Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Amúgy quick-time player kell az apple oldalához?

Az kell hozzá - szerintem az iTunes a világon az utolsó, ami még használja. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha ott megjelenik, perceken belül a Youtube is tele lesz vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amúgy quick-time player kell az apple oldalához?

 

Le lehet tölteni számítógépre gyönyörű 1080p minőségben az előzetest arról az oldalról.

nmagon letöltöttem a quicktime pro programot.

Majd amikor kiválasztod a 1080p-s felbontást a trailers.apple.com oldalán, nyisd meg új oldalra a linket.

A linket másold be a quicktime/file/open url menüjébe

Várd még betölti, majd file/save es

.mov kiterjesztésben ott is fog figyelni a gépeden. És ez a trailer jobb minőségű is lesz, mint a youtube 1080p felbontás ;)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le lehet tölteni számítógépre gyönyörű 1080p minőségben az előzetest arról az oldalról.

nmagon letöltöttem a quicktime pro programot.

Majd amikor kiválasztod a 1080p-s felbontást a trailers.apple.com oldalán, nyisd meg új oldalra a linket.

A linket másold be a quicktime/file/open url menüjébe

Várd még betölti, majd file/save es

.mov kiterjesztésben ott is fog figyelni a gépeden. És ez a trailer jobb minőségű is lesz, mint a youtube 1080p felbontás ;)

 

Köszi, küzdök nagyon, mert az apple-ről ahogy ugrick a Quick time varázsló nem tudom telepíteni...meg is őrülnék, ha már kint lesz a trailer..lehet rám vár most a világ... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nyugodtan dolgozni.

6 óra még az előzetesig, de most már remélem tényleg

UPDATE: #TheForceAwakens trailer will drop at 10:15am EST. 6.45 hours from this tweet. Retweet to spread the word. #StarWars #EpisodeVII

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha van szabadidőd, kezdj el egy original trilogy maratont. Mire a Jedi visszatér film befejeződik, jön is az EP7 előzetese :D:yeah::P

Hihetetlen, de a napokban már megkezdődött ez. Tegnapelőtt este hagytam félbe a Jedi visszatért valahol a Dagobah-n...

Én magára a filmre gondoltam, hogy kéne rákészülni, hisz még 12 hónap..

Ötlet: Már csak kétszer kell megnézni a 6 filmet addig, minden hónapban 18-án egy részt.

Így nem is tűnik olyan soknak az az 1 év..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötlet. Már csak kétszer kell megnézni a 6 filmet addig, minden hónapban 18-án egy részt.

Így nem istűnik olyan soknak az az 1 év..

Ez jó ötlet, így tényleg kevesebbnek tűnik ha minden hónapban van egy támpont. Amúgy mintha egyre gyorsabban telnének az évek, igaza van Owen bácsinak, eltelik az hamar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor tegnap nem nyomtak le a tv-ben egy tv spotot? Arról semmi hír?

A trailer is elég korai. A TV spotok a hype utolsó fázisa szokott lenni, ha nem tévedek.

Tudom, hogy volt ilyen pletyka, de nem csodálkozom, hogy nem lett belőle semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW Mozifilm trailere nem lehet gagyi! Az eddigi leggagyibb színvonala is jó trailert igér!

 

Ez önmagában még nem garancia, mert azokat még Ben Burtt mester vágta össze. Én abból indulok ki, hogy az első (JJ-s) Star Trek előzetesei nagyon jók lettek, úgyhogy van kreatív ember a Bad Robotsnál is. Bár ha a legelső ST teaserből indulunk ki, akkor itt meg a Falcont fogják összehegeszteni benne. :D

Szerkesztve: - Odumin
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez önmagában még nem garancia, mert azokat még Ben Burtt mester vágta össze. Én abból indulok ki, hogy az első (JJ-s) Star Trek előzetesei nagyon jók lettek, úgyhogy van kreatív ember a Bad Robotsnál is. Bár ha a legelső ST teaserből indulunk ki, akkor itt meg a Falcont fogják összehegeszteni benne. :D

Tudják, hogy micsoda várakozás és micsoda rajongótábor várja ezt.

Akkor azt mondom, hogy NAGYON REMÉLEM hogy nem szúrják ki a szemünket valami gyengével és azt is, hogy nem arról lesz emlékezetes az Ep VII első előzetese, hogy harmatgyange volt, vagy hangulattalan, vagy rossz.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez valami hiper-szuper nagy durranás lesz, amitől leesik majd az arcunk. Tuti tök jó lesz, éreztem reggel a vizeletemen s. :)

Csak jól fel leszünk csigázva és még nehezebb lesz a várakozás, mint 10 éve, az ep3-ra várva... :) Nem egy jedi-erény, de utálok várni! :)

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez valami hiper-szuper nagy durranás lesz, amitől leesik majd az arcunk. Tuti tök jó lesz, éreztem reggel a vizeletemen s. :)

Csak jól fel leszünk csigázva és még nehezebb lesz a várakozás, mint 10 éve, az ep3-ra várva... :) Nem egy jedi-erény, de utálok várni! :)

 

Na ez már beszéd! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TAlán azért mert annyira nem követtem a spoileres híreket, képeket, de annyira fura, hogy mindjárt itt a teaser.

97 óta várom hogy ez a film jöjjön amikor először elvittek SWra moziba. Persze előtte is láttam rongyos kazin, de az volt a mérföldkő.

Nyilván imádom az előzményfilmeket is, de na...ezt még jobban várom! Így nagyobb a félelmem is. :) Hmm. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.