Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Youtube kommenteknél is több a negatív kritika.

A szavazatok igy állnak a Youtube videó alatt: 12 553-nak tetszett. 392-nek nem tetszett. Én ilyen elsöprő pozitiv mérleget ritkán szoktam látni. Az meg hogy a hozzászólások hogy állnak: amikor a Rebels első része adásba került, az imdb kritikákból szinte az összes 1 meg 2 csillagos volt. Ettől még a többségnek tetszett és jó pontszámokat kapott, csak sokan utálják az új éra gondolatát. Na bumm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság sajnos divat lett fikázni a Star Wars-t (nem csak a prequelt már az OT-t is), de ez legyen csak az ő bajuk.

 

Kicsit még fura a látványvilág, bár biztosan nem végleges azért ez így is tetszetős.

 

A kedvenc jelenetem amikor a havas erdőben látjuk hátulról a főgonoszt(a mozgásából és az alkatából ítélve valóban Adam Driver lehet az), majd aktiválja a fénykardját, erre mondják: BADASS :rock:

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fénypallos, tényleg fura, de nekem csak a penge, mert egyáltalán nem a szokványos fénykardpenge. Ez valami új cucc - és remélem, ritka cucc, mert azért ez a energia-lángpengét nem szívesen látnám hagyományos fénykardoknál. Amúgy funkcionálisan semmivel sem rosszabb (sőt, jobb), mint az Inkvizítor pörgettyűje.

X-Wingek, szerelmes vagyok!

Falcon, hű baz' meg!

Új rohamosztagosok, na, őket szoknom kell, elsőre furcsák voltak. De anno az ep2-es klónok, majd utána az ep3-as klónok is azok voltak, szóval no problem.

R2-P0RG3TYŰ, a képen hülén festett, itt is, de legalább murisnak tűnik. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a találkozás R2-D2-val. Chopper után még egy kreatív droid?

Kamerakezelés: amit vártam Abramstől. Anno a Star Treknél az első (és legfurcsább) húzása, ami szembe ötlött és ami lazán beszívott, hogy nem stagnál nála a kamera. Jelesül, a USS Kelvin fejjel lefelé úszott be a képbe, és aztán szépen átfordult a kamera. A Falconnál ugyanez, csak sokkal dinamikusabbak, és nem az űrben. Gyerekek, el fogunk szédülni a moziban az űrcsaták alatt. Már ha a csaták az űrben lesznek, mert lehet, hogy kivételesen légicsatát látunk majd. :D

Az új Sith? Hát ez ki a fütyi? A hangja fülbe mászó. Legalábbis gondolom, ő narrálja a trailert, és nem Han Solo. :)

Fikázók: ki nem sz*rja le őket de úgy jó magasról?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a többséggel szemben már az elejétől komáltam a "keresztvasas" vagy ha lehet így mondani, keresztlézeres fénykardot, hisz nem is tudhatjuk, hogy használja majd az ürge. Nagyon kíváncsi vagyok. A legjobban most viszont a bevetés előtti stormik tetszettek, volt egy feelingje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak akkor kapcsolja be a keresztvasakat amikor vagizni akar vagy konkrét funkciója van a párbaj közben, mert teszem azt ezzel szúrja mellkason a delikvenst akkor rendben lesz. Ha állandóan be lesz kapcsolva akkor az érdekes lesz, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem szoknám meg igy is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézusom, pár perce jött ki a teaser, és már a fikázók vannak terítéken... :lol:

 

Arra kíváncsi vagyok, mivel magyarázzák majd a kardon lévő két kis bicska funkcióját. Vagy csak van és csitt? :P Tény, hogy szokatlan, de nyilván a cél is ez volt. Bár én még azt se dolgoztam fel, hogy lesz 7. rész, egy fénypallos már igazán nem számít. :D A strandlabdára szorult R2-es fej is érdekes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresztvas lényege, hogy óvja a használó kezét. Nyilván itt is elsősorban védelmi célja van, például egy ilyen kardnál nehezebb, ha nem lehetetlen kivitelezni azt, ahogy Dooku elvesztette a kezét. Kicsit ez ilyen hiánypótló, hiszen a fénykardoknál a Jedik és a Sith-ek keze iszonyú védtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már védelem a funkció akkor az energia nyaláb közvetlenül kijöhetne az alap markolatból, mert azt a két kis csonkot szerintem le lehet csattintani hip-hop, ha valaki ért a fénykard forgatáshoz :) Amúgy ez a "lángoló" hatás nem azért lehet mert a hópihék ráhullanak? Összességében azért Badass a trailer :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresztvas lényege, hogy óvja a használó kezét. Nyilván itt is elsősorban védelmi célja van, például egy ilyen kardnál nehezebb, ha nem lehetetlen kivitelezni azt, ahogy Dooku elvesztette a kezét. Kicsit ez ilyen hiánypótló, hiszen a fénykardoknál a Jedik és a Sith-ek keze iszonyú védtelen.

Erre még nem is gondoltam, de tetszik ez a magyarázat, ha a filmben is hasonló funkciója lesz a kezdeti ellenérzés után, lehet olyan kultikus lesz ez a kard mint Darth Maul fegyvere, bár ehhez talán nem is szükséges ez a funkció. Az garantált, hogy a gyerekek imádni fogják :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok...én most a munkahelyemen ülök éppen és még nem néztem meg a trailer. Két monitorom is van, csak éppen hangszóróm nincs. :D Tartom magamat....ne spoilerezzetek!

A fikázók szépen nyugodjanak le, nekik találták ki a méltánytalanul hires Twilight filmeket, lehet azt nézni agyba - főbe.

 

Egyetlen félelme az új fénykard. Bár még nem láttam, de a koncepció azért nem kifejezetten szerencsés, mert a keresztvas miatt nem lehet olyan energikusan forgatni majd a kardot, mint amire eredetileg kifejlesztették.

Kétkezes pallóssal viszonylag nehéz úgy vívni, mint egy szamuráj kardal. Kevésbé elegáns fegyver. Aminek örülök, hogy lesz új R2-es a filmben. Szerintem jó ötlet, hogy fejlesztik a robotokat is. A látványról majd bővebben, ha már csekkoltam magam is az anyagot.

 

Akárhogy is lesz, a mai nap történelmi, mert 30 év után nem szoktak csak úgy filmeket folytatni, kivált nem az eredeti szereplők bevonásával.

 

Egyébként májusban jön a nagy Celebration és biztos vagyok benne, hogy ott már nagyon kemény Episode VII anyagokat fognak felvonultatni.

 

Őszintén sajnálom, hogy nem tudták májusra tenni a bamutatót, amit a nyári felhozatal miatt inkább érzek marketing fogásnak mint sem, hogy addigra ne tudták volna befejezni a filmet, de ezen már nem fogunk vitatkozni.

 

Mondjuk a Falcon resz kicsit olyan makettos! :)

 

NAGYON HELYES!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody itt volt. Aztán eltűnt. Szerintetek rákötötték már a vastüdőre? :D

 

Egyetlen félelme az új fénykard. Bár még nem láttam, de a koncepció azért nem kifejezetten szerencsés, mert a keresztvas miatt nem lehet olyan energikusan forgatni majd a kardot, mint amire eredetileg kifejlesztették.

Kétkezes pallóssal viszonylag nehéz úgy vívni, mint egy szamuráj kardal. Kevésbé elegáns fegyver.

Szerintem egy fantáziafegyvert, amivel a valóságban több, mint valószínű, hogy sehogy sem lehetne vívni saját magad felvágása nélkül, kár belemenni abba, mi lehet a különbség a között, ha van keresztvas és a között, ha nincs. Nyilván a kellék-karddal megoldották ezt a problémát, utána meg a filmben úgy fogja forgatni, ahogy betanulta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem. Sajnos egyáltalán nem jött be. A pörgő kockákban stimmeltek az űrhajók, a Falcon, az X-szárnyú, stimmeltek a rohamosztagosok, de valahogy az egészből hiányzott a Star Wars feeling. A snittek beállítása, a mozgó kamera, a jelenetek megvilágítása... nyilván sokat még nem lehet leszűrni 1,5 percből, de az amit láttam ebben a 1,5 percben egyáltalán nem nyűgözött le, sőt. Nem akarok belemagyarázni semmit, de most első ránézésre pont az a Lucas feeling hiányzik belőle, ami az eddigi 6 részben megvolt. :(

 

A keresztvas fénykard meg semmivel sem lett jobb ötlet így, hogy bekerült a filmbe, mint úgy, hogy csak elméleti lehetőség volt. Érdekes, hogy amíg csak elméleti lehetőség volt, mindenki lehúzta, hogy mennyire gáz, most meg egyből lett funkciója, és nem is kap negatív felhangot. Szerintem gáz, ahogy eddig is az volt...[

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy amíg csak elméleti lehetőség volt, mindenki lehúzta, hogy mennyire gáz, most meg egyből lett funkciója, és nem is kap negatív felhangot. Szerintem gáz, ahogy eddig is az volt...

Nekem ez olyan mint az hogy egy esküvővel ér véget az ep.2, aminek a hírére anno felemeltem a szemöldökömet. Sok minden ellen kikelünk -én legalábbis- amit aztán simán elfogadunk. Ez egy világ ahol kapaszkodók/korlátok nélkül épitenek mélyaknákat, terjed a hang az űrben és egy galaktikus Birodalom óriási kigáncsolható lábú, lassú monstrumokkal támad le egy ellenséges bázist. Funkcionalitás szempontjából millió és egy dolognak semmi értelme. De ha összességében tetszik amit láttunk akkor elfogadjuk. Nálam ez történt. Igazából nem nem nagyon érdekel hogy mennyire használható ez a fénykard. Akivel ott az Erő az biztos tudja úgy forgatni hogy baromi veszélyes legyen. Efelöl semmi kétségem és hopp: igy már van is értelme

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresztvas fénykard meg semmivel sem lett jobb ötlet így, hogy bekerült a filmbe, mint úgy, hogy csak elméleti lehetőség volt. Érdekes, hogy amíg csak elméleti lehetőség volt, mindenki lehúzta, hogy mennyire gáz, most meg egyből lett funkciója, és nem is kap negatív felhangot. Szerintem gáz, ahogy eddig is az volt...[

A mindenki erős túlzás, mert én emlékeim szerint semmit nem szóltam hozzá. Az meg egy dolog, hogy milyen elméletben valami, és teljesen más dolog, hogyan fest az a valami a gyakorlatban. A megvalósítás után bőven bejöhet az, ami elképzelésben nem. Például egy gyerek Darth Vader, egy tanítvány Anakinnak, vagy egy festő mandalore tinicsaj. Azt meg én írtam egyenesen, hogy funkciójában nem különb az Inkvizítor forgó-pörgő kardjánál. Sőt, ez talán még jobb, reálisabb, értelmesebb. Az totál értelmetlen, csak cool. :) Mindemellett, többen is jelezték nemtetszésüket a karddal kapcsolatban itt is, a neten meg nagyjából minden második hozzászólás ezt szólja le, szóval milyen negatív felhang hiányzott? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mindenki erős túlzás, mert én emlékeim szerint semmit nem szóltam hozzá. Az meg egy dolog, hogy milyen elméletben valami, és teljesen más dolog, hogyan fest az a valami a gyakorlatban. A megvalósítás után bőven bejöhet az, ami elképzelésben nem. Például egy gyerek Darth Vader, egy tanítvány Anakinnak, vagy egy festő mandalore tinicsaj. Azt meg én írtam egyenesen, hogy funkciójában nem különb az Inkvizítor forgó-pörgő kardjánál. Sőt, ez talán még jobb, reálisabb, értelmesebb. Az totál értelmetlen, csak cool. :) Mindemellett, többen is jelezték nemtetszésüket a karddal kapcsolatban itt is, a neten meg nagyjából minden második hozzászólás ezt szólja le, szóval milyen negatív felhang hiányzott? :hmm:

Akkor csak elkerülte a figyelmem... hát sokadjára megnézve... szokni kell. Extázis az tuti nincs nálam, a többit meglátjuk. Most először komolyan érzem azt, hogy Abrams ide vagy oda, ezt bizony elszúrhatják... de hátha megszokom az egyelőre szokatlant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.