Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Miért, az, hogy Obi-Wan volt valaha szerelmes, és ezáltal teljes mértékben megértheti Anakin álláspontját, ezzel értelmet nyerve az ep3-beli megjegyzése, hogy "sajnálja" Anakin árulását, nem lényeges történetformáló esemény? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, az, hogy Obi-Wan volt valaha szerelmes, és ezáltal teljes mértékben megértheti Anakin álláspontját, ezzel értelmet nyerve az ep3-beli megjegyzése, hogy "sajnálja" Anakin árulását, nem lényeges történetformáló esemény? ;)

Nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééével értek egyet. Ezek nekem is újdonságnak hatottak. Az hogy mi van az EU-ban leírva nem igazán érdekel, érdekességnek jó, de nem tartom kőbevésett dolgoknak. A TCW-t viszont a filmekkel tartom egyenrangúnak(a fő oka az hogy Lucas felügyeli), azaz ami abban van az nekem szentírás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A titkok lehullását én inkább abban konkretizálnám, hogy fény derül az időrendre, hogy melyik rész melyik másik epizódhoz kapcsolódik, hogy mit takar a kiválasztottság. Minek mi az előzménye és következménye.

 

Szerintem is erről lehet szó. Egyébként is itt mintha kicsit kavarva lenne a titok meg az új információ fogalma. Attól hogy valamit eddig nem hallottunk az még nem titok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kenand írta, hogy nem túl jó a hangja a 3. résznek, így holnap újra felveszi, így inkább majd csak azt tenném fel :)

A 4.-nek jó, remélhetőleg még ma kikerül és akkor az holnap felkerülhet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És abban is biztos vagyok, hogy a visszatekintések sem értek véget.

Már volt szó róla, hogy a 3x10 (Heroes On Both Sides) után kronológiai sorrendben jönnek egymás után a részek, nem fognak többet ugrálni az időben. Elvileg az összes régi karaktermodellel készült részt láthattuk már, így nem valószínű, hogy újra szerepet kapnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mit várok a negyedik évadtól? Sok-sok Sidious-t, jedi nyomozást a klónhadsereg eredete miatt (Sifo-Dias tettei, Kamino kitörlése a könytárból), a Darth Maul szál is nagyon érdekesnek tűnik. Az új történetek is tetszenek, de nekem az az igazi, amikor a filmek cselekményét / szereplőit bontják ki jobban. Az elején nem hittem volna, hogy ennyire titkolják még itt is, hogy Palpatine = Sidious. Simán lehetne pár rész, ahol látjuk az öreget a fekete köpenyében, csukja nélkül, vagy valami. Esetleg megláthatná valaki, aki meghal, mielőtt továbbadhatná az információt. Jöhetnének Royal Guardok végre (hogy miért száműzik őket teljesen??? Pedig az ep2 idején már voltak!), Padmé családjával valami kavarás, esetleg Palo (Padmé régi szerelme) is feltűnhetne. Lehetne közös jelenet Dooku és Sidious között Coruscanton (mint az ep2 végén), és természetesen az "éjszaka", amikor Luke és Leia képbe került. Mindenképpen várok még Halálcsillagos szálat is.

Összességében nagyon jó volt eddig az irány, szinte minden beleraktak, amit 2005-ben kívántam. Nagyon nagy plusz pont a készítőknek Papanoida báró, Tarkin, Boba Fett és Csubi miatt, és azért a jelenetért, ahol végre újra Lord Tyrannus-nak nevezik Dookut. Remélem a 4. évad trailerében tényleg Ackbar-t láttuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én Jedi nyomozást a klón hadsereg eredete miatt, meg Sifo Dyas-os dolgokat egyáltalán nem akarok látni a továbbiakban se. A 66-os parancsot se mutassák be.

Az Opress- Ventress szál folytatására vagyok kíváncsi, de az igazi Darth Maul hús vér alakjában ne térjen vissza. Az az EP1 nagyon nagy megcsúfolása lenne.

Történjen valami nagyszabású Ahsokával és Rex-szel, ami megváltoztatja az egész életüket.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Tibikén képben vagy, és a harmadik évaddal kapcsolatban kb. én is azoknak örülnék amit felsoroltál. :)

 

 

(majd keress már meg légyszi emailban! metis@freemail.hu)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korrupció normál és 720p

 

 

 

Az akadémia normál

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani két résztől eszembe jutott, hogy mit várok még a 4. évadtól. Legyen egy olyan mandalóri trilógia, amiben kitör egy háború Mandalore-on a régi rend és az új rend hívei között. A végén meg győzzön a Halálőrség, Satine-nak pedig legyen egy nagyon drámai bukása és halála.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani két résztől eszembe jutott, hogy mit várok még a 4. évadtól. Legyen egy olyan mandalóri trilógia, amiben kitör egy háború Mandalore-on a régi rend és az új rend hívei között. A végén meg győzzön a Halálőrség, Satine-nak pedig legyen egy nagyon drámai bukása és halála.

Nem hiszem, hogy ez összejönne, mert egy ilyen háború esetén közbelépne a Köztársaság, és amellett, hogy "felszabadítanák" a Mandalore-t, elpusztítanák a Halálőrséget. Palpatine-nak nem érdeke, hogy a Birodalmi hadsereg mellett legyen még egy ütőképes hadsereg. Viszont tény, hogy Satine eliminálására is szükség lenne, hiszen elvei szemben állnak a Birodalommal, és ő szintén képes lenne egy ütőképes hadsereget szervezni a mandikból a Birodalom ellen. Szóval, ha lesz is háború (amit én is remélek), akkor az szvsz inkább záródjon a Halálőrség bukásával, és Satine halálával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.