Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Nahát ez az! :D Kis túlzással nagyobb jelentőségű lesz ez a teaser mint az EPI -es volt. Hihetetlen, hogy holnap jön! 2005 -ben ezt ki gondolta volna? Ráadásul holnap csak este érek gép elé, remélhetőleg száznál is több hozzászólás fogad majd. Akkor már tudni fogom, hogy kint van... :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig nem fogtam fel igazán, hogy ez mit is jelent. :D Olyan ez mint egy álom...mintha nem is lenne igaz, csak valaki poénkodna.

 

Ugyanígy vagyok én is. Egyszerűen nem bírom felfogni még hogy holnap hivatalosan az ep7 teaserét fogom látni. Annak a filmét melyet évtizedekig lehetetlennek tartottam hogy elkészül. És délutános vagyok holnap kb éjfélre érek haza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel 9-kor gyülekező a topikban!

MSW-s Jason Ward Lucasfilmes barátja megsúgta neki, hogy los angelesi idő szerint pontban éjfélkor lövik fel az előzetes.

Hatásos, hiszen New Yorkban az már hajnali 3, itthon meg ugye reggel.. Tehát az erő ilyenkor ébred :D Lucasfilm tehát így időzít. Ébresztő :)

 

@brian_nov a friend at Lucasfilm said midnight. We are Pacific time here, so.... There you go.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyaristen, tényleg alig bírom felfogni. Azt hiszem csak akkor majd mikor látom, és megnéztemvagy 100xegymás után. Elképesztően várom, de persze nagyon félek is tőle. :D Én is azt mondom inkább úgy legyen mint a Rebelsnél, hogy a trailer gagyi és fikázzuk de a film meg üt mint állat, mint fordítva. De ami még jobb lenne, ha mind2 zseniális lenne! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyaristen, tényleg alig bírom felfogni. Azt hiszem csak akkor majd mikor látom, és megnéztemvagy 100xegymás után. Elképesztően várom, de persze nagyon félek is tőle. :D Én is azt mondom inkább úgy legyen mint a Rebelsnél, hogy a trailer gagyi és fikázzuk de a film meg üt mint állat, mint fordítva. De ami még jobb lenne, ha mind2 zseniális lenne! :D

SW Mozifilm trailere nem lehet gagyi! Az eddigi leggagyibb színvonala is jó trailert igér!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este két lázzal vert forgolódás közben belém is belém hasított az érzés: ma új Star Wars-film kap trailert!!!! Aztán azt álmodtam, hogy lemaradtam róla, mert csak korlátozott ideig volt elérhető, utána Lucas bezúzatta az összeset... Ne aludjatok lázasan új Star Wars-film trailer előtt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást Dzséjt...én is az új SW előzetesről álmodtam.

De valahogy anno az AOL fórumon az AVP2 első teaserénél jobban pezsgett az élet. Ott hajnalban keltünk föl, és nem győztünk elalélni az első teasertől...régi szép idők. emlékszel? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, rajtad a Saga Fórum szeme! :D

 

Mondjuk nem csoda a pörgés hiánya. Csak 5 óta lehet tudni hogy még reggel befut az új trailer. Kicsit bánom egyébként, ugyanis elképesztő sok melóm van mára, de tuti hogy amint kijön a trailer alig tudok majd rá koncentrálni....

Én is így vagyok ezzel, hírek, filmkritika, és még egy videojáték pálya sztorija is előttem van (meg le kéne tisztáznom a kasztokat), plusz a lebetegedésem és az amiatti alváshiány, és mégis: jön egy SW-trailer, mennyi az esélye, hogy ezután érdekelni fog a felsoroltak közül bármi is? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.