Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Végül is, más sorozatok sem szoktak közvetlenül az évadzáró után egy előzetessel szolgálni. Ez csak a TCW keretei között tűnik szokatlannak, a sorozatok világában, általánosságban nem. :) Kicsit úgy érzem magam, mint a LOST hatodik évadjánál, ott például spoilercsend volt egészen a premierig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit úgy érzem magam, mint a LOST hatodik évadjánál, ott például spoilercsend volt egészen a premierig.

OFF: Igen, ezért volt ezek után nekem duplán csalódás az egész... Még mindig fáj, ha belegondolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW azért más tészta, mert már le van "forgatva". A sorozatok többségének ilyenkor még 1 percnyi anyaguk nincs az új évadról, ami az egyik legfőbb ok. Hacsak nem direkt sajnálnak tőlünk egy fél perces kis ízelítőt a spoilermentesség kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz augusztus 23-ig nem lesz? Ez lesujtó..

Lehetséges, bár az már elég késői időpont mert onnantól számítva a premier elvileg három hét körül van. Meglátjuk. :)

 

A TCW azért más tészta, mert már le van "forgatva".

Szerintem még nincs kész az egész évad, most járhatnak a vége felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még nincs kész az egész évad, most járhatnak a vége felé.

Filoni mintha azt mondta volna a tavalyi ComicCon-on, hogy már akkor a hatodik évadon dolgoztak. Azt egyébként már korábban is többször hangoztatta, hogy mindig kábé másfél évaddal járnak az epizód bemutatók előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó pár rész kész van már az 5. évadból, ha nem a teljes szezon. Mivel kb. 2 hónap egy 22 perces epizód elkészítése, nem jönnének ki túl jól a rendelkezésükre álló időből, ha nagyon le lennének maradva.

Egyébként egy kis fél perces ízelítőhöz nem kell, hogy kész legyen az egész évad. Az első feléből is kiadhatnak valamit, ahogy tavaly is történt.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, előfordul, hogy időnként nem is ugyanaz az anyag kerül az előzetesben elénk, mint az epizódban, láttam már erre példát. A negyedik évad előzetesében láthatjuk egy pillanatra, ahogy Anakin egy szenátusi őrrel harcol, ugyanez a jelenet volt a Crisis On Naboo-ban, csak ott Derrown eredeti alakját láttuk és nem az álcát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként egy kis fél perces ízelítőhöz nem kell, hogy kész legyen az egész évad. Az első feléből is kiadhatnak valamit, ahogy tavaly is történt.

 

Tavaly, pont az egyik első előzetesben volt egy Ventress vs Grievous képkocka. Nem kötekvésként, hanem érdekességképpen mondom.

 

De tényleg bármi jöhetne. Egy 1 perces teaser trailer igazán nem sok.

Vagy egy "trailer előzetes".

Ez divat lett mostánában, rövid időn belül kétszer is volt most ilyen.(Total Recall, Prometheus)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly, pont az egyik első előzetesben volt egy Ventress vs Grievous képkocka. Nem kötekvésként, hanem érdekességképpen mondom.

Igen, igazad van.

Bár ez is pont azt támasztja alá, hogy már a 3. évad után kész voltak a következő szezonnal, így nem hiszem, hogy ezúttal is pont a befejezetlenség lenne a gátló tényező az előzetes kiadása kapcsán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, igazad van.

Bár ez is pont azt támasztja alá, hogy már a 3. évad után kész voltak a következő szezonnal

Én inkább úgy fogalmaznák, hogy a 3. évad után kész voltak a következő évad egyik befejező részével/részének egyik jelenetével.

Mivel nem készítési sorrendben adják le a részeket, akár az is lehet, hogy még az évadnyitón dolgoznak, miközben a szezonzáróval már majdnem kész vannak - bár eléggé valószínűtlen. Viszont ha több csapat párhuzamosan dolgozik az animáción könnyen előfordulhat olyan hogy a későbbi részekből több jelenet van meg, mint a hamarabbiakból, főleg ha a hamarabbi részek több új modellt igényelnek.

 

De azt én sem értem, miért nem tudtak valami kicsi ízelítőt rakni az utolsó rész után, mert anyaguk már biztos van hozzá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ventress-es szál elvileg készítési sorrendben is az évad végén szerepel.

Akkor: a 3. évad után kész voltak a következő évad egyik befejező részével/részének egyik jelenetével.

Arra a jelenetre/epizódra a legtöbb modell már készen volt(ugye a zombik kellettek meg a nyanya), ellenben mondjuk a Box-szal ahol rengeteg új modellre volt szükség, ezért is lehetett hogy körülbelül ugyanannyi jelenetet láthattunk belőle az előzetesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp az Empire at War -t toltam nagyba, mikor eszembe jutott, hogy mit szeretnék látni az 5. évadba.

Egy hatalmas űrcsatát aminek olyan hangulata van mint a második Halálcsillag elleni harcnak.

Persze legyenek benne visszatérő klónok is, mint Warthog vagy az Árnyék osztag maradéka.

Természetesen a harcot a Szeparatisták nyerjék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó pár rész kész van már az 5. évadból, ha nem a teljes szezon. Mivel kb. 2 hónap egy 22 perces epizód elkészítése, nem jönnének ki túl jól a rendelkezésükre álló időből, ha nagyon le lennének maradva.

Egyébként egy kis fél perces ízelítőhöz nem kell, hogy kész legyen az egész évad. Az első feléből is kiadhatnak valamit, ahogy tavaly is történt.

 

2 hónap egy rész elkészítése? Az baromi sok. Mit csinálnak olyan sokáig? Be kell állítani a jelenetet a rengeteg számítógép meg rendelel utána. Gondolom a legjobb gépeket vették meg. két hónap alatt az én itthoni pc-m lerenderel egy félórás jelenetet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hónap egy rész elkészítése? Az baromi sok. Mit csinálnak olyan sokáig? Be kell állítani a jelenetet a rengeteg számítógép meg rendelel utána. Gondolom a legjobb gépeket vették meg. két hónap alatt az én itthoni pc-m lerenderel egy félórás jelenetet. :D

Jó kérdés, én is csak olvastam anno, de hogy hol... Sajnos nem vagyok a LucasArts tagja, így pontosabb magyarázattal nem tudok szolgálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hónap egy rész elkészítése? Az baromi sok. Mit csinálnak olyan sokáig? Be kell állítani a jelenetet a rengeteg számítógép meg rendelel utána. Gondolom a legjobb gépeket vették meg. két hónap alatt az én itthoni pc-m lerenderel egy félórás jelenetet. :D

Nem csak a renderelésről vam szó, hanem a vágásról, stb. :) Nem szabad ezt elkapkodni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a renderelésről vam szó, hanem a vágásról, stb. :) Nem szabad ezt elkapkodni. :)

 

Vágás, újravágás, és megint csak újravágás... nem könnyű elkapni a megfelelő tempót és az arányokat. Esetleg egy kis utószinkron, ha valamin változtatnak, a sok kis apró háttérelem megkomponálása, beállítása, és még ki tudja mi akad még, Szerintem a két hónap/rész teljesen rendben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is nemsokára jön a 4. évad.

 

Bizony!

 

Húsvét hétfő este 18:35!

És minden hétköznap! Tehát valószínű, hogy 4 hét + 2 nap alatt végzünk is!

 

Remélem a 4kids, Phobos és albundy segítségünkre lesznek, mert ilyen ütemben biz' felköthetik a gatyájukat! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.