltöltötte a 3 évet. Csak én még ebben is látok potenciált. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, kdani20 írta:

Azért nem csak ez az egy. :) Én speciel ölnék egy olyan antológia sorozatért, ami a klónháborút mutatná be nem a triónk szemszögéből. Azt hittem anno, hogy a Windu képregény ennek lesz az első minije. Az (angol) alcím alapján legalábbis. Ez sajnos nem jött be.

Engem mocskosul foglalkoztatna, hogy a többi Jedi milyen kalandokba keveredett a háború alatt, de egy kánon-beli Republic Commando sorozatot is szívesen látnék, nem beszélve a még működőképes, de elkaszált TCW story arc-okról. (Pl Boba vs Bane). 

Azt aláírom, hogy ott azért 10 évet kellene feltölteni, míg a TCW azért eléggé feltöltötte a 3 évet. Csak én még ebben is látok potenciált. 

Na igen, az OT-n túl a lehetőségek tárháza kvázi végtelen, hisz több mint 20000 éves múlt van mögötte, és ott a jövő is. A PT-ben az ep1-ep2 közötti 10 év lenne a legjobb, de egy pár TCW-s minit se vetnék meg. Például a Windu képregény koncepciója, hogy minden Jedi kap egy 5 részes minit jó lett volna. Én mondjuk egy Reyre és Finnre fókuszáló ongoingot szeretnék majd egyszer olvasni az ep9 után, ahok bemutatnák, hogy lesz Finnből Jedi, ha már úgyis erőérzékeny, és hogy Rey hogyan éleszti fel a Jedi Rendet. De van egy olyan érzésem, hogy most a High Republic lesz a fő csapásirány a Marvelnél. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, kdani20 írta:

Azért nem csak ez az egy. :) Én speciel ölnék egy olyan antológia sorozatért, ami a klónháborút mutatná be nem a triónk szemszögéből. Azt hittem anno, hogy a Windu képregény ennek lesz az első minije. Az (angol) alcím alapján legalábbis. Ez sajnos nem jött be.

Engem mocskosul foglalkoztatna, hogy a többi Jedi milyen kalandokba keveredett a háború alatt, de egy kánon-beli Republic Commando sorozatot is szívesen látnék, nem beszélve a még működőképes, de elkaszált TCW story arc-okról. (Pl Boba vs Bane). 

Azt aláírom, hogy ott azért 10 évet kellene feltölteni, míg a TCW azért eléggé feltöltötte a 3 évet. Csak én még ebben is látok potenciált. 

Azért a TCW-ben több olyan történet is volt ami nem a triónkra koncentrált, vagyis nem csak az ő szemszögükre. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért a TCW-ben több olyan történet is volt ami nem a triónkra koncentrált, vagyis nem csak az ő szemszögükre. :) 

Persze, azért volt, de a főszereplők akkor is Anakin, Obi-Wan és Ahsoka voltak. :)

 

21 perccel korábban, Iqvi írta:

Például a Windu képregény koncepciója, hogy minden Jedi kap egy 5 részes minit jó lett volna.

Pontosan ilyenre gondoltam én is. Mondjuk a Tanács minden tagja kapott egy minit. Imádnám. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sikerül meggyőzni? Ne viccelj már. :) Az első szóra ugranának.

Nemrég olvastam egy helyet, ahol Boyegát kérdezték, hogy visszatérne-e Finn szerepébe. Ő azt mondta, hogy végzett a karakterrel és továbblépett.

9 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ody megemlítette a könyves topikban, hogy az EpIV-VI közti időszakot már 6 éve mesélik. Elgondolkodtam, hogy ha végeznek az EpV-VI közti időszakkal (amely, mivel rövid időszakról beszélünk, nagy valószínűséggel jövő évben meg fog történni, esetleg elhúzzák '23 elejéig) akkor hogyan tovább? Mi lesz a Marvel zászlóshajójával?

 

Opciók:

1. opció: Teljesen átállnak az Ep6-7 közti, 30 éves időszakra. Ezzel annyi bibi van, hogy akkor ezt több éven keresztül húzhatják, mesélhetnek n+1 kalandot és akkor visszatérünk valamilyen szinten a Legendák korába, ahol a fő trió megannyi kalandot teljesített minden egyes nap. És szerintem annyira nem is izgalmas időszak pontosítok, nem annyira fontos néhány szelete ennek a korszaknak, hogy egy 50+ -os szériát összehozzanak.

Az Ep6-7 közti korszak darabokra bontva:

  1. Endori csatától a Jakkui csatáig (4-5 ABY)
  2. Jakkui csatától a Mandalorianig (5-9 ABY)
  3. A Mandalorian időszakától Ben tanításának kezdetéig (9-15 ABY)
  4. Ben tanításának kezdetétől a Bloodline/Rise of Kylo Ren történetéig (15-28 ABY)
  5. Az Első Rend megjelenésétől egészen a TFA kezdetéig/Resistance -ig (28-34 ABY)

 

Az 1. pontot már eléggé kivesézték, csak gondoljunk a Battlefront II -re, a Shattered Empire képregényre, az Aftermath vagy Alphabet Squadron trilógiákra. Leia útját kb. tudjuk, Hanról is tudunk valamicskét, Luke az egyedüli kakukktojás, aki ilyenkor elindult jedi ereklyék nyomára bukkanni.

A 2. pont annyiból érdekes, hogy lehetne látni, hogy az Új Köztársaság miként építi ki hatalmát, de itt Leia és Han nem lenne annyira előtérben, hiszen Bent nevelik fel éppen, marad Luke, aki megint csak kutatgat a galaxisban. Az egyedüli ötlet, amely eszembe jutott, az egy 5-6 részes minisorozat, amely Luke kutatásáról szólna és úgy záródna, hogy megérzi Grogut.

A 3. pont szerintem a sorozatokra van bízva, továbbá ezen kívül Luke és Grogu kettőse az, amelyik érdekes lehetne, de ebből lehet animációst is összehozni vagy egy képregényszériát.

A 4. pont már érdekesebb, mert itt Luke akadémiáját be lehetne mutatni, erről egy ongoing széria jöhetne is, vagy egy animációs sorozat. Itt tényleg jöhet minden: Snoke, Luke tanításai, Ben és a többiek oktatása, stb.

Az utolsó pont pedig a megformálódó Ellenállás törekvéseiről szólhatna, ha esetleg ezzel is akarnának valamit kezdeni a Marvelnél.

 

2. opció: Ha az OT megkapta a maga rivaldafényét a Marveltől, akkor elkezdik a PT -nél is ezt csinálni. Itt csak 1 olyan időintervallum van, amely kivesézésre vár: mi történt az első és a második film között? Hogyan alakult meg a szakadár mozgalom? Lehetne a 2016 -os Obi-wan&Anakin képregénynek előzményt szolgálni: mi vezetett oda, hogy Anakinnak felötlött a fejében a Jedi Rendet elhagyás? Mi történt a 2016 -os képregény után? Mi történt közvetlen a Nabooi ünnepség után? Milyen képzésben vett részt Anakin Obi-wan alatt? Syfo-Dyas és Jango Fett? Érdekes lehetne látni ezt az időszakot.

 

3. opció: Teljesen ráállnak a HR időszakára.

 

+ 4. opció: Esetleg még az Ep8-9 közti 1 évet bemutatják. 2-3 évig eljátszadoznának a karakterekkel. :)

Szerintem nem fogják elengedni Luke-ékat. 2022-2023 körül indulni fog a harmadik SW ongoing. Szerintem pont azon pontok alapján fognak haladni, ahogy te leírtad. A jakkui csatáig lesz kb. 30 füzet, majd egy újabb sorozatban mennek tovább a Jakku utáni eseményekkel és így tovább. Így lehet, hogy a 20-as évek közepre, vagy a 20-as évek második felére érünk el a Ben kiképzése és a Luke Jedi Akadémiája körüli részre. A 20-as évek végére datálnám azokat a sztorikat, mely a Vérvonal, Kylo Ren felemelkedése, illetve Az ébredő Erő között játszódna.

Az előzménytrilógiára is visszamehetnének. Három sorozatra, vagy sztorivonalra látok ott esélyt, mellyel regények és képregények foglalkoznak. Qui-gon és Obi-van, Obi-van és Anakin, a Szeparatisták felemelkedése.

A Köztársaság Fénykorára nagyon rá fognak gyúrni. A 20-as években egyre több sztori lesz. Most már az is tiszta, hogy miért nyomják ennyire. Ez fogja helyettesíteni sok más éra történetét, pl. a poszt-Endor korszakot.

Az utolsó Jedik és a Skywalker közötti újabb sztorik. Ez is valószínű.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Azért nem csak ez az egy. :) Én speciel ölnék egy olyan antológia sorozatért, ami a klónháborút mutatná be nem a triónk szemszögéből. Azt hittem anno, hogy a Windu képregény ennek lesz az első minije. Az (angol) alcím alapján legalábbis. Ez sajnos nem jött be.

Engem mocskosul foglalkoztatna, hogy a többi Jedi milyen kalandokba keveredett a háború alatt, de egy kánon-beli Republic Commando sorozatot is szívesen látnék, nem beszélve a még működőképes, de elkaszált TCW story arc-okról. (Pl Boba vs Bane). 

Azt aláírom, hogy ott azért 10 évet kellene feltölteni, míg a TCW azért eléggé feltöltötte a 3 évet. Csak én még ebben is látok potenciált. 

A Jedi of the Republic remek lett volna, nem tudom, hogy miért nem folytatták. Lehet nem fogyott jól így inkább elálltak tőle.

De nem rossz ötlet, azonban be kell látni, hogy ott azért már így is bevan tömve elég nagy rész. Talán össze lehetne kötni az AOTC-TCW kezdete közti szűk pár hónapot, pl. miként került a képbe Ventress, Grievous, mik voltak az első csaták a klónháborúkban - ugye a Windus mini az egyik első csatát mutatta be - ezekre lehetne építeni, de szerintem ilyen minisorozat lehetne ebből csak, ahol egy-egy rész 1-1 karakterre koncentrál. Meg ugye a befejezetlen TCW epizódok, de azokon már annyit ülnek, hogy kitudja mik a tervek velük. Van, amelyet teljesen át kell írniuk, pl. a Sith templomos történetet. A Mandalore ostroma alapján Ahsoka nem találkozott az elválásuk után Anakinnal és Obi-wannal, ebben a történetben viszont együtt mennek Yodát megmenteni a Coruscant legmélyebb bugyraiba. A Kasshyyyk -os történetet akár át is emelhetik kisebb-nagyobb változtatásokkal a Bad Batch sorozatba. Csak vegyék ki Yodát, 1-2 dolgot írjanak át benne és voálá, kész is a történet. A Mon Cala érdekes történet lenne, egy olyan szívesen látnék egy regényben, ahol Anakin és Padmé gondolataiba nyernénk betekintést. A R2-Rex történet szerintem mini formájában megérné, de még azon is ülnek már mióta, pedig elvileg meg van írva. A fejvadászos történet még ami igazán izgalmas, de esélyes, hogy azt is megkapjuk néhány variálással a Bad Batch sorozatban - Cad Bane pl. már nagyon hiányzik a kánonból. A TCW -s szereplése óta - 4. évad 18. rész - a 2017 -es Darth Maul képregényminiben bukkant fel és azóta semmi. Remélem megtudunk róla valamit.

16 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Szerintem nem fogják elengedni Luke-ékat. 2022-2023 körül indulni fog a harmadik SW ongoing. Szerintem pont azon pontok alapján fognak haladni, ahogy te leírtad. A jakkui csatáig lesz kb. 30 füzet, majd egy újabb sorozatban mennek tovább a Jakku utáni eseményekkel és így tovább. Így lehet, hogy a 20-as évek közepre, vagy a 20-as évek második felére érünk el a Ben kiképzése és a Luke Jedi Akadémiája körüli részre. A 20-as évek végére datálnám azokat a sztorikat, mely a Vérvonal, Kylo Ren felemelkedése, illetve Az ébredő Erő között játszódna.

De pont ez az, hogy olyan nagyon nem tudnának mit írni nekik. A Jakkui csatáig kb. tudjuk, hogy mi történt, ott igazából Luke az érdekes. A Mandiig megint csak Luke az érdekes, mert nem hinném, hogy Leia otthagyja a kis Bent. Han még csak-csak. Szóval neccesnek érzem, hogy folytatják ezt a tendenciát. Szerintem most már ők is szépen lassan elhagyják az eredeti trilógia főszereplőit.

18 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az előzménytrilógiára is visszamehetnének. Három sorozatra, vagy sztorivonalra látok ott esélyt, mellyel regények és képregények foglalkoznak. Qui-gon és Obi-van, Obi-van és Anakin, a Szeparatisták felemelkedése.

Igazából az EpI előtti korszak se lenne rossz, kíváncsi vagyok, hogy miket tudnának elmesélni abból az időszakból. Mivel az Acolyte adni fog nekünk egyfajta világképet X évvel a TPM előtt, esetleg egy ilyen képregényszéria bemutathatná, hogy mik vezettek az EpI -es állapotig - persze tudom, hogy a Padmés könyv is valamicskét ebbe belemegy, de más oldalról is jó lenne látni a dolgokat.

20 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Köztársaság Fénykorára nagyon rá fognak gyúrni. A 20-as években egyre több sztori lesz. Most már az is tiszta, hogy miért nyomják ennyire. Ez fogja helyettesíteni sok más éra történetét, pl. a poszt-Endor korszakot.

Nocsak, ez érdekes. És egyben izgalmasnak is hangzik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nemrég olvastam egy helyet, ahol Boyegát kérdezték, hogy visszatérne-e Finn szerepébe. Ő azt mondta, hogy végzett a karakterrel és továbblépett.

Igen, mint ahogy milliószor elmondta ezt Harrison Ford vagy Dennis Lawson is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyébként úgy gondolom, hogy ha most úgy is döntenek, hogy elkezdik feltölteni a RotJ és a TFA közti részt, az sokaknak nagyon nem fog tetszeni, mert nem olyan kaliberű sztorik jönnének, mint a Legends idején (a Thrawn könyvekkel az élen, ugye). De nem is jöhetnek, mert azt már tudjuk, hogy a két trilógia között nem volt már háború. Ráadásul Han és Leia szinte teljesen kiesik ebből az érából.

Megjegyzem, nekem ez az irány jobban tetszik, mint, hogy folyamatosan visszatér egy elfeledett admirális, aki akkora zűrt okoz, amit csak és kizárólag a trió tud megoldani.

Luke sztorijáról én meg egyszerűen kiadnék egy regény, ami időugrásokkal, de lefedné az ő kalandjait is. De lehet ez ongoing is, majdnem mindegy. Na, csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy túl nagy jelentőséget próbálunk adni Luke rendjének. Elvileg Ben "árulásáig" ott se történt semmi galaxisformáló esemény. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen, mint ahogy milliószor elmondta ezt Harrison Ford vagy Dennis Lawson is.

Ezt a hírt elég komolynak éreztem. Boyega mesélte, hogy egy rajongó nagyon szívesen látná Finnt zöld fénykarddal a kezében, fekete ruhában. Boyega állítólag erre csak mosolygott és azt mondta, hogy hagy rá, én már túllépte ezen.

Egyébként Lawson feltűnően keveset szerepelt a Skywalker korában. Valószínű, hogy csak azzal feltétellel állt ár a szerepre, ha két-három másodpercnél többet nem kap.

 

3 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Én egyébként úgy gondolom, hogy ha most úgy is döntenek, hogy elkezdik feltölteni a RotJ és a TFA közti részt, az sokaknak nagyon nem fog tetszeni, mert nem olyan kaliberű sztorik jönnének, mint a Legends idején (a Thrawn könyvekkel az élen, ugye). De nem is jöhetnek, mert azt már tudjuk, hogy a két trilógia között nem volt már háború. Ráadásul Han és Leia szinte teljesen kiesik ebből az érából.

Megjegyzem, nekem ez az irány jobban tetszik, mint, hogy folyamatosan visszatér egy elfeledett admirális, aki akkora zűrt okoz, amit csak és kizárólag a trió tud megoldani.

Luke sztorijáról én meg egyszerűen kiadnék egy regény, ami időugrásokkal, de lefedné az ő kalandjait is. De lehet ez ongoing is, majdnem mindegy. Na, csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy túl nagy jelentőséget próbálunk adni Luke rendjének. Elvileg Ben "árulásáig" ott se történt semmi galaxisformáló esemény. 

De miből tudjuk ennyire, hogy Han és Leia kiesik? Miért ne lehetnének kisebb konfliktusok, mini-háborúk két három rendszer között? Erősen kétlem, hogy 10 év múlva is elmondhatjuk, hogy Az ébredő Erő előtti 30 év teljesen a felhőtlen béke korszaka volt.

 

A másik, ami eszembe jutott a képregények kapcsán. Még lehet egy negyedik Vader széria is, mely A Sith Sötét Nagyura után játszódik és elviszi mondjuk a Zsivány Egyesig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egyébként Lawson feltűnően keveset szerepelt a Skywalker korában. Valószínű, hogy csak azzal feltétellel állt ár a szerepre, ha két-három másodpercnél többet nem kap.

Mitől lenne ez valószínű? Ennek a teljes ellenkezője épp igy igaz lehet. Mivel egy szűk rajongói körön kivül a kutyát nem érdekli Wedge meglepő lenne ha nagyon szerepeltetni akarták volna. Mellesleg a szinész annyira szakitott a Star Warssal, hogy a Squadrons videojátékban is vállalt szinkronszinészkedést, mint Wedge. És nap csak két pillanatra szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bomarr írta:

Mitől lenne ez valószínű? Ennek a teljes ellenkezője épp igy igaz lehet. Mivel egy szűk rajongói körön kivül a kutyát nem érdekli Wedge meglepő lenne ha nagyon szerepeltetni akarták volna.

Abból indulok ki, hogy többször olvastam: Lawson utálja ezt a szerepet, mert állandóan vele azonosítják. Azt is írták, hogy McGregort is megpróbálta lebeszélni Obi-van szerepéről. Meg lehetett olvasni azt is, hogy vagy Az ébredő Erőnél, vagy Az utolsó Jediknél is megkörnyékezték, de azokra a felkérésekre nemet mondott.

 

@Bence1997, ne hidd, hogy ilyen könnyen lemondanak Luke-ékról a képregényekben. A Marvel és a Disney a dollárokat látja, ha a mostani alap Star Wars képregény sorozatok jól tartják magukat, akkor addig fogják erőltetni, míg az eladások meg nem zuhannak. Ne becsüld alá, hogy mit tudnának még kitalálni Luke-ékról. Az első generációs rajongótáborban nagyon erős a Luke-Leia-Han fetisizmus. És a Marvel írói között is lehetnek ilyenek.

Egyébként egyetértek, szerintem is pihentetni, vagy hanyagolni kéne őket. Csak nem biztos, hogy az eladások is erre ösztönzik a Disney-Lucasfilmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Abból indulok ki, hogy többször olvastam: Lawson utálja ezt a szerepet

Mint ahogy Harrison Ford is és még egy rakat más színész. Aztán mégis elvállalta megint Han Solo karakterét. Szerintem nem túl érdekes mit mondanak most ezek a színészek. Ha lesz is folytatás az minimum 10 év múlva fog jönni, addig meg bármi lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, mui-ruy írta:

Felkerült a szukits.hu-ra a TIE-vadász képregény. Egyelőre előjegyezhető státuszban.

https://www.szukits.hu/star-wars/10505-star-wars-tie-vadasz-kepregeny-010494.html

Végre!:psycho:

 

Szerk: A Galaxis peremén is előjegyezhető! :psycho:

 

https://www.szukits.hu/star-wars/10504-star-wars-a-galaxis-peremen-kepregeny-010493.html

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a történet kapcsolatban áll valamelyik másik művel?

A Tie Vadászok az Alphabet Osztag trilógiához kötődik szorosabban, míg a Galaxis Peremén az azonos nevű élményparkhoz ad egy kis történetet. Van egy a Folytatás Trilógia idején játszódó kerettörténet, ami a nyolcadik és a kilencedik rész közt játszódik, és visszaemlékezésekben kapunk még 5 kisebb történetet. Amikor olvastam, mind a kettőt igazán jónak éreztem, sorrendben így: Tie Vadászok, Galaxis Peremén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerk: A Galaxis peremén is előjegyezhető! :psycho:

Hónapok óta előjegyezhető, de nem fog megjelenni itthon mert vesztett az előjegyzés-versenyben a Thrawnnal szemben. Vagy változott valami?

 

Szerk: közben úgy látom változott valami. A Galaxy edge-re a korábbi és a mostani előjegyzésemet külön kezelik tehát újra feltöltötték a rendszerbe :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerk: közben úgy látom változott valami. A Galaxy edge-re a korábbi és a mostani előjegyzésemet külön kezelik tehát újra feltöltötték a rendszerbe :hmm:

Érdekes, akkor törölhetem az előjegyzésem rá, és jegyezhetem újra. Na nem probléma, csak jelenjen meg.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bomarr írta:

Mondjuk elég gáz hogy külön kezelik. Lehet hogy egy csomóan akik régen előjegyezték most nem fogják mert azt hiszik hogy ezen már túlvannak. Így viszont előfordulhat hogy nem fog elég előjegyzés összegyűlni.

Ez igaz, egész addig, amíg te be nem írtad, hogy külön kezelik az előjegyzéseket, én is azt hittem, hogy a korábbi előjegyzésem érvényes rá. Most majd törölhetem, és jegyezhetem elő újra, de ha ez kell a megjelenéshez, ám legyen!:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Júniusi képregénymegjelenések:

ezek alapján úgy tűnik, hogy a War of the Bounty Hunters teljesen lefogja fedni a SW-DV-DA-BH négyest, egészen októberig!

 

- Star Wars: War of the Bounty Hunters #1 - Most Wanted (megjelenés: június 2.)

star-wars-war-of-the-bounty-hunters-1-co 

 

 

- Star Wars: Bounty Hunters #13 - Showdown on Smuggler's Moon (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: június 9.)

Valance és Dengar összefutnak Chewbaccával.

Ki az illető, aki az árnyékban üldöz mindenkit?

star-wars-bounty-hunters-13-cover.jpg

 

 

- Star Wars #14 - Save Solo (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: június 16.)

A Lázadók végre nyomra bukkannak Han Solo karbonitja kapcsán!

Egy generális, egy jedi és egy wookiee egy reménytelen küldetésre indul... és nem is tudják, hogy mi vár rájuk.

star-wars-14-cover.jpg

 

 

- Star Wars: Darth Vader #13 - Sound of Metal (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: június 23.)

Darth Vader és Ochi felkerekednek, hogy megtalálják Han Solot.

IG-88 visszatér!

És egy meghökkentő cliffhanger életre kelti az árnyakat!

star-wars-darth-vader-13-cover.jpg

 

 

- Star Wars: Doctor Aphra #11 - The Invitation (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: június 30.)

Durge megjelenik, ahogy Aphra és Sana egy elhagyatott hajóra lép!

STAR WARS: DOCTOR APHRA #11 cover

 

 

- High Republic #6 (megjelenés: június 30.)

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

 

- Star Wars: Darth Vader #13 - Sound of Metal (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: június 23.)

Darth Vader és Ochi felkerekednek, hogy megtalálják Han Solot.

IG-88 visszatér!

És egy meghökkentő cliffhanger életre kelti az árnyakat!

star-wars-darth-vader-13-cover.jpg

 

Erre kíváncsi leszek miért kell nekik Solo :D 

 

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

 

- Star Wars: Doctor Aphra #11 - The Invitation (A War of the Bounty Hunters crossovere - megjelenés: június 30.)

Durge megjelenik, ahogy Aphra és Sana egy elhagyatott hajóra lép!

STAR WARS: DOCTOR APHRA #11 cover

 

 

- High Republic #6 (megjelenés: június 30.)

 

Ó, very nice :D Remélem marad olyan karakter mint a CW-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.