Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Szoval lattam megneztem tetszet

ami nem az a rohamosztagos amint remalombol ebred hat ehez meg kell valami hogy megrtsem ki o ,a rohamosztagosok kicsit olyan mint a Thron futurisztikus hm hm meg emeszteni kell a tobbi allat .gyerekek uj SW hihetetlen csipjetek meg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kezdet ütős a Tatooine -al és a narrátorral (ami valószínűleg az új sith hangja, nagyon ütős már most), de főleg Boyega felbukkanásával! Ahogy berobbant a képernyőre máris elszállt minden ellenszenvem.

Számomra Jani a tréler leggyengébb láncszeme. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első nézésnél mikor hirtelen feltűnt Boyega még én is a WTF-eztem magamban, aztán a második nézésnél már figyeltem és semmi gond nincs vele, pedig előzetesen nekem nagyon nem volt szimpatikus. Remélem a film megnézése után is ezt mondhatom majd, most mindenesetre jelentősen csökkent az ellenérzésem irányába.

 

Az azért vicces lenne ha Daisy első mondata ez lenne hozzá: "Feketéket is bevesznek rohamosztagosnak?" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én semmi extrát nem látok abban a pár másodpercben. Szerintem már a felbukkanása is kész röhej.

Én viszont úgy látom, hogy a felbukkanó trióból ő az egyetlen akitől igazán szinészi alakitást látunk. Persze nyilván azért mert a másik kettőtől semlegesebb jelenetet választottuk. Biztos vagyok benne hogy ők is jók lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont úgy látom, hogy a felbukkanó trióból ő az egyetlen akitől igazán szinészi alakitást látunk.

A filmben való szereplése ellen semmi kifogásom. A felbukkanása alatt amúgy a trélerben való feltűnésének módját értettem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Serkis lehet, hogy csak szinkronszínész lesz és Driverrel ketten rakják össze a karaktert?

Mondjuk az szinte tuti, hogy nem a "gonosz"-Luke-ot látjuk a pallossal..;)

Serkis egy idegen karaktert alakít majd, akit ugyanúgy formál majd meg mint Gollamot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek, már 4 oldalt kellett visszapörgetnem, hogy megtaláljam a trailert. :D

 

Nekem is nagyon tetszik, még a béna vágásokkal együtt is. Most jött el a pillanat igazán, hogy alig várom, hogy láthassak belőle minél többet. :) Ez többet ad minden képnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem követtem figyelemmel az új rész körüli dolgokat, mégis megkerülhetetlen, egy legós bolt, gyakran csinálnak SW-s programokat, rakta az arcomba az előzetest. Miután tegnap-ma pótoltam a Lázadókból, a 6 éves fiammal, váratlanul ért ez a kis képes szösszenet, szokatlan a nyelvezete. Emésztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs kamerás felvétel? Csak a feeling kedvéért. :D

 

De olyan, amiben van Z betű! :D

 

A teaser alapján Boyega kellemes meglepetés lesz sokaknak, azt hiszem. Nem volt vele semmi gond, sőt. :)

 

10/10-es a megjelenése és a játéka.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes nagyon jó lett! Először, másodjára és harmadjára egy metróaluljáróban néztem meg mobiltelefonról, fülhallgatóval. (MissKarrde, köszi a linket!) Itthon aztán pótoltam nagyobb monitoron is.

 

Pozitívumok:

 

- klasszikus elemek ötletes használata/átalakítása (X-wingek, sisak, Falcon)

- mer újítani (kameramozgások, víz fölött siklás, focidroid)

- birodalmi nézőpont (Boyega, rohamosztagosok)

 

Negatívum:

 

- a furcsa fénykardot még szoknom kell. (Ha tényleg ősi, akkor könnyebben elfogadom. A pengéje is furcsán vibrál, lehet, hogy a kora miatt.)

 

Szívem szerint negatívumnak hoznám, de objektíven nem tehetem: ez tényleg "csak" egy teaser volt. Néhány jelenet néhány snittje. A 88 másodperces hossz miatt valamivel több tartalomra számítottam, és ez hagyott némi hiányérzetet. :) John Williams pedig ehhez egy hangjegyet nem komponált, a korábbi zenékből van vágva, ahogy várható lett volna.

 

Kíváncsian várom, mi jön még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

http://www.hd-trailers.net/movie/star-wars-the-force-awakens/

100Mb-os 1080p-s link jobb egér gomb, mentés. Ezt használd, és letöltheted a gépre az előzetest.

 

Én meg dobtam egy hátast, és csak most sikerült felkelnem...atyaéég. na még nézem az előzetes...100.ik alkalommal.

Kedvenc jelenetem a gonosz karakter.

 

A narrátor Andy Serkis, most olvasom twitteren.

És csak egy Nap látszik, ergo nem is a Tatooin. MSW.s Jason Ward szerint.

 

Kösz fiúk, biztos sík hülye vagyok, de én nem tudom leszedni..mindkettőtök linkje végül odavisz apple sz@rjaihoz.

Pedig szeretném 1080p-ben a magaménak tudni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon-nagyon faszántos a teaser! :) Boyega szimpatikus, egész jó színésznek tûnik. A keresztvasas fénykardot amilyen röhejesnek gondoltam elõször,most épp annyira tetszik. A fõgenya belépõje egyébként rendkívül jó, annak meg külön örülök,hogy nem Luke az. :D A guruló droid meg kifejezetten aranyos :D Ilyet még nem láttunk, az biztos.

Az egyetlen, amivel bajaim vannak, azok a szokatlan kameramozgatások... azt hiszem, nehéz lesz megszoknom, de ezt leszámítva nem igazán találtam más kivetnivalót a teaserben... Illetve... remélem,hogy azért sokkal "távolibb", kevésbé föld-jellegû bolygók is lesznek a filmben, vagyis szerintem biztos lesz, de örültem volna, ha ebbõl egy kicsit a teaserbe is raknak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon-nagyon faszántos a teaser! :) Boyega szimpatikus, egész jó színésznek tûnik. A keresztvasas fénykardot amilyen röhejesnek gondoltam elõször,most épp annyira tetszik. A fõgenya belépõje egyébként rendkívül jó, annak meg külön örülök,hogy nem Luke az. :D A guruló droid meg kifejezetten aranyos :D Ilyet még nem láttunk, az biztos.

Az egyetlen, amivel bajaim vannak, azok a szokatlan kameramozgatások... azt hiszem, nehéz lesz megszoknom, de ezt leszámítva nem igazán találtam más kivetnivalót a teaserben... Illetve... remélem,hogy azért sokkal "távolibb", kevésbé föld-jellegû bolygók is lesznek a filmben, vagyis szerintem biztos lesz, de örültem volna, ha ebbõl egy kicsit a teaserbe is raknak. :)

 

Nekem tetszik, hogy a nem a kamera forog a falcon körül, hanem fordítva!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.