Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

de valahogy az egészből hiányzott a Star Wars feeling. A snittek beállítása, a mozgó kamera, a jelenetek megvilágítása...

A vágás valóban nem volt Star Wars-os, lehet én is ezt mondanám alapból, viszont én a trailer dramaturgiáját tekintve nem is vártam mást tekintve a mostanában bevett szokásokat. Az képi világ is furcsa helyenként, főképp ahol az X-wingeket látjuk, viszont ez még tuti nem a végleges és abban is biztos vagyok, hogy néhány kép kocka benne sem lesz a filmben, ahogy erre az ep3-nál is volt példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az egyetlen fura benne, hogy egyetlen szereplőt se láttunk aki interakcióba lépne egy másikkal. Mindenki egyedül áll/ül valahol és néz. Csak a rohamosztagosok vannak csoportban. De ez nyilván a teaser jelleg miatt van így és igazából nem is igazi negatívum, csak szivesen néznék egy olyat ahol több szereplőt is látni egyszerre.

Nálam ami a legjobban ütött: a rohamosztagosok várnak a leszállásra majd leereszkedik a rámpa. Na ez például tényleg olyan snitt amit ha Lucas csinált volna tuti hogy nem igy nézett volna ki. De pont ez az újszerűség tetszik benne. Itt érzem azt hogy friss vér került a rendszerbe. Még sok-sok ilyet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg az nem tetszett, hogy nem láttunk semmi epikusat. Igaz, nem általánosan jellemző dolog a Star Warsra, de fák között, sivatagi dűnék között sétálgató emberek helyett szívesen láttam volna egy-két olyan nagytotált, mint anno Theedről, Coruscantról, Utapauról. Ami jelzi, hogy nem térünk vissza a Földre, amitől amúgy az elejétől fogva tartok. Annak ellenére, hogy az a havas erdőben császkálós pillanat nálam iszonyú feelinges jelenetnek bizonyult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg az nem tetszett, hogy nem láttunk semmi epikusat. Igaz, nem általánosan jellemző dolog a Star Warsra, de fák között, sivatagi dűnék között sétálgató emberek helyett szívesen láttam volna egy-két olyan nagytotált, mint anno Theedről, Coruscantról, Utapauról. Ami jelzi, hogy nem térünk vissza a Földre, amitől amúgy az elejétől fogva tartok. Annak ellenére, hogy az a havas erdőben császkálós pillanat nálam iszonyú feelinges jelenetnek bizonyult.

Viszont pont az epikus, nem földi környezethez kell a legtöbb CGI. Szerintem az ilyenek legkorábban a májusban érkező trailerekre várhatóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont pont az epikus, nem földi környezethez kell a legtöbb CGI. Szerintem az ilyenek legkorábban a májusban érkező trailerekre várhatóak.

Igen, én sem vártam most őket, de azért a hiányuk egy hátsó gondolatként felmerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A labdadroidot leszámítva bejött a trailer. Az új gonoszt már bírom (a hangja nagyon epic), és már a pallosát is kezdem szokni. Az új rohamosztagosok eddig is tetszettek, de így együtt még menőbbek voltak. RIdley és a kis járgánya full SW feeling, az X-wingek, a TIE-ok és a Falcon pedig még rádob egy-két lapáttal. Amit hiányoltam ( bár érthető, hogy ezt későbbre tartogatják) a nagy öregek feltűnése. Baromi kíváncsi vagyok már a szakállas Luke-ra, az öreg Hanra, Leiára és a

félkezű

Chewie-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha, ez nagyon bejövős. Minden egyes bevillanás feelingjében van valami ami egyszerre nagyon új és mégis nagyon starwarszos, és ez nekem bejön. Daisy kiköpött Padmé, a járművének hangja az a fogatokra emlékeztet elég durván. :) Az kameramozgások nekem nagyon tetszenek, a Falcon se tetszett még ennyire mint most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is....szerintem nagyon jó! Kicsit olyan érzésem van mint az EPI előtt. Tudtuk, hogy SW de mégis fura volt az újdonságok miatt. Mert újdonság lesz ebben is. Nekem egy deka klasszik feeling érzetem nem volt, Falcon ide Tie -ok és X-szárnyúak oda. Ez valami más. Úgy mint anno az EPI. Megint sikerül egy új réteget hozzá adni az SW -hez, ehhez most már kétség sem férhet. Aztán hogy ez mennyire lesz jó, az ebből a teaserből még nem derül ki egyértelműen.

 

A kezdet ütős a Tatooine -al és a narrátorral (ami valószínűleg az új sith hangja, nagyon ütős már most), de főleg Boyega felbukkanásával! Ahogy berobbant a képernyőre máris elszállt minden ellenszenvem. Ridley és a kis részlet amiben szerepelt túl rövid volt ahhoz, hogy nagyon meg tudjon érinteni, de szerintem itt megkapjuk a már megszokott Tatooine érzést. A rohamosztagosok is nagyon jók voltak, bár egyetértek, hogy fura volt a kamerakezelés, Lucas -nál ilyet nem láthattunk. Persze ettől még lehet jó, és valószínűleg jó is lesz. Én már megszoktam ezt a TCW -ben. Elég ha az Umbara -i csatára gondolunk. Az X-Wing -ek víz feletti rárepülése fantasztikusan nézett ki, ám erre majd a spoileres topikban bővebben visszatérnék. Aztán jött a fő gonosz. Hátulról! Maga a környezet egy havas erdei táj. Önmagában valóban nem nagy szám, és inkább volt az egész jelenetnek Trónok Harca feelingje mint SW -s, de azért nyilván nem ennyiből fog állni ez a helyszín így idővel biztos elmúlik majd ez az érzés. A keresztes kard fényképen rohadtul nem jött be. Itt azért már sokkal pofásabb volt, bár továbbra is vannak fenntartásaim vele kapcsolatban. A legnagyobb az, hogy túlságosan emlékeztet a keresztes lovagok kardjára. Persze idővel valószínűleg megszokom majd, bár a szerelem kétséges lesz. :) Nyilván valami újat akartak húzni a fénykardok terén, csak ne másoltak volna ennyire egyértelműen. Talán ez a kard az egyetlen pontja a trailernek ami kicsit keserűbb szájízt hagyott maga után. A végén a Falcon manőverei zseniálisak voltak!! Az a kameramozgás...atyám! :yes: Azonnal az EPIII nyitójelenete és az EPIV azon része ugrott be, amikor berepülnek a Halálcsillag "csatornájába".

 

Ami hiányérzetem van az valamiféle űrjelenet. Egy deka nem volt belőlük. :( Persze ezt leszámítva nagyon izgatott vagyok az előzetes miatt, és szerintem ez egy jó film lesz, ami újabb aspektust ad majd az SW világához. Úgy ahogy azt kell.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az a képkocka mekkora már, ahol a végén a Falcon épp bedől a fordulóban a háttérben közeledni látszik a két TIE és a kilőtt két zöld energianyaláb összeköti a kompozíció két fő elemét.

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah Szűcs Gyula kíváncsi vagyok mit fog róla osztani...mind1 is.

 

Nem hasonlít szerintetek a narrátor hangja Benedict Cumberbatchére??

Volt a forgatáson is, és sztem eléggé olyan. Mondjuk nem hinném, hogy ő lenne a gonosz.

 

Ody, szerintem ebből még lehet hogy nem jön át a régi feeling, de amint lesz majd benne egy Han Luke stb... meg fog az is jönni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én éppen azt tapasztaltam, hogy van OT érzés benne. Az x-wing pilótáról a közeli abszolúte és persze a Falcon és az x-wingek is.

Hiányoztak az öregek. A fiatalok meg gondolom odági vannak maguktól -lehetnek is-, hogy ebben részt vehettek.

Az új sw mozgóképen lenni?! Áhh.. mázlista disznók!

Boyegát még szoknom kell..nagyon.

A lángpallos viszont bejött..-magam is ámulok rajta, mert sokunkkal egyetemben én is rávágtam, hogy ez csak kamu lehet.. :lol: Benéztük!

Meg lesz nézve párszor!

Feliratos verzióra vállalkozik valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake! A quick time-mal én nem tudok menteni..A Save as.. után egy fizetős ablak fogad..

http://www.hd-trailers.net/movie/star-wars-the-force-awakens/

100Mb-os 1080p-s link jobb egér gomb, mentés. Ezt használd, és letöltheted a gépre az előzetest.

 

Én meg dobtam egy hátast, és csak most sikerült felkelnem...atyaéég. na még nézem az előzetes...100.ik alkalommal.

Kedvenc jelenetem a gonosz karakter.

 

A narrátor Andy Serkis, most olvasom twitteren.

És csak egy Nap látszik, ergo nem is a Tatooin. MSW.s Jason Ward szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjátok a Quick Time-ot a francba, már mindenhol fenn van.

 

Ez a trailer jó. Ez a film jó lessz. Nextgen star wars, vegyítve valami ősivel. Ez a keresztvasas kard azért tűnik furcsának, mert ilyet még soha nem láttunk a saga-ban. Ez a fajta kard már kiment a divatból. Ez valaki olyannak kardja aki nem ebben az évezredben élt. Szerintem a KOTOR idején, vagy még korábban voltak ilyen kardok. Ez a gonosz valami ŐSI, ami most kelt életre szerintem. Aki hiányolja belőle az epikus (látványosabb) elemeket az ne csalódjon ez a film még alig van kész, lessz it még mindenféle csoda dolog, de ehhez idő kell.

Ez a fránya görgő droid idegesít csak, ez olyan Disney-s, gondoltam hogy lesz egy komolytalan része ennek a filmenek, ( de azért reméltem, hogy mégse), ez a robot olyan Jar-Jaros. A rohamosztagosok nagyon dúrván jók. A TIE vadászokból semmit sem lehetett látni ezt sajnálom. Kiváncsi vagyok mekkora evolúción esett át a gép. Az X szárnyúak szárnyának kialakításáról már korábban értekeztem pár sort és nekem lett igazam.

 

Én nagyon bizakodó vagyok, és az lenne a legjobb ha ha az ősi gonosz teóriám jönne be, mert akkor ez a furcsa kard is a helyére kerülne. De még sokszor, sokszor meg kell néznem a trailert, mert zakatolnak a gondolataim..

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtörtént hát... Már sok spoilert láttam, így amit a teaser-ben mutattak, az nem volt túl nagy újdonság számomra.

 

Vizuális téren leginkább A galaxis őrzőire, meg a The Force Unleashed/The Old Republic játékok előzeteseire emlékeztetett.

 

Remélem élvezhető lesz a történet.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perce láttam először a trailert.

 

:clap2:

 

Ez... :o STAR WARS!

 

Többé már nem az a kérdés, hogy mennyire lesz OT, mert ez CSAK OT!

 

TIE vadászok üldözik a Falcont....X-Wingek hasítanak a tó felett, rohamosztagosokat dobnak le....ááááááááááááá.

 

Ez....nagyon oda lett téve. Minden képkockáról ordít az, ami miatt az OT-t imádtam. Már maga az, ahogy a pilótafülke kinéz, ahogy be van fényképezve a sivatagi falu. Minden olyan....nem is tudom

 

CSODÁLATOS :cry:

 

És Boyega már ebben a fél másodpercben is csúcsszuper.

 

...most félre kell vonulnom. Birodalom VS lázadás.....köszönöm Mister Abrams. :cry:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.