Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pedig már rákészültem a Clovis-szálra. Gondolom Maulékat igyekeznek minél később ellőni, mert sokaknál még mindig ő a legnagyobb attrakció a sorozat idei évadjában...

Mindegy, várom az ifjoncokat, a meglepetésvendégre pedig kíváncsi vagyok, akit beharangoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most nem ugrik be. Spoilerbe kérem!

Azért meglepetésvendég, mert nem tudni, ki az. Gondolom nem kispályás, akárkit nem szoktak beharangozni.

 

Talán Mark Hamill, de ez csak pletyka.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök hogy a négy padawanos részt betették. Nagyon kíváncsi vagyok Yoda tanításaira :)

 

Én is rohadtul örülök és várom! Mellékszereplő végre ismét föszerepben.

Az első évad egyik nagy erőssége volt ez.(Yoda, Luminara, Fisto...)

Szóval nem kis Deja vu-m van, remélem nem fogok csalódni.

De ez a téma és Illum is..nem lesz gond! Pozitív leszek! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hu, a meglepivendég engem is érdekelne!!! Hamillnak nem örülnék túlságosan, sose volt a kedvenc figurám Luke, őt meg pláne nem tartom egy A kateegóriás színésznek, a lezüllött pályája is erre enged következtetni. Akit el tudnék képzelni az Liam Neeson Qui-Gon szellemeként, mert ő már volt a Mortis trilógiában ugyan, de itt pl el lehetne mondani, hogy lépett vele Yoda először kapcsolatba, de el tudom képzelni azt is, hogy kivételesen Frank Oz adja a hangját Yodának.

 

 

De legjobban valami régi trilógiás karakternek örülnék, mint amilyen Ackbar, Tarkin, Greedo, Bossk vagy Dengar volt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hu, a meglepivendég engem is érdekelne!!! Hamillnak nem örülnék túlságosan, sose volt a kedvenc figurám Luke, őt meg pláne nem tartom egy A kateegóriás színésznek, a lezüllött pályája is erre enged következtetni. Akit el tudnék képzelni az Liam Neeson Qui-Gon szellemeként, mert ő már volt a Mortis trilógiában ugyan, de itt pl el lehetne mondani, hogy lépett vele Yoda először kapcsolatba, de el tudom képzelni azt is, hogy kivételesen Frank Oz adja a hangját Yodának.

 

 

De legjobban valami régi trilógiás karakternek örülnék, mint amilyen Ackbar, Tarkin, Greedo, Bossk vagy Dengar volt

 

 

:lol: Látszik, hogy nem tudod kiről beszélsz. Hamill egy olyan frenetikus szinkron színész, aki kenterbe veri a TCW teljes szereplőgárdáját (James Arnold Taylor-t, Sam Witwer-t, Dee Bradley Baker-t és Corey Burton-t is beleértve). Hogy mást ne mondjak ő volt a 90-es évek Batman rajzfilmsorozatában a Joker (és sokkal jobb Joker, mint a magyar szinkronhangjai, ami azért tényleg nem kis teljesítmény) valamint Ozai, a Tűz ura, az Avatár: Az Utolsó Léghajlító-ban. Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy milyen szerepet fog kapni, ha tényleg feltűnik a sorozatban :hmm: Mintha valami olyasmit olvastam volna Filoni-tól, hogy eddig csak azért nem kérték fel, mert nem volt olyan szerep, amit elég grandiózusnak tartott Hamill-hez.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

:lol: Látszik, hogy nem tudod kiről beszélsz. Hamill egy olyan frenetikus szinkron színész, aki kenterbe veri a TCW teljes szereplőgárdáját (James Arnold Taylor-t, Sam Witwer-t, Dee Bradley Baker-t és Corey Burton-t is beleértve). Hogy mást ne mondjak ő volt a 90-es évek Batman rajzfilmsorozatában a Joker (és sokkal jobb Joker, mint a magyar szinkronhangjai, ami azért tényleg nem kis teljesítmény) valamint Ozai, a Tűz ura, az Avatár: Az Utolsó Léghajlító-ban. Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy milyen szerepet fog kapni, ha tényleg feltűnik a sorozatban :hmm: Mintha valami olyasmit olvastam volna Filoni-tól, hogy eddig csak azért nem kérték fel, mert nem volt olyan szerep, amit elég grandiózusnak tartott Hamill-hez.

 

 

 

Talán kéne egy Joker-szerű őrült szepi főgonosz. A "tisztelgés" úgysem idegen a tcw-tól más filmek felé..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, Hamill nem kispályás a szinkronszakmában. :) Bár sokat nem hallottam tőle, az Arkham Asylum játékban hallottam, mit művelt Jokerként és az aztán tényleg nem semmi. Nálam egyelőre Sam Witwer a csúcs, bár annyira nem változatos a hangja, ha azt nézzük, a Fiú és Darth Maul hangszínében nincs sok különbség, ebből a szempontból Corey Burton sokkal jobb, de Witwer annyi életet tud adni a karakterekbe, hogy csak na. De ha feltűnne Hamill, kíváncsi lennék, milyen durva lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hammil sikeres lett a popkultúrában, mégha Hollywood nem is kért belőle (vagy Ő nem kért Hollywoodból!). Sok fatökű színész van a vásznon, akiknek inkább krumplit kéne pucolniuk. Kedvencem Pátiszón Róbert a Tájlájtból...sem szinészi kvalitása, sem férfias kiállása nincsen, egy nagy nulla, egy csinált sztár, akinek a képét csókolgathatják az agyamputált lányok.

Hammil saját képregénysorozattal is büszkélkedhet (The Black Pearl), a Wing Commander PC játékban ő volt Blair az űrvadász, amivel végérvényesen bevéste a nevét az elektronikus szórakoztatóiparba. Emellett híres szinkronszínés, Jockert mindenki a személyével (jobban mondva a hangjával) azonosítja, ahogy azt lentebb már leírták. Filmszínészként nem lett befutott...ami annyit jelent, hogy nem lett mainstream, nem futtatták, mert azt azért tudni kell, hogy a Hollywood és nem a nézők döntik el, hogy kit avanzsálnak sztárrá, ahhoz pedig le kell feküdni a pénznek, el kell kurvulni nem is kicsit, szipákolni kell a fehér port a partykon, be kell lépni a szcientológia egyházba, jóba kell lenni Tom Cruissal és nem árt ha biszexuális is az ember. Hollywood egy nagyon mocskos dolog, sok könyv született már róla, hogyan keletkeznek ott a sztárok. Szerintem nem szégyen, hogy Mark Hammil más téren érvényesült. Egyébként a Star Wars-ban szuperül játszik, legalább annyira hiteles, mint Michael J. Fox a Vissza a Jövőbe trilógiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a mai rész odab*sz keményen!

Akinek eddig tetszett, az imádni fogja, akinek meg annyira nem tetszett, annak valószínűleg most fog. :) Szerintem még a kritikusabb szemléletűeknek is, még akkor is, ha ez az írásukból nem feltétlenül látszik majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.