Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet, de nem ez az egyetlen lávabolygó.

Örülnék neki, ha az Ep3-ig nem bolygatnák ezt a helyszínt. Szimbolikus jelentése van, nekem már a 2x03-ban sem jött be az, hogy Anakin és Ahsoka idelátogattak. Ha Kenobi és Skywalker nem utaznak a bolygóra, egy fokkal elfogadhatóbb, de Mustafart jobb lett volna meghagyni az Ep3-ban debütáló helyszínnek. Számtalan ígéretes potenciális bolygó van a messzi-messzi galaxisban, amikből lehet gazdálkodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, de nem ez az egyetlen lávabolygó.

Örülnék neki, ha az Ep3-ig nem bolygatnák ezt a helyszínt. Szimbolikus jelentése van, nekem már a 2x03-ban sem jött be az, hogy Anakin és Ahsoka idelátogattak. Ha Kenobi és Skywalker nem utaznak a bolygóra, egy fokkal elfogadhatóbb, de Mustafart jobb lett volna meghagyni az Ep3-ban debütáló helyszínnek. Számtalan ígéretes potenciális bolygó van a messzi-messzi galaxisban, amikből lehet gazdálkodni.

Ez igaz, bár jómagam sosem gondoltam bele a szimbolikus jelentésébe, amíg nem látogattam a fórumot. Tényleg olyan, mint Anakin pokla.

 

Viszont az is tény, hogy a TCW-ben nagyon ritkán látsz két nagyon hasonló felszínű bolygót.

 

Gondolom azért választották a Mustafart a 02x03-ban Palpi titkos létesítményéhez mert az amolyan Sithes-feelingű gondoljunk csak a Mortison a Sötét oldal gödörjére az is lávás.

Eléggé az, állítólag Darth Maul is ott nevelkedett, amikor Palpatine magához vette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lola Sayu lávatengereit azért változtatták citromsárgásra, hogy elüssön Mustafartól. Ennek ellenére, pl. dzsungelbolygóból sem csak az Yavin 4 és hófedte bolygóból sem csak a Hoth létezik. Remélem, egy új helyszínre látogatunk el az említett jelenetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lola Sayu lávatengereit azért változtatták citromsárgásra, hogy elüssön Mustafartól. Ennek ellenére, pl. dzsungelbolygóból sem csak az Yavin 4 és hófedte bolygóból sem csak a Hoth létezik. Remélem, egy új helyszínre látogatunk el az említett jelenetben.

Ez tény, én sem tagadom, csak a TCW-nek nem kenyere az önismétlés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak a párbeszédből rá lehet jönni

 

Anakin:"It wasn't you I wanted to save." (Nem téged akartalak megmenteni)

 

Ezt nem igazán sikerült kivennem, de köszönöm szépen. :) Így már biztos.

 

Szerk.: Pedig milyen egyszerű meghallani, csak nem arra figyeltem oda. >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ettől fejvadászok. A többséget nem érdekli, kinek az oldalán áll, amíg az megfizeti. Így ebben a kategóriában jófiú/rosszfiú sem igazán létezik.

 

Egyébként köszi a részletet, a látvánnyal és az akciójelenetekkel idén sem lesz gond az ízelítő szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne, hogy nem ilyen egyszerű a dolog. Clovis nem hiszem, hogy az a fajta, aki csak úgy meg tudott volna szökni Lott Dod elől, itt valami más van a háttérben. Clovis szerintem biztos, hogy hazudik, vagy megpróbálja átverni a főszereplőket. The Rise Of Clovis a cím. Tudom, ez önmagában akár mit jelenthet, de ezt a szóhasználatot, ha belegondoltok nem egy negatív szereplő felemelkedésekor szokták használni? Valami felettébb gyanús, vagy Dod irányítja a háttérben a szálakat és elintézte, hogy azért bízzanak meg benne, hogy szökevénynek hiszik, aminek a hitelességéhez Embo még jobban rátesz egy lapáttal. Embo, aki futás közben, fél kézzel egy olyan puskával pont úgy talált el egy robogót, pont azon az egy ponton a Bounty Huntersben, hogy az túltöltődjön és felrobbanjon, itt pedig csak tüzel vaktában? (Azt hittem Anakin felnyársalja szegény Marrokot, de szerencsére nem tette.) Habár, a TCW-ben ritkák az olyan odab*szós fordulatok, (Talán egyedül a Carnage Of Krell egyik jelenete volt kivétel) általában minden az, aminek látszik és lehet, hogy én komplikálom túl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint túlélte. :)

 

Embo, aki futás közben, fél kézzel egy olyan puskával pont úgy talált el egy robogót, pont azon az egy ponton a Bounty Huntersben, hogy az túltöltődjön és felrobbanjon, itt pedig csak tüzel vaktában?

Azért azt a hajót egy lövéssel leszedte.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt a hajót egy lövéssel leszedte.

Az igaz. >.<

 

Jó hogy visszatér Lott Dod is, remélem meghal a sorozatban. :) Mindig is érdekelt az ő sorsa.

Az még egyáltalán nem biztos, hogy ő is szerepel majd, de nem kizárt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó előzetes. Azt hittem Anakin kettévágja Embo "kutyáját". :D

 

A fejvadászok meg közönségese gyilkosok ,olyanok mint a bérgyilkosok, pénzért ölnek. Azaz a rossz oldalon állnak.

De a háború szempontjából nem állnak senki oldalán és tényleg csak nézőpont kérdése. Sugi és Seripas sem volt rossz, de csak azért, mert őket többnyire a jók oldalán láttuk harcolni, holott nem változtak egy percig sem. Embo is csak az utóbbi időben lett "rossz" karakter, mióta Dooku felbérelte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.