Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

17 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Mikor Thripio meglátja Artut  az Egy új reményben a yavini csata után ezt mondja:

Meg kell javítaniuk!

 

 

Ha bármelyik áramköröm vagy alkatrészem segíthet, örömmel felajánlom neki!

 

 

Ugye, ezt mondja szó szerint a filmben? Szerintem jó.

 

Belenéztem.

"Meg kell, hogy javítsák! Ha azon múlik, örömest felajánlom bármelyik alkatrészemet!" 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
14 perccel korábban, Iqvi írta:

@Darth Revan9, az esetleg felvetődött a szukitsnál, hogyha már a Target Vadernél, Törött Szárnyra fordítják Valance hajójának a nevét, akkor a fordítás szerepeljen a Bounty Hunters sorozatban is ha kiadásra kerül magyarul?

Nem, még nem vagyunk ott, hogy a Bounty Hunters-ön dolgozzunk. Hivatalosan jelenleg még a megjelenése se biztos. (Azért én meglepődnék rajta, ha kimaradna. De ennél többet nem mondhatok.) Mivel viszont én szoktak szaklektorálni a képregényeket, így valószínű, hogy a Törött Szárny elnevezés megmarad. Ha már így kezdtük, akkor így is marad. Kivétel akkor lesz, ha nem nekem adják az átnézést. (A Thrawn képregényt a sok egyéb melőm miatt most nem én kaptam átnézésre.) De akkor is szólni fogok, hogy erre ügyeljenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most láttam, hogy a Thrawn nyerte a versenyt, így az fog érkezni magyarul januárban... Az kemény.

Így döntött a nép, de azért még remélem hogy a Galaxy's Edge és az Alliance is jön majd. Igaz utóbbi a fontosabb az univerzum történetének a szempontjából, a Galaxy's Edge nem valami világmegváltó, de ha már minden könyv, ami a parkhoz kapcsolódik megjelent, akkor a képregényt se kéne kihagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor valaki FB -on kérdezte a Szukitstól, hogy a GE és az Alliance is jönni fog-e, ezt írták:

 

Rengeteg fontos címünk van, amit tervezünk kiadni:
- Star Wars ongoing befejezése
- Következő SW ongoing ( V.- VI. epizód között játszódik)
- Aphra folytatása
- Az új Vader sorozat
- The High Republic ongoing
- The Rise of Kylo Ren
Ezek mellett a fent említett két cím sajnos nem fér bele.

 

Szóval érzésem szerint lehet e kettő talán jövő év végére megjelenhet. Aztán kitudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Januári és februári képregénymegjelenések:

 

Január:

- Star Wars #10: Starlight hadművelet (2/3) - Bár elvesztenek valakit, a lázadók utat találnak! [január 6.]

star-wars-10-cover.jpg

 

 

- Darth Vader #9: A bérgyilkos visszatér [január 13.]

star-wars-darth-vader-9-cover.jpg

 

 

- Doctor Aphra #7: Az ajánlat [január 20.]

star-wars-doctor-aphra-7-cover.jpg

 

 

- Bounty Hunters #9: A Terminus kesztyű folytatódik! [január 27.]

star-wars-bounty-hunter-9-cover.jpg

 

 

Február:

- Star Wars #11: Starlight hadművelet (3/3) - A lázadó flotta összehozására kísérelt küldetést Zahra parancsnok csapdája nehezíti. [február 3.]

STWARS2020011_cov.jpg?fit=665%2C1024&ssl

 

 

- Darth Vader #10: A vörös horror! [február 10.]

STWVADER2020010_cov.jpg?fit=675%2C1024&s

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Marvel elkaszálta a TROS első füzetét, ezzel tkp. a havi számok se fognak megjelenni. TPB még lehet belőle.

Azt lehet tudni, hogy miért? Elég fura, hogy pont a hivatalos adaptációt kaszálják el. Vagy ezek alapból kevésbé fogynak, mint az eredeti történetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Whill írta:

Azt lehet tudni, hogy miért? Elég fura, hogy pont a hivatalos adaptációt kaszálják el. Vagy ezek alapból kevésbé fogynak, mint az eredeti történetek?

Okot nem tudok még. Mondjuk már akkor fura volt nekem a dolog, amikor kiderült, hogy idén nem is jön a TROS adaptációja. A TPB esélyes lehet még, de ha az elkövetkező 2 hónapban nem lesz róla szó, akkor valószínűleg kaszálták az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Elméletileg már meg kellett jelennie a harmadik Vader sorozat 1. gyűjteményes kötetének. Ugyebár az 1-5. szám a Dark Heart of the Sithet, tehát ez egy kerek történetszál. A 6. számmal viszont új sztori indul. Into the Fire. Az első gyűjteményes kötetről korábban az volt a hír, hogy az 1-6. számot tartalmazza, mely zavart okozott. Ugyanis ebben az esetben a Dark Heart of the Sith mellett még a 6. szám is helyet kapott volna, mely egy új sztori első része. Az én tippem az volt, hogy téves az 1. gyűjteményes kötetről kijött infó és nem az 1-6. számokat, csak 1-5. számokat tartalmazza majd. Most nem követtem a gyűjteménye kötet megjelenését. Igazam lett végül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Márciusi képregénymegjelenések:

 

- Star Wars #12 [Gondolatok az elvesztettekről, ahol Leia és Kes Dameron történeteket osztanak meg a kedveseikről. Tudd meg, hogyan találkoztak Poe Dameron szülei!]

STAR WARS #12

 

 

- Bounty Hunters #10 [A Terminus kesztyű végeér! Valance egyedül találja magát és fegyverhátrányban van az ÚJ OHNAKA kalózbanda előtt!]

STAR WARS: BOUNTY HUNTERS #10

 

 

- Doctor Aphra #8 [Régi sérelmek! Egy nehézkes szökést követően Aphra és Sana nyomozása egy ősi csatatérre tereli őket!]

STAR WARS: DOCTOR APHRA #8

 

 

Márciusban nem lesz Darth Vader szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Előjegyezhető a Szukits oldalán a Star Wars és a Doktor Aphra utolsó száma, ezzel itthon is elérünk a Birodalom Visszavág eseményeihez. Magyarországon volt már egyáltalán ilyen, hogy egy ilyen hosszú képregénysorozat (beleszámolva az SW-t, a 2015-ös Vadert, az Aphrát, és a crossovereket) hiánytalanul végment elejétől a végéig? Mindennel együtt kb. 200 számról beszélünk, szerintem ez eddig példátlan. Le a kalappal mindenki előtt, aki részt vett ennek a megvalósításában, beleértve téged is @Darth Revan9, 5 évvel ezelőtt még a kutya se gondolta volna, hogy egy ilyen jó sorozatot ilyen jó kivitelezésben fogunk egyszer olvasni magyarul. Persze voltak hullámvölgyek, de összességében szerintem ez egy nagyon jó éra volt. Majd írok egy összegző kritikát miután minden kötet megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Whill írta:

Előjegyezhető a Szukits oldalán a Star Wars és a Doktor Aphra utolsó száma, ezzel itthon is elérünk a Birodalom Visszavág eseményeihez. Magyarországon volt már egyáltalán ilyen, hogy egy ilyen hosszú képregénysorozat (beleszámolva az SW-t, a 2015-ös Vadert, az Aphrát, és a crossovereket) hiánytalanul végment elejétől a végéig? Mindennel együtt kb. 200 számról beszélünk, szerintem ez eddig példátlan. Le a kalappal mindenki előtt, aki részt vett ennek a megvalósításában, beleértve téged is @Darth Revan9, 5 évvel ezelőtt még a kutya se gondolta volna, hogy egy ilyen jó sorozatot ilyen jó kivitelezésben fogunk egyszer olvasni magyarul. Persze voltak hullámvölgyek, de összességében szerintem ez egy nagyon jó éra volt. Majd írok egy összegző kritikát miután minden kötet megjelenik.

Köszönöm. Egyébként annak idején azért is ajánlottam az Aphrát erősen, mert reméltem, hogy elérjük ezt a szintet. Alapvetően tényleg jó, hogy ezekből a fősodor sorozatokból minden megjelent. Bárcsak így lett volna annak idején a Dark Horse Régi Köztársaság Lovagjai, Hagyaték, Sötét Idők, Lázadás vonallal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áprilisi megjelenések:

 

- Bounty Hunter #11 (Egy történet Bosskról, akire a Malastare-on vadásznak.)

 

- Doctor Aphra #9 (Aphra és Sana a Nihil hajtóművet próbálják megtalálni, ám nehézségekbe ütköznek.)

 

- Darth Vader #11 (Exegol elszabadul!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.