Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Szerintem az, hogy ilyen sok embernek nem tetszett a trailer, azért van mert sokkal többet vártak tőle, főleg képkocka terén. Hogy többet mutatnak a filmből, láthatjuk a régi hősöket, valamit a történetből is stb. Ehelyett kaptunk pár kockát a filmből, megvillantva a három új hőst, meg egy új design-ú fénykardot, ami tökéletesen várható volt, hogy megosztó lesz. (Mondjuk én is nagyon kíváncsi leszek, hogy lehet ezzel kardozni, meg arra is, hogy csak ennek a karakternek lesz ilyen, vagy másoknak is...). Érződik a traileren az, hogy nagy hirtelen összedobták, ahogy J.J. mondta, nagy volt a rajongói elvárás, szóval valamivel elő kellett rukkolni még az idén. Ezért tűnik kicsit összecsapottnak, kicsit kevésnek. Szerintem szerencsésebb lett volna tavaszra hagyni az első teasert, több mindent is láttunk volna benne. Mindegy, ez már így sikerült. Mindenesetre az a vád, hogy totál SW idegen meg hasonlók lenne, hát az ilyen véleményeket én is messze elutasítom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem biztos, hogy szeretnék egy olyan SW -t látni mint amilyet Barta. Nem is igazán lehet értelmezni amit írt. Kicsit fontoskodónak érzem, hogy most "valami nagyot" kell mondani, ami ütős egy klubvezetőtől. Inkább azzal törődjön, hogy ha már 1000 forintot elkér egy klubnapáért, annak legyen valami értelme és ne olyan műsorral álljon elő, amilyet egy vérbeli SW fan kb. pár óra alatt otthon is össze tud dobni.

 

A teaser -ről ennyi idő távlatából annyit tudok elmondani, hogy bár hangulatosnak tartom továbbra is, az is látszik, hogy lesznek új köntösbe bújtatott régi cuccok bőséggel. Igazából ebből a nyúlfarknyi előzetesből még a hangulatot se lehet kiérezni. Arra jó, hogy megmutassa készül egy SW film valahol.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt olvastam még régebben, hogy azért nem nézi meg az előzetest, mert a kész filmet akarja látni a moziban és nem azért, mert nem érdekli.

Aha, jó... most olvastam el a cikket. Nem igazán hatott meg ez sem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, erről már volt szó és a szinkronos trailer is meg lett már osztva itt. Én Lucast inkább tisztelem, hogy meg tudja állni, hogy teljesen spoilermentesen fog a film elé leülni, bár nyilván az alapsztorival tisztában van. Remélem fog majd adni interjút, hogy milyen érzés volt először úgy megnézni egy SW-filmet, hogy annak elkészítésében nem vett részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért megvédeném a Bartha Zolit. Ő az a fajta elvakultabb Lucas éra rajongó, aki mindent amit a mester alkotott az szent és sérthetetlennek tartja.. És ez eddig működött is, de a SW-nak gyakorlatilag nem volt jövöje. Még elrágódhattunk volna egy darabig az EU-s hülyeségeken, de gyakorlatilag érdemi nagy új dolgokat nem kaptunk volna. A váltás elkerülhetetlen és szükséges volt mindannyiunk (az Övének is az) érdekében, ezt gondolom majd megemészti valahogy, még elrágódik rajta egy darabig, de emmiatt nem szabad rá haragudni, hiszen mindannyiunknak vannak kétségei nem igaz? Amit egyébként csinál az szivvel-lélekkel teszi, és ha esetleg mutatkoznak a fáradság jelei az a mindennapi élete (mint mindannyiunknál) okozhatja, ha néha esetleg repetitívnek, vagy üresnek is látszik a klubrendezvény, azért mégis csak egy jó találkozóhely. Nem olyan egyszerű ám mindig valami totál újdonsággal előálni, főleg hogy ekkora üresjárat volt a SW utolsó mozi szereplése után, hiszen a klubélet 1996 óta tart, és átéltünk már egyet-smást a Láposi Józseffel fémjelzett kezdetek óta. Én csak bíztatni tudom a Zolit és a jelmezes csapatott, akikkel eddig jóban volt, hogy fel a fejjel a SW újra él. Lessz itt még élőszereplös jelmezes fellépés, a premier éjszakáján, meg minden, bár a régi nagy idők (pl: Uránia mozis , zártkörű sajtós premier vetítés, Duna Plázás vhs premier, nagy jelmezes séta a körúton a Corvin moziig, stb. ezeken a jelenklub és a jogelőd klubbok tagsága mind résztvett) már lehet hogy nem fognak megismétlődni.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

george lucasnak még annyi ideje sincsen, hogy megnézze a teaser trailert, annyira nem érdekli. Olvassátok el az első cikket is, amiben a szinkronos trailer is megtalálható.

Ahogy a többiek is írták: megmondta, hogy azért nem nézi meg, mert az egész filmet a moziban akarja látni elejétől a végéig. Legalább mi rajongók legyünk már tisztában a tényekkel és ne a bulvárt fújjuk.

 

Én azért megvédeném a Bartha Zolit. Ő az a fajta elvakultabb Lucas éra rajongó, aki mindent amit a mester alkotott az szent és sérthetetlennek tartja..

Ez teljes tévedés. Ő az a rajongó, aki egyáltalán nem szereti az SW-t. Erről mindenki megbizonyosodhatott, aki vele volt Londonban anno a Celebration Europe-on. Ő egy ember aki beleragadt abba a szerepbe, hogy Star Wars rajongó de semmiféle örömét nem leli benne és mindig keres valamit amin húzhatja a száját.

 

Szerintem az, hogy ilyen sok embernek nem tetszett a trailer, azért van mert sokkal többet vártak tőle, főleg képkocka terén. Hogy többet mutatnak a filmből, láthatjuk a régi hősöket, valamit a történetből is stb.

Azon a ponton ahol vagyunk az lett volna a reális, ha nem is láttunk jeleneteket a kész filmből. Vissza lehet nézni milyen beszélgetések voltak itt a trailer elött nem sokkal: szinte én voltam az egyetlen aki arra számitott, hogy az első teaserben lesznek filmbeli képkockák és még én sem számitottam ennyi mindenre, mint amit kaptunk (kész CGI jelenetek!). Az elégedetlenkedő hangok egyetlen oka az, hogy ez a világ rendje. Nincs olyan ami mindenkinek tetszene. Bárhol bármi fog kijönni, az valahol valakinek nem fog tetszeni. Különösen igaz ez egy olyan franchise-ra, ahol már vannak viszonyitási alapként kész filmek, amiknek épp a folytatása jön.

Ugyan ez lesz a következő trailernél és ugyanez lesz a kész filmnél is. De amig a pozitiv és a negativ vélemények olyan arányban lesznek mint ennél a teasernél addig azért nem hinném hogy aggódni kéne.

 

Az persze tuti, hogy lesz egy mag aki ki nem állhatja majd az új filmet, de az igazi kérdés hogy mi vajon közéjük fogunk-e tartozni... meglátjuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon a ponton ahol vagyunk az lett volna a reális, ha nem is láttunk jeleneteket a kész filmből. Vissza lehet nézni milyen beszélgetések voltak itt a trailer elött nem sokkal: szinte én voltam az egyetlen aki arra számitott, hogy az első teaserben lesznek filmbeli képkockák és még én sem számitottam ennyi mindenre, mint amit kaptunk (kész CGI jelenetek!). Az elégedetlenkedő hangok egyetlen oka az, hogy ez a világ rendje. Nincs olyan ami mindenkinek tetszene. Bárhol bármi fog kijönni, az valahol valakinek nem fog tetszeni. Különösen igaz ez egy olyan franchise-ra, ahol már vannak viszonyitási alapként kész filmek, amiknek épp a folytatása jön.

Ugyan ez lesz a következő trailernél és ugyanez lesz a kész filmnél is. De amig a pozitiv és a negativ vélemények olyan arányban lesznek mint ennél a teasernél addig azért nem hinném hogy aggódni kéne.

 

Az persze tuti, hogy lesz egy mag aki ki nem állhatja majd az új filmet, de az igazi kérdés hogy mi vajon közéjük fogunk-e tartozni... meglátjuk :)

Szerintem is teljesen reális amit a teaser -től kaptunk. Több mint egy évvel a bemutató előtt néha döbbenten olvastam, hogy mit várnak emberek. Most kezdődött az utómunka, így csoda, hogy ennyi is van már a filmből. Sokkal jobb ha fokozatosan adagolják a hípe -ot, nem kell már most bemutatni Solo -t vagy Luke -ot. Ami pedig a fejtegetés végét illeti, most még teljességgel lehetetlen megmondani melyik táborba fogunk tartozni. Persze annyira már ismerem magunkat, hogy megjósoljam: tetszeni fog majd. :) Viszont azt se szabad elfelejteni, hogy ez most teljesen új pálya az SW -k történetében. Ebben azért van kockázat, Lucas története ide, Lucas tanácsai oda. Ez az első SW film amibe alig folyik bele az öreg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos egy új verzióját láthattam a trailernek.

Az új Hobbitnak 3d-s változatára mentün,így a TFA trailer is 3d-s volt.

Amit a szinkron elvett, azt a 3d hozáadta. Nagyon jó volt a havas erdő és az x-wingek is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos egy új verzióját láthattam a trailernek.

Az új Hobbitnak 3d-s változatára mentün,így a TFA trailer is 3d-s volt.

Amit a szinkron elvett, azt a 3d hozáadta. Nagyon jó volt a havas erdő és az x-wingek is!

Pont így láttuk mi is ma! Amint megjelent a homokos táj, rengetegen ujjongtak a nézőtéren, hogy "Ez a Star Wars előzetes!" :) Jó volt nagyvásznon, és mi több, 3D-ben látni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Libabőrös lehetett moziban nézni! :clap:

Nagy pillanat volt, és nem számítottam rá, így igazi meglepetésként ért. :) Annak idején az Ep1-2-3 filmek előzetesét szerintem nem is láttam moziban, mert akkoriban nem jártam olyan filmekre, amelyek előtt leadták. :(

 

 

Sajnos az IMAX nem adta a trailert :angry:

Pár hét múlva ismét megyek, remélem, akkor sikerül elkapnom egy olyan verziót, ami előtt adják a trailert.

Erre komoly esély van, mert hasonló filmek, a Jupiter Ascending trailer-ét is leadták. :) Remélem, sikerül megnézned. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre komoly esély van, mert hasonló filmek, a Jupiter Ascending trailer-ét is leadták. :) Remélem, sikerül megnézned. :)

Köszi :) A JA trailere nálunk is lement. Anyuval úgyis sima 3D-s verziót nézünk majd meg, szóval van rá esély.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megnéztem, és azt vettem észre, hogy a Boyega rohamosztagos jelenete, az valahol majd a majdani film elején fog játszódni. Ugyanis frizurája más , rövid, katonás. Az őt ábrázoló játékfigurán (felkelő, új köztársasági barna egyenruha) pedig a frizurája már más, a haja megnőtt. Vélhetően ezek a képsorok már a dezertálása után játszódnak. Nos ennyi, nincs nagy jelentősége, csak annyi, hogy tatuini jelenetek vélhetően a film elején lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.