Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Öööö nem akarok kedvrontó lenni, de az előzetesben a Jedi temetésen hat főt temettek ugye? És az ifjoncok is hatan vannak. Tényleg csak eszembe jutott, de elgondolkodtató :para:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék ennek a végkifejletnek.

 

Grievous renoméját végre emelnék, ráadásul ismét megmutatkozna a háború árnyoldala. Nem mellesleg előre vetítené a Rend majdani pusztulását. Azért nagyon szomorú epizód lenne, már mindegyiket megszerettem :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tuti nem...

 

 

..nyírják ki a gyerekeket. Ez egy gyereksorozat ahol ilyet nem követnek el. Vagy ha igen akkor nagyon bátrak a készítők. Viszont ha ez lesz akkor Ahsoka tuti kinyír mindenkit aki ott van.

 

 

Egyetértek, bár drámai és helyénvaló is lehetne akár.

 

Az említett 6-os temetés azért bizakodásra ad okot, nagyon kézenfekvő.

Vagy no name történet nélüli jediket kell oda képzelnünk és az csak egy képkocka egy rész felvezető szövegéből, miközben a narrátor azt dörmögi: "Many Jedi killed in the clone wars.." Remélem nem.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Én is kizártnak tartom, hogy kinyírják a gyerkőcöket. Azt azért tartsátok észben, hogy ezt a szálat a Celebration-ön egyben levetítették, és csak úgy engedtek be nézőket, hogy egy gyerekkel egy felnőttet. Na már most, akármennyire is sötét is volt időnként a sorozat, az esélytelen, hogy egy olyan szállal reklámozzák magukat, amiben a gyerekek a főszereplők, akiket a közönség megszeret, és aztán kinyírják őket. Pláne, ha a nézők fele szintén gyerek.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tuti nem...

 

 

..nyírják ki a gyerekeket. Ez egy gyereksorozat ahol ilyet nem követnek el. Vagy ha igen akkor nagyon bátrak a készítők. Viszont ha ez lesz akkor Ahsoka tuti kinyír mindenkit aki ott van.

 

Szerintem is.

 

Grivi a megkopott dicsfényét inkább felnőtt Jedik likvidálásával szerezze.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Gyereksorozatba (azért mégis annak indult), ahol jelen esetbe éppen gyerekek a főszereplők, ott halomra gyilkolják őket... tökös dolog lenne, tehát túlnőne a sorozat bizonyos határain... de ha ezt tényleg meglépnék akkor jobban félnék Filoniéktól, mint a Disney-Ep. VII kombótól ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nekem az jön le a belinkelt képről, hogy a hajó belezuhant Hondo épületébe. Persze, lehet, hogy csak szétlőtték, de nem látszik a többi része, így életszerűbb, hogy Hondo épületét telibe kapta. Ha pedig ez történt, akkor a gyerekek halála lehet véletlen baleset is, ami ebben az esetben közelít a hősies önfeláldozáshoz. Az önfeláldozás pedig könnyebben emészthető, és más az üzenete is, mintha valaki megölte volna az ifjakat. Egyébként szerintem is őket temetik a trailerben.

 

roncs.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se zárnám ki a gyerekek halálát, a temetésen lévő 6 koporsó (vagy mi az) a véletlen műve lenne? Talán egy sajnálatos baleset során vesztik életüket, de azt kizárnám, hogy ezt konkrétan mutatni is fogják (már ha így lesz). Azt se hiszem, hogy Grievous ölné meg őket... számtalan alkalma volt bizonyítani a sorozatban (pl.: Eeth Koth esetében, de akár Galliával vagy Piellel is végezhetett volna ő). Az, hogy esetleg lemészárol 6 Jedinek még legkevésbé sem mondható kölyköt, minden, csak nem a hírnevét fényező dolog, sokkal inkább gyáva és megvetendő tett.

 

Én arra számítok a folytatásban, hogy az ifjoncok megpróbálják kiszabadítani Ahsokát, ami nem sikerül. Később, Dooku parancsára Grievous megtámadja Hondo-ékat, (ekkor amortizálják le a bázisát), aki végül összefog Ahsokával és az ifjoncokkal, hogy elűzzék a veszélyt, majd (miután ez sikerül) a körülményekhez képest barátságosan válnak el egymástól (mármint Hondo és Ahsokáék). Persze, kalóz, meg minden, de Hondo-ra jobb szeretnék úgy gondolni, mint egy Han-féle törvényen kívülire, aki kétes dolgokkal bizniszel, de azért gyerekek megöléséig nem züllik le. Bár már kiderült, hogy meg akarta tenni...

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nekem az jön le a belinkelt képről, hogy a hajó belezuhant Hondo épületébe. Persze, lehet, hogy csak szétlőtték, de nem látszik a többi része, így életszerűbb, hogy Hondo épületét telibe kapta. Ha pedig ez történt, akkor a gyerekek halála lehet véletlen baleset is, ami ebben az esetben közelít a hősies önfeláldozáshoz. Az önfeláldozás pedig könnyebben emészthető, és más az üzenete is, mintha valaki megölte volna az ifjakat. Egyébként szerintem is őket temetik a trailerben.

 

 

 

 

 

Akkor mi lesz R2-val? Úgy emlékszem ő is a hajón maradt.. és ha a hajótest így leamortizálódik akkor az kizárt dolog, hogy ő egyben maradjon egy ilyen ütközés-robbanás után...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Akkor mi lesz R2-val? Úgy emlékszem ő is a hajón maradt.. és ha a hajótest így leamortizálódik akkor az kizárt dolog, hogy ő egyben maradjon egy ilyen ütközés-robbanás után...

 

 

 

Ugyan, hisz még fogalmunk sincs hogy ér földet a hajó. Mindenki távozhat az ismert módokon korábban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni az évad 2. trailerét:

2:25-nél látszik, hogy

 

 

felnőtt méretűek "szállnak sírba"

 

 

 

Igazad van Csoli! Egyébként érdekes, hogy a halotti leplen is a jedik ősi szimbóluma látható, akár az ifjak hajóján. Egyenesen a "The Old Republic" játékból importálva.

Nagy a rejtély a halottak kiléte körül. :hmm:

thomb.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van Csoli! Egyébként érdekes, hogy a halotti leplen is a jedik ősi szimbóluma látható, akár az ifjak hajóján. Egyenesen a "The Old Republic" játékból importálva.

 

 

Ez tévedés. Nézd meg jobban a képet amit dobtál! A leplen az új logó van, ami a vállukon is volt Anakinnak és Obi-wan-nak is, csak körülötte "körbe van cirádázva".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.