Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Karrde, életet mentettél! Vélemény pár perc múlva, először kötelezettségeim vannak. :D

Nagyon szívesen, máskor is :peace: Mivel csak 4 után tudtam géphez jönni, és nem akartam t*kölni a QT-vel, gyorsan léptem a youtube-ra... :)

Véleményt várjuk!!

Tetszett a trailer, a Falcon és az X-szárnyúak bitang jól néztek ki ilyen akcióban, iszonyú jó lesz őket moziban látni, de az a fénykard egyelőre elég gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ütős volt így sokadjára megnézve és lehiggadva is. Bezártam az üzletet arra a pár percre amíg megnéztem :D Sokat persze nem tudtunk meg, tulajdonképpen olyat kaptunk amit vártunk. Érdekes mód azok a dolgok leptek meg leginkább amikről már egy ideje a spoilerek is mentek, a sok elmélkedés végre testet öltött :) Szóval jó volt csak 1-2 apróság nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik, fantasztikus! A látványvilág minden eddigit überelni fog, de 5. megnézés után: sajnos nagyon kevés, többre számítottam és hiányolom a régi karakterek valamelyikét....

Nemrég még amikor pedzegettem, hogy lehet hogy kapunk egy Breathing-hez hasonló "arcok benéznek a kamerába" teasert le lettem szólva hogy ez kizárt, hisz most ért véget a forgatás, egy év a bemutatóig, ilyenkor még tuti nem mutatnak egy kanyi kockát se.... ne mondjátok hogy onnan eljutottunk oda, hogy ez se elég! Több mint egy év még!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon irigylem akik ilyen távolságtartóan tudják már szemlélni és elemezni tudják. Egyelőre én még az "aztakurva" fázisban vagyok. Minden másodperce arany :D

Még én is itt járok. Megpróbálom megemészteni, hogy immár kézzelfogható: lesz új Star Wars film a moziban!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A guruló droidot és a "pallos-fénykardot" még emésztenem kell. De... hihetetlen. Újra Star Wars :)

Nekem is ez a két dolog az amit még helyre kell tenni.

 

Nagyon tetszik, fantasztikus! A látványvilág minden eddigit überelni fog, de 5. megnézés után: sajnos nagyon kevés, többre számítottam és hiányolom a régi karakterek valamelyikét....

Valóban meglepő, hogy kihagyták őket, valószínűleg későbbre tartogatják a nagy ütőkártyákat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.