Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Na de lesz-e értelme annak a használatnak? Ott az Inkvizítor kardja, nagyon szép és látványos, ahogy használja, csak éppen totál értelmetlen eddig. Ezért írtam az Enterprise példát. Az, hogy kiemelkedik a vízből, az egyik leglátványosabb jelenet, amit ilyen jellegű filmben láttam, csak totál értelmetlen. De majd meglátjuk, ez nyilván leghamarabb is csak egy bővebb trailerben derülhet ki, legkésőbb meg a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jedik hozzá vannak szokva egy bizonyos vivóstilushoz. Az Inkvizitor kardja szerintem remekül el tudja bizonytalanitani őket harc közben.

 

Az Enterprise nem azért volt a viz alatt, mert igy nem kellett aggódni, hogy a bennszülöttek meglátják parkolás közben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jedik hozzá vannak szokva egy bizonyos vivóstilushoz. Az Inkvizitor kardja szerintem remekül el tudja bizonytalanitani őket harc közben.

Grievous sem bizonyította el különösebben a Jediket a hasonló pörgettyűzésével, ráadásul, az Inkvizítor ezt a forgatós cuccot még nem is használta párbajban. Nem is lehetne használni. Eddig csak állt vagy sétált, miközben a kard pörgött. Még ő maga is csak látványos elemnek használja.

 

A nagy szörny ellen mondjuk bevetette, de látványosan nem ért el vele többet, mint Kanan kardjával.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom majd akkor fogja használni ha méltó ellenfél kerül elé. Maul is csak akkor kapcsolta be a kettős pengét amikor két jedi ellen kellett harcolni. A gyors forgás szerintem ha ügyesen használják okozhat pár meglepetést harc közben. Pláne ha Erőhasználó veti be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mát volt róla szó itt a fórumon is, de nehéz felismerni, én is csak a hozzászólások által tudtam meg, hogy ő az.

 

Mindenkit megnyugtatok Oscar az. Én már láttam elégszer más filmben is. Mondjuk hiányzik a szakálla, de ez sem tartozéka szigorúan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marketingesnek kéne mennem. Én is idén év végére és jövő nyárra tippeltem trailert, na meg egy harmadik nagy-nagy trailer jövő ősz végére. :D (Micsoda látnoki képességek... :cool: )

Hat hónap, azt már fél lábon is kibírjuk. Aztán onnantól meg már csak hét hónapot kell kibekkelni... De baromira messze van még ez a film! :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm:

-"Lelőni!"

-"kivágni a nyelvét""

-"Lelőni, kivágni a nyelvét és azt is lelőni"

 

Istenem, bárcsak felirattal menne majd a Hobbit előtt a moziban. :clap2: -kéz a bilibe ért..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapjában véve nem vagyok magyar szinkron ellenes, sőt nem is nagyon nézek feliratosan semmi filmet vagy sorozatot, de ez most nekem is fájt, "fény" ???! :facepalm: Remélem csak a trailerben van így és a filmben nem sötét oldala és fény oldala lesz az Erőnek.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon cink, hogy a Dark Side említése után a Light számukra nem a Világos Oldalra utal... meg milyen "ősi erő"? Tudnak valamit, amit mi nem?

Az I-VI. rész inkább szinkronnal rögzült belém, de nagyon valószínű, hogy a VII. részt felirattal lesem majd meg. Legalábbis először. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.