Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt nem hiszem el! David Tennant a TCW-ban? :rock: Érdekes, épp nemrég olvastam, hogy maga Dave Filoni is DW rajongó, Tennant meg SW. El is gondolkoztam, hogy talán végre esély lehet egy DW-s utalásra is az SW-ben, mert már volt E.T.- től kezdve Star Trek-ig minden, erre tessék! Nemhogy utalást kaptunk, de magát a Doktort! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztató, hogy a Disney égisze alatt továbbra is zajlanak a 6. évad munkálatai. Így kaszától nem tartanék. Ha valóban tisztelettel akarnak bánni George hagyatékával, továbbá megtartani egy hasznot hozó projektet, értelmetlen lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem inkább az szomorít el, mikor látom, hogy a Disney már salátát is ad el, Verdás, meg Csipkerózsikás borítással. Szomorú lennék, ha megjelenne a SW-s sütőpor, meg a SW-s mák, megértem, hogy fontos a pénz, de mindennek megvan a maga határa, ebből a szempontból Walt nem éppen a józan észre hallgat, a méltóság helyett a fejést választja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem inkább az szomorít el, mikor látom, hogy a Disney már salátát is ad el, Verdás, meg Csipkerózsikás borítással. Szomorú lennék, ha megjelenne a SW-s sütőpor, meg a SW-s mák, megértem, hogy fontos a pénz, de mindennek megvan a maga határa, ebből a szempontból Walt nem éppen a józan észre hallgat, a méltóság helyett a fejést választja.

OFF

Ezt csak addig lehet csinálni, amíg van rá kereset. Ha mint SW fan látod hogy van SW chips és inkább azt veszed meg mint a Chio-t, akkor Te vagy a hibás. Viszont ha senki nem venné meg, akkor egy idő után nem jönnének ki új cuccok, de valaki mindig megveszi ezért jönnek ki az új cuccok.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Test of Strenght epguide kép-adag:

 

szerk.: Ahsoka másodlagos kardja az állóképeken pofátlanul sárgás. Ezek a kis huncutok szembe mennek Lucassal! Előbb ez és még itt van a wookie is! :lol:

epguide507.jpg

test of strenght.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem inkább az szomorít el, mikor látom, hogy a Disney már salátát is ad el, Verdás, meg Csipkerózsikás borítással. Szomorú lennék, ha megjelenne a SW-s sütőpor, meg a SW-s mák, megértem, hogy fontos a pénz, de mindennek megvan a maga határa, ebből a szempontból Walt nem éppen a józan észre hallgat, a méltóság helyett a fejést választja.

OFF

 

Szemben az eddigi nagyon visszafogott merchandisinggal ami az SW-t jellemezte, ugye? Csak mert már jelent meg korábban hivatalos Star Wars szakácskönyv is...

 

ON

 

Bár volt szó róla, azért be is vágom ide, hátha valaki lemaradt róla. Filonitól ez azért elég biztatóan hangzik:

"For those of you who are fans of The Clone Wars, do not worry. We have many stories left to tell, and every one of them came directly from George himself."

 

Plusz mint irja ő elég sokáig dolgozott a Disney-nek már korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, lesz itt megint sw érzés rendesen!

 

 

Gyakorlógömb "spádéval meg humbuggal"?

Csak a kalózokat sokallom, remélem jól fogják megoldani, hogy megint ők.

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsák az első fénykardok! Irgalmatlanul várom a folytatást! Talán választ kapunk Luke fura fénykardjára is az EPIV elején.

 

szerk.: Ahsoka másodlagos kardja az állóképeken pofátlanul sárgás.

Ez mindig is ilyen volt. :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsák az első fénykardok! Irgalmatlanul várom a folytatást! Talán választ kapunk Luke fura fénykardjára is az EPIV elején.

 

Ez mindig is ilyen volt. :hmm:

1; csodálnám, hisz ott csak technikai megvalósítással van a bibi. Hiszen az Anakin kardja amúgy is, vagy gondolod a kristály érzékeli a használó erőben való jártasságát és aszerint formál pengét?

Egyébként fura a de a korai ep4 verziók miatt sokáig úgy hittem a kardokra, hogy valamilyen szinten színváltósak. Mert kétségkívül nem olyan Luke pengéje sajnos sem az első aktiváláskor, sem a Falconon, mint ahogy Anakin elhagyta azt. Olyan ciánkékesfehér színű, nem olyan szép kék..

 

2; így van, ilyen mióta van, csak Jacksonnak aszonta Lucas hogy: "a jóké kék vagy zöld, a rosszaké piros. ilyen egyszerű."

(az igaz, hogy ez a beszélgetés úgy folytatódott, hogy Jackson: -"lila nincs?" Lucas: -"te kaphatsz lilát")

 

Mondjuk én erre kapnék szívesen választ Jackson egóján kívül, hogy az sw univerzum mit találhat ki arra, hogy csak 1 lila van. (az EU mond erre valami okosat?)

 

Az első képre gondolsz? Szerintem az csak gyakorlókard.

 

szerintem is..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal nincs rá konkrét magyarázat... Lucas szerint a rossz fiúknak vörös, a jó fiúknak kék vagy zöld pengéjük van (bár akadnak kivételek, pl.: Grievous, Vizsla), ennyi az egész. Samuel felvetette, hogy nem lehetne-e az övé rendhagyóan lila, amire az öreg rábólintott. Az EU-ban nem ilyen egyedi a lila penge, még citrom- vagy narancssárga is létezik. Az más kérdés, hogy ezeket Lucas nem erősítette meg.

 

Szerintem Ahsoka shotojával is hasonló a helyzet. Rendhagyóan sárgás árnyalatú (inkább sárgászöld), amire megint rengeteg magyarázat lehet, de nem tartom valószínűnek, hogy a TCW-ben foglalkozni fognak vele. Ilyen és kész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.