Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Különben 2 trailer van? A nemzetközi ez vagy ez fake?

 

Ez meg azért dicséretes munka, mert a készítők forgattak saját jeleneteket hozzá, illetve nem kevés CG munkát is beleöltek. De azért tetten érhető olyan részeken, hogy se az X-Szárnyú, se a rohamosztagos nem hasonlít arra, ami az ep7-ben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a jóra szavaztam. Egy trailernek nem kell ennél többet nyújtania. A látványvilág továbbra is nyerő, a guruló droidot és az ősi fénykardot pedig máris megszoktam... ez utóbbi egyre inkább tetszik, szemben az első concept arttal. A felvázolt teória fényében még inkább nyerő. A Gyűjtő elméletében szintén nem találok kivetnivalót, az eddigi infók alapján van értelme. Így viszont sanszos, hogy ő a Vader maszkot kézben tartó kiborg, nem valami elfajzott sötét Luke.

 

Nálam sikerült fokozni a várakozás izgalmát. Izgalmas 1 év áll előttünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az ugye tiszta sor, hogy ebben semmi vicces nincsen?

 

Az a baj, hogy ezt pont az nem tudja, aki csinálta. Mert sajnos Ő pont meg van győződve róla, hogy most valami olyan vicceset gyártotta, amire 1 millió ember fog kattintani miközben halálra röhögi magát. Az ilyen szánalmas, humortalan embereket be kéne vágni egy gumiszobába. Ebben semmi kreatív nincsen, semmi humoros, semmi vicces, mert EZ SZÁNALMAS.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden ember más most attól, hogy valakinek nem tetszik másnak még tetszhet

 

Akinek az ilyen humortalan humor tetszik, annak az agya beteg.

 

A mai fiatalok humorérzéke meglehetősen kifordult, szóval nem csodálom, ha van rá igény.

 

És nem minden ember más, hanem vannak humoros emberek és vannak tüdőszanatóriumban kezelt tinédzserek, akik folyton vicceskednek a semmin és jódolgukban töltögetik fel a netre a sok baromságot. Van erre külön topik...szóval NE IDE! (szublimált üzenet; a humortalan vicceskedés helye a napiszar, az ilyen is pontosan oda való.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a válaszokat a fan-made trailerekkel kapcsolatban. Akkor csak egy van. De milyen már?

 

Kb 1 órája csak nézem a trailert , olvasom a fórumot, nézem a trailert. Annyira le vagyok hidalva hogy nincs rá szó. Már kikockázva is megnéztem. Egyértelműen érzem az SW-érzést benne, ugyanakkor valami újat is. Ennek baromira örülök, mert azt szerettem volna ha nincs benne prequel vagy ot-utánzat. Hát ez valami új. Az SW-nak egy új szegmensét fogjuk látni. Csak gondoljunk bele abba hogy a prequel-éra és ezen korszak között mekkora a különbség.

Engem nem zavart hogy nem mutattak régi karaktereket hisz ez egy teaser. Sőt szerintem teaserhez képest többet is mutattak, mint általában szoktak.

Na de térjünk rá a lényegre. Nekem a kedvenc űberjelenetem az X-Wingek a víz felett. Egyszerűen gyönyörűen megkomponált jelenet. Eddig nem láttunk ilyet hogy egy X-Wing ennyire alacsonyan is tud repülni.

Na meg az új egyenruhás rohamosztagosok. Baromi jók.

A kameramozgás nem zavar mert Abramst ismerve nem is vártam mást és ahogy Bomarr is írta ez jó mert új. Frissítés.

A gonosz szerintem valami ősi, talán még Yoda előtti Sith. A keresztes fénykarddal szerintem erre akartak utalni. Ezért nem is zavar. Az EP1-ben is új tipusú fénykardot láttunk ugye, Maulét. Hát itt is. A havas erdő szerintem az Endoron van télen. De ez csak tipp.

Amikor a guruló droidot mutatják akkor a háttérben hajtóműveket lehet látni. Ez is érdekes. Na meg az hogy a végén a Falcon egy sivatagos bolygó felett harcol. Vajon ez a Tatooine?

A történetről szinte semmi info ,de egy teasernek nem is ez a feladata. Hanem a kedvcsinálás. Hát nekem baromira megcsinálta a kedvemet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie...itt meg tudod nézni képekre bontva.

 

http://www.jedinews.co.uk/images/galleries/TFA_Teaser_Nov2014/default.asp

 

A Falconos nagyfelbontású kép az IMAX verzióból került fel a netre. Vadászom a többi szegmenst is, de sajnos még nem akadtam a nyomára.

 

Állítólag a trailerben látható droid nem, illetve csak részben animáció, valójában fizikai effekt, ami JJA külön kérésére született.

 

szerk.:

 

Találtam valamit. :)

 

http://www.slashgear.com/star-wars-the-force-awakens-hd-images-released-by-disney-28357726/

 

star-wars-the-force-awakens-lightsaber.jpg

star-wars-the-force-awakens-john-boyega.jpg

star-wars-the-force-awakens-daisy-ridley.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek az ilyen humortalan humor tetszik, annak az agya beteg.

 

A mai fiatalok humorérzéke meglehetősen kifordult, szóval nem csodálom, ha van rá igény.

 

És nem minden ember más, hanem vannak humoros emberek és vannak tüdőszanatóriumban kezelt tinédzserek, akik folyton vicceskednek a semmin és jódolgukban töltögetik fel a netre a sok baromságot. Van erre külön topik...szóval NE IDE! (szublimált üzenet; a humortalan vicceskedés helye a napiszar, az ilyen is pontosan oda való.)

 

A humor doktora nyilatkozott, szerintem jópofa, nyilván agybeteg vagyok, de szerencsédre nem, azért jó lenne ha nem éreznéd magad akkora királynak, hogy eldöntsd, hogy egy embernek mi tetszik és attól ha tetszik neki besorolni valahová illetve bírálni azt, ami szokásod, de itt be is fejeztem nem érsz annyit, hogy folytassam, csak azt veszem észre ezen a fórumon, bármi nemű feszülés van annak te a kiinduló pontja vagy minimum aktív tagja vagy, na mind1

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csoli, ez is 1080p-s, de .mov kiterjesztésű (ami jobb mint a youtube mp4-es felbontása), Mint alternatív megoldás...

Jobb egér gomb, Link mentése másként

Végre Jake! Megmentettél! :)

 

:D

"RIDING DIRTY"

A gyerekek nagyot pogóztak rá, és irtóra tetszik nekik a kis droid. Rámentem a YT-on a tejes számra itt meg droidos másodperceket ismételtük alá!

Volt hangulat! :cool:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen szánalmas, humortalan embereket be kéne vágni egy gumiszobába.

Túl kegyes vagy, én rögtön villamosszékbe ültetném, vagy karóba húzatnám... Sőt ha már itt tartunk irtsuk ki az egész családját a pofátlan emberi hulladéknak, akinek volt mersze megosztani egy ilyen gyalázatos videót a jútyúbon. Hisz az a zseniális dizájn alapján készült droid se nem gurul, ráadásul senki sincs a világon utálná. Hogy lehet így megbecsteleníteni az új SW teaser egyik jelenetét. Felháborító. Kötelet a készítőnek!!! :facepalm::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A humor doktora nyilatkozott, szerintem jópofa, nyilván agybeteg vagyok, de szerencsédre nem, azért jó lenne ha nem éreznéd magad akkora királynak, hogy eldöntsd, hogy egy embernek mi tetszik és attól ha tetszik neki besorolni valahová illetve bírálni azt, ami szokásod, de itt be is fejeztem nem érsz annyit, hogy folytassam, csak azt veszem észre ezen a fórumon, bármi nemű feszülés van annak te a kiinduló pontja vagy minimum aktív tagja vagy, na mind1

 

De azért te ugyanúgy eldöntötted, hogy nem érek annyit! ;)

 

Vicces:régi Gálvölgyi, régi Markos - Nádas, helyzetkomikumok...stb.

 

NEM vicces: alvó csövessel fényképeszkedés, bulifotók összefirkált emberekről, idióta zenei klippek összevágása ismétlődő szövegekkel...egész napiszar.

 

Így már kerek, hogy mire gondoltam?

 

Képzeld, kell konfrontálódni és nem az a jóember, aki ül, mint sz@ar a fűben, hanem az, aki kiáll bizonyos értékek mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl kegyes vagy, én rögtön villamosszékbe ültetném, vagy karóba húzatnám... Sőt ha már itt tartunk irtsuk ki az egész családját a pofátlan emberi hulladéknak, akinek volt mersze megosztani egy ilyen gyalázatos videót a jútyúbon. Hisz az a zseniális dizájn alapján készült droid se nem gurul, ráadásul senki sincs a világon utálná. Hogy lehet így megbecsteleníteni az új SW teaser egyik jelenetét. Felháborító. Kötelet a készítőnek!!! :facepalm::roll:

 

De azért ha valaki utálja a prequelt az dögöljön meg ugye? Nem vagy te egy kicsit.....de csak egy kicsit kétszínű?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF (még mielőtt parttalan vita kerekedne):

Zééé, van egy véleményed és egy értékrended, ami alapján ezeket gondolod, ez egy dolog. Csak ezt ne állítsd be tényként vagy általános igazságként. A Te szemedben lehetnek ezek a figurák bármennyire trógerek, akkor se ítélkezz ilyen szélsőségesen felettük, mert ez se épp egy felvilágosult gondolkodásmód. ;)

 

Amúgy szerintem se vicces a videó, max. jópofának mondanám, de ezért még nem minősíteném ilyen szinten a készítőjét, pláne nem általánosítva ezt a véleményt egy társadalmi rétegre. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért ha valaki utálja a prequelt az dögöljön meg ugye? Nem vagy te egy kicsit.....de csak egy kicsit kétszínű?

Örömmel venném, ha idéznél tőlem egy tartalomban ilyen (vagy ehhez hasonló) hozzászólást. Tudod, csak hogy frissítsem a memóriámat. Szeretem tudni, hogy mikor fordultam ennyire ki magamból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel venném, ha idéznél tőlem egy tartalomban ilyen (vagy ehhez hasonló) hozzászólást. Tudod, csak hogy frissítsem a memóriámat. Szeretem tudni, hogy mikor fordultam ennyire ki magamból.

 

Jaaaj.....kis fogadatlan prókátor. :D Te kis huncut te. Nem mondtam, hogy ilyet mondtál, csak utaltam rá, hogy amikor a prequel fikázók módszeres kivégzéséről van szó a fórumon (és erre elég gyakran van példa) akkor SOSEM vagy ilyen erkölcsösen önérzetes. érted már Naboo?

 

Tehát akkor sosem jár a szád....sosem véded azokat, akiket éppen bántanak. Érted? Persze, hogy érted, hiszen tudod te, mit jelent kétszínűnek lenni.

 

Tehát sosem vicceskedsz, sosem szólsz be azoknak, akik éppen bántják a prequel fikázókat, hogy...."jaj mindjárt kötelet neki, mert nem szereti a prequelt." Majd mutatok neked gerincet, hogy néz ki. ;)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem mi a bajom a Boyegával..Nem, nem a színe, nem a feje, nem a játéka.

A kora. Igazi férfiakat képzelek el rohamosztagos páncélok alatt, Őt meg pár éve még a rózaszín Barney-dinóval táncolgatva képzelem el a minimaxon..

Szóval a korát kell szoknom.

És persze, ez hülyeség mert például Luke is nagyon fiatalon volt a páncélban, de az egész más szitu volt.

Na mindegy, ez legyen az én bajom, majd megoldom.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a vicces és a fárasztó kèt külön kategória. A lentebb beszúrt videó nálam egyértelmûen a másodikba tartozik, és ezért csodálkoztam rá, hogy valaki ilyen marhaságokra pazarolja az idejét... de hát ez az õ problémája, semmi értelme ezen felhúzni magunkat. :)

Valahol egyébként értem és meg tudom érteni, amit mondasz, èn pl egyes mostani cartoon network-rajzfilmekkel vagyok így, és abban is egyetértek, hogy vannak rossz értelemben elborult dolgok... DE szerintem is erõs volt ez így kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért te ugyanúgy eldöntötted, hogy nem érek annyit! ;)

 

Vicces:régi Gálvölgyi, régi Markos - Nádas, helyzetkomikumok...stb.

 

NEM vicces: alvó csövessel fényképeszkedés, bulifotók összefirkált emberekről, idióta zenei klippek összevágása ismétlődő szövegekkel...egész napiszar.

 

Így már kerek, hogy mire gondoltam?

 

Képzeld, kell konfrontálódni és nem az a jóember, aki ül, mint sz@ar a fűben, hanem az, aki kiáll bizonyos értékek mellett.

 

De én nem látatlanba, a múltkor Donáttal karatéztál valamelyik topicba előtte meg Frenkievel, előtte meg kitudja... felesleges veled vitatkozni, mert csőlátásod van általában az adott témában és kompromisszum képtelen vagy, de azért most csak kihúztál belőlem még egy hsz-t, well done!

 

A Markos Nádas klasszikus a Gálvölgyit én személy szerint sosem szeretem, de ettől függetlenül nem degradállak le, nem nevezlek betegnek, hülyének, idiótának legalábbis ezért biztosan nem.

És ettől függően az új is lehet vicces, nem itt én sem a csövesekre gondolok, de vannak vicces videók.

 

Jah csak az érték az megint a saját elképzeléseid szerint az és más egyáltalán szóba sem jöhet lásd fentebb

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én nem látatlanba, a múltkor Donáttal karatéztál valamelyik topicba előtte meg Frenkievel, előtte meg kitudja... felesleges veled vitatkozni, mert csőlátásod van általában az adott témában és kompromisszum képtelen vagy, de azért most csak kihúztál belőlem még egy hsz-t, well done!

 

A Markos Nádas klasszikus a Gálvölgyit én személy szerint sosem szeretem, de ettől függetlenül nem degradállak le, nem nevezlek betegnek, hülyének, idiótának legalábbis ezért biztosan nem.

És ettől függően az új is lehet vicces, nem it énsem a csövesekre gondolok, de vannak vicces videók.

 

Jah csak az érték az megint a saját elképzeléseid szerint az és más egyáltalán szóba sem jöhet lásd fentebb

 

Ebből viszonylag keveset értettem. :( Az elejét még úgy ahogy, de a többit.

 

Az, aki csövesekkel fotózza magát, egy kretén állat, akinek nincs helye a társadalomban, mert megalázza a kiszolgáltatott embertársát.

Aki azon röhögi magát halálra, hogy egy videóban valaki a fejét majdnem széttöri, akkorát esik az utcán, megintcsak egy kretén állat, aki a társadalomra közveszélyes.

 

Ők beteg emberek, akiknek torzult a személyiségük és itt nem lehet 50 - 50 % -ban meghúzni a tetszési indexet, mert az ilyen személyiségű emberek azon is röhögnének, ha a gyerekedet valaki kibszná a 10 emeletről.

 

ÉRTED MÁR?

 

Nem eltérő izlésről van szó, hanem arról, hogy egyes emberekben megbomlott az értékítélet és azt gondolják, hogy valami vicces, miközben nem hogy nem vicces, hanem szánalmas vagy éppen megbotránkoztató. És ezek az emberek kiélik magukat a neten, posztolgatnak a napiszarra, a Youtub-ra és amikor valaki helyre tenné őket, hogy; kisfiam, ez nem viccesz, hanem kurvára szomorú, hogy az apád nem verte le a hátadat, amikor azon röhögtél az oviban, hogy Józsikának szétrepedt a feje a játszótéren....még bátorítják is azzal a hülye lózungal, hogy valakinek ez vicces, a másiknak pedig más és fogadjuk el, mert el kell fogadni a másságot. Ezt nem kell elfogadni...az ilyen másságot NEM. Ami pedig nem vicces, az akkor sem lesz vicces, ha 5 beteg lelkű körbedícséri egymást.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem mi a bajom a Boyegával..Nem, nem a színe, nem a feje, nem a játéka.

A kora. Igazi férfiakat képzelek el rohamosztagos páncélok alatt, Őt meg pár éve még a rózaszín Barney-dinóval táncolgatva képzelem el a minimaxon..

Szóval a korát kell szoknom.

És persze, ez hülyeség mert például Luke is nagyon fiatalon volt a páncélban, de az egész más szitu volt.

Na mindegy, ez legyen az én bajom, majd megoldom.. ;)

Nekem nem tűnik annyira fiatalnak ezeken a képkockákon, de lehet még benned is nagyon ott vannak a korábbi képei amiken tényleg azzal a rózsaszín dinóval lehet elképzelni amit írtál :D Én most pozitívan csalódtam benne előzetesen, nagyon nem örültem neki és nem volt szimpatikus, de elnézve a trailerben és a kikockázott képeken, nagyon is van játéka asrácnak és ez a fura irritáló fej ami a képeken látszott eltűnt a kamera előtt. Azért egy ilyen lihegős aggódós jelenetet még ha csak egy képkocka is nagyon ellehet rontani, de ő tökéletesen megoldotta, még azt is megmerném kockáztatni, hogy ez alapján szimpatikus :)

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kora. Igazi férfiakat képzelek el rohamosztagos páncélok alatt

Szerintem eleve az furcsa, hogy látunk egy sisak nélküli rohamosztagost. Ha jól rémlik, akkor ilyenre nem volt példa az OT-ban (Luke vagy Han más szitu), sőt eddig talán a Rebels-ben (kadétok nem számítanak most) sem. A PT-ban láttunk klónokat, a TCW-ben meg nagyon is sokat, de az meg más éra, más katonák, más páncélok, ráadásul mégiscsak klónok voltak, nem pedig sorozott katonák. Még így is ők álltak látványban legközelebb a rohamosztagosokhoz, de Jango arcát "viselték", aki tényleg egy ízig-vérig férfias katonaalkat. Szerintem kb. mindegy ki lett volna abban a páncélban, mindenképp szokatlan látvány lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.