Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem a legnagyobb, -ám örömteli meglepetés- hogy Obi bennt maradt Han kárára.

Kult szempontból Han magasan veri, tényleg csodálkoztam.

Nagyon kíváncsi vagyok mire jut Yodával. Utóbbi magabiztos sikere Luke-kal szemben meglepett kicsit. Lehet Obinak is itt a végállomás. :|

 

Csak Ahsoka nyomja le Chewi-et! Tegyünk meg mindent!

Én ma például 6 helyről toltam a szavazatokat. Holnap is lesz lehetőségem! ;)

Ha még Chewie-t se sikerül lenyomni, akkor az elég beszédes. Mondjuk Rexen is alig jutott túl. Azért ha megnézzük, Ahsokát ennél könnyebb ágra nehezen lehetett volna tenni. A második oszlop első 4 karakterével szemben semmi esélye nem lett volna. R2 és Leia is nagyon kérdéses, de a 3. körben már csak komolyabb ellenfelei lehettek volna.

Nem tudom kik és milyen célból rakták össze ezt a szavazósdit, de könnyen lehet, hogy a TCW és a saga, ill. a klasszikus és a prequel trilógia viszonyainak összehasonlítására. De a sötét és világos oldal mérlegelésére is jó. Szóval egy elég jól kitalált dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha még Chewie-t se sikerül lenyomni, akkor az elég beszédes. Mondjuk Rexen is alig jutott túl. Azért ha megnézzük, Ahsokát ennél könnyebb ágra nehezen lehetett volna tenni. A második oszlop első 4 karakterével szemben semmi esélye nem lett volna. R2 és Leia is nagyon kérdéses, de a 3. körben már csak komolyabb ellenfelei lehettek volna.

Nem tudom kik és milyen célból rakták össze ezt a szavazósdit, de könnyen lehet, hogy a TCW és a saga, ill. a klasszikus és a prequel trilógia viszonyainak összehasonlítására. De a sötét és világos oldal mérlegelésére is jó. Szóval egy elég jól kitalált dolog.

Nem árt figyelembe venni, hogy az SW rajongók nagy része nem automatikusan TCW rajongó. Chewie a Star Wars ikonikus figurája, míg Ahsoka személyében sokan továbbra is makacsul ragaszkodnak a "de Anakinnak nem is volt tanítványa" dologhoz, ami miatt könnyen kerülhet ki negatív eredménnyel a szavazásból. Elég beszédes a TCW sokak általi ismeretlenségére, és az ikonikus, filmes karakterek népszerűségére, hogy Jabba lenyomta Cad Bane-t.

Kissé fölöslegesnek érzem a TCW-t ilyen téren összehasonlítani a filmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem árt figyelembe venni, hogy az SW rajongók nagy része nem automatikusan TCW rajongó. Chewie a Star Wars ikonikus figurája, míg Ahsoka személyében sokan továbbra is makacsul ragaszkodnak a "de Anakinnak nem is volt tanítványa" dologhoz, ami miatt könnyen kerülhet ki negatív eredménnyel a szavazásból. Elég beszédes a TCW sokak általi ismeretlenségére, és az ikonikus, filmes karakterek népszerűségére, hogy Jabba lenyomta Cad Bane-t.

Kissé fölöslegesnek érzem a TCW-t ilyen téren összehasonlítani a filmekkel.

Épp ez a lényege annak is, amit írtam. ;)

Ha Ahsoka alulmarad Chewie-val szemben, az markánsan jelzi, hogy a TCW egyelőre (ki tudja mi lesz később...) egyáltalán nem került be a SW kánonba. Azért Chewie erősen mellékszereplő még a klasszikus trilógiában is. Jópofa meg különleges, érdekes, de semmivel nem lenne kevesebb a SW univerzum nélküle. Ha a TCW-t már befogadták volna a fanok, akkor kettejük harca kb. olyan lenne, mint pl. 3PO és Han összecsapása.

A TCW-t pedig annyiból érdemes összehasonlítani a filmekkel, hogy lehet-e valaha a széles körben elismert saga része vagy sem. A prequel-ről úgy érzem (nem kis harcok árán, de) elfogadásra került. Ezt jól példázza ez a szavazás is. A TCW egyelőre nem, de ez még változhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az Ahsoka-Chewie párosítás kicsit kiegyenlítetlen. Csuvit mindenki ismeri, Ahsoka viszont ismertség szempontjából hátrányban van. Remélem tovább jut, de szerintem a TCW-t egyáltalán nem ismerők túlsúlyban vannak. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, de épp ezért nem is tudok a szívemre hallgatni holnap..(ez még nem jelenti, hogy rá hallgatva Chewie kapná a szavazatot)

Nem tudom józanul meggondolni.

Így Ahsoka fog tőlem legalább 6 szavazatot kapni és még Vaderrel vgy Obi wannal szemben is megkapná ezúttal.

Szívesebben játszanék "tisztán" de ezúttal nem megy..köszi Disney!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az Ahsoka-Chewie párosítás kicsit kiegyenlítetlen. Csuvit mindenki ismeri, Ahsoka viszont ismertség szempontjából hátrányban van. Remélem tovább jut, de szerintem a TCW-t egyáltalán nem ismerők túlsúlyban vannak. :(

 

Ezzel az erővel egyik filmes karakter ellen sincs esélye. Sztem amúgy sincs.

 

Szívesebben játszanék "tisztán" de ezúttal nem megy..köszi Disney!

 

Ennek mi köze a Disney-hez? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel az erővel egyik filmes karakter ellen sincs esélye. Sztem amúgy sincs.

 

 

 

Ennek mi köze a Disney-hez? :)

a tcw kaszájához van köze. Én pedig nem törődve Chewie helyével a szívemben, Ahsokára szavazok, mert ezt a tcw előtti tisztelgésnek és érte való harcnak érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött a napja, hogy a "this is madness"-ben az utolsó bentmaradt tcw karaktert megsegítsük.

Nem tudom fair javaslat-e de aki tudja legyen kedves szavazattal(szavazatokkal) tolja kicsit Ahsoka szekerét.

Mutassuk meg, hogy van(volt/lett) helye a Saga-ban a lánynak és ílymódon a sorozatnak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars Insider 140. kiadásából sehol nincs fent letölthető verzió a neten? Csak mert érdekelne az a nagy titok, amit elvileg elárultak benne a TCW-al és Ahsokával kapcsolatban.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött a napja, hogy a "this is madness"-ben az utolsó bentmaradt tcw karaktert megsegítsük.

Nem tudom fair javaslat-e de aki tudja legyen kedves szavazattal(szavazatokkal) tolja kicsit Ahsoka szekerét.

Mutassuk meg, hogy van(volt/lett) helye a Saga-ban a lánynak és ílymódon a sorozatnak!

Csubi is pont ezt kéri

a videóban. :rock:

 

A Star Wars Insider 140. kiadásából sehol nincs fent letölthető verzió a neten? Csak mert érdekelne az a nagy titok, amit elvileg elárultak benne a TCW-al és Ahsokával kapcsolatban.

Volt fenn, de úgy látom, már leszedték. Sajnos mostanában sem ez, sem a gyerekváltozata ilyen módon nem beszerezhető. :cry: Este át tudom küldeni, de sok eddigiekhez képest új infót nem láttam benne (vagy csak elkerülte a figyelmem :))

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csubi is pont ezt kéri

a videóban. :rock:

 

Hát ez aranyos. :) Remélem Ahsoka nyer. Idén tényleg megérdemelné!

 

Volt fenn, de úgy látom, már leszedték. Sajnos mostanában sem ez, sem a gyerekváltozata ilyen módon nem beszerezhető. :cry: Este át tudom küldeni, de sok eddigiekhez képest új infót nem láttam benne (vagy csak elkerülte a figyelmem :))

 

Azt megköszönném. :)

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt fenn, de úgy látom, már leszedték. Sajnos mostanában sem ez, sem a gyerekváltozata ilyen módon nem beszerezhető. :cry: Este át tudom küldeni, de sok eddigiekhez képest új infót nem láttam benne (vagy csak elkerülte a figyelmem :))

Én is megköszönném :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

S készült erről egy bejegyzés is a starwars blogra.

 

 

Valamint ez a cikk jelent meg a TCW-ről (vagy inkább a teljes újság menjen?)

 

Köszi, hogy felraktad! :) Kár, hogy ez volt az utolsó interjú Filonival...

 

Na ennyit tcw-ról a madness-ben. Csalódott vagyok...

 

Én is. De valamiért nem vagyok meglepve, viszont azért az elég felháborító, hogy még a wookie kérésére sem szavaztak Ahsokára. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyen elbaaaaagaterizált egy szavazást is csak ritkán láthatunk :angry:

Nagyon jó példája ez annak, hogy bizony a TCW nagyon messze van még attól az elismertségi szinttől, mint a filmek, még a prequel-hez viszonyítva is. Ha egy olyan mellékszereplő (mert lássuk be, hogy az), mint Chewie ilyen egyértelmű sikert arat a TCW legközpontibb karaktere felett, akkor az azért nagyon beszédes.

Nekünk, TCW fanoknak, persze ez logikátlannak, felháborítónak, kiábrándítónak, manipuláltnak, méltatlannak, stb. tűnhet. Sokan viszont lehet egyáltalán nem is ismerik Ahsokát. Vagy ami sokkal rosszabb, ismerik, de nyíltan gyűlölik, utálják, köpködik és a SW ellenségének, fekélyének tartják.

 

A prequel is ilyen volt anno. Ott ugyan egy Anakint, Yodát, Obi-Want vagy 3PO-t nem tudtak elutasítani, hisz szerepeltek a klasszikusban is, DE azért az ábrázolásukat és megvalósításukat élesen kritizálták és elutasították. Az olyan új szereplőkre, mint Qui-Gon, Windu vagy Padmé pedig ugyanaz a kemény "ganéáradat" zúdult, mint most a TCW-sekre. Aztán teltek-múltak az évek és pont ez a szavazás világít rá nagyon szépen arra (a már amúgy is ismert) tényre, hogy bizony a prequel nagyon is szerves és elismert része lett a hivatalos SW univerzumnak.

 

Szóval én nem tartom lehetetlennek, hogy egyszer a TCW is hasonló szintre jut, bár az semmiképp sem biztató, hogy a Disney nem támogatja ezt a világot és nyíltan szembemegy vele. Így nem lesz meg az a marketing támogatás és központi nyomás, ami pl. a prequelnél igen. De soha ne mondjuk, hogy soha, még bmi megtörténhet. Bár egyelőre elég messze vagyunk a céltól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bízom benne, hogy bármi megtörténhet, de azért a százalékokon túl kíváncsi lennék egy szavazatszámra, mert az jobban mutatna mindent.

Szerintem jobb nem tudni a részleteket, mert csak rosszabb lenne a kép. ;)

Logikusan gondolkodva, a TCW fanok, vagy csak akik ismerik és szeretik Ahsoka karakterét, biztosan szavaztak rá. Sőt, egy ilyen kasza után biztos többen vannak (mint pl. itt Csoli), akik nem is nézik kivel áll szemben, csak azért is szavaznak rá. Persze az is valószínű, hogy akik ismerik és utálják, azok ugyanúgy szavaznak bkire vele szemben. Sok klasszikus rajongó viszont, akik nem ismerik, valószínűleg nem szavaztak. Akár azért, mert nem is tudnak a szavazásról, vagy mert nem érdeklik őket ilyen "modern, kicsinyes" dolgok. Márpedig ők biztos nem egy ismeretlen félig-meddig EU karakterre voksoltak volna.

Szóval szerintem, ha minden egyes SW fan szavazott volna, akkor csak rosszabbul festett volna a végeredmény. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapi Sam Witwer interjú itt, érintve a TCW-t is.

 

Pár érdekesebb mondat (rajongóként elég pocsék érzés lehet az NDA miatt figyelni minden kiejtett szóra):

 

 

"...the last Darth Maul that I recorded was the stuff that you guys saw. I knew what some of the plans were..."

"I have some friends at Lucasfilm, certainly. But I don’t really know what’s going on over there."

"There’s stuff they already had complete, and thankfully some of the arcs that they have complete are really incredible “Star Wars” stories [...] I’ve seen some of it, and it’s just brilliant"

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért 35%-ot én nem neveznék rossz eredménynek. Chewie 36 éve él a rajongói köztudatban, a kezdetek óta népszerű volt, és az EU is elég sokat hozzátett a karakteréhez. Ehhez képest Ahsokát csak öt éve ismeri a fandom, és a kezdetben csaknem akkora ellenszenvvel fogadták, mint Jar Jar-t. És ez alatt az öt év alatt mégis megszerették annyian, hogy most megkapja a szavazatok több mint egy harmadát. Egyáltalán nem rossz. Persze kár, hogy kiesett, de én rosszabb arányra számítottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.