Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Necessary Bond preview, egyelőre sajnos elég gyenge minőségben

http://www.youtube.com/watch?v=CF14ClORguQ

 

KisKósa, de hiszen az általad említett személy szerepelt a mostani részben is. :)

Nem ebben a részben Pilf Mukmuk szerepelt, a tesója. Pilf a piros, Pikk a kék-sárga.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Necessary Bond preview, egyelőre sajnos elég gyenge minőségben

 

Köszi.

úgy néz ki utolérik őket, pedig már úgy tünt lerázták a (kevésbé részeg) kalózokat.

 

 

Egyébként jól érzem, hogy a legutóbbi részből nem készült a szokásos 175 megás avi?

Eddig mindegyiket az AFG-nevű formáció szállította, de most nem találok ilyet, csak mp4-et a 2HD-től.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis, feszültséggel teli előzetes. Megint egy komolyabb részt várok ez, és a története alapján is. Egyébként az évad eleje mindig könnyedebb, lazább, hogy aztán totál szétcsapják az embert. :) Én a A Sunny Day in the Void -t várom nagyon, mert ez a rész állítólag tisztelgés lesz Möbius, a híres francia rajzoló előtt, aki egy rakat képregény mellett az Idő Urai -t is ellátta minden jó anyaggal. Szóval ez egy különleges rész lesz, de ezt már Filoni is mondta a Celeben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Clovis szálat? Most úgy néz ki, hogy lesz még a Mandalore szál (3), plusz a Clovis szál (4) és az Ahsoka szál (3) rész. Ez barátok között is 10 rész. Plusz még van kettő, ez így összesen 20. Két epizód még hiányzik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Clovis szálat? Most úgy néz ki, hogy lesz még a Mandalore szál (3), plusz a Clovis szál (4) és az Ahsoka szál (3) rész. Ez barátok között is 10 rész. Plusz még van kettő, ez így összesen 20. Két epizód még hiányzik. :)

Itt valami nem stimmel... Most várunk a kilencedik részre. Aztán 4 rész Artu-Gregor akció, az már tizenhárom. Ahhoz a te 10 részed 23, ami már egyel több, mint amennyi egy évadba belefér :hmm: Vagy van valami konkrét infód erre a három szálra vonatkozóan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clovis és az Artu szál is 3 részes. Az ehetivel együtt 9 rész lesz meg, kell még 13. Clovis 3, R2 3, Maul 3, Ahsoka talán 3 és egy egyedülálló rész, ami valószínűleg a Point of no Return lesz. (ezért is rakhatták arrébb)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt valami nem stimmel... Most várunk a kilencedik részre. Aztán 4 rész Artu-Gregor akció, az már tizenhárom. Ahhoz a te 10 részed 23, ami már egyel több, mint amennyi egy évadba belefér :hmm: Vagy van valami konkrét infód erre a három szálra vonatkozóan?

Rosszul számolod az a baj. :) Merr-Sonn viszont pont eltalálta. Lehet, hogy Ahsokás szál négy részes lesz.

 

Az a Point of no Return nagyon izgalmas cím ám! Vajon mire vagy kire vonatkozhat? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clovis és az Artu szál is 3 részes. Az ehetivel együtt 9 rész lesz meg, kell még 13. Clovis 3, R2 3, Maul 3, Ahsoka talán 3 és egy egyedülálló rész, ami valószínűleg a Point of no Return lesz. (ezért is rakhatták arrébb)

 

Rosszul számolod az a baj. :) Merr-Sonn viszont pont eltalálta. Lehet, hogy Ahsokás szál négy részes lesz.

 

Az a Point of no Return nagyon izgalmas cím ám! Vajon mire vagy kire vonatkozhat? :hmm:

 

Én legutóbb még azt hallottam, hogy az Artu-szál négy részes lesz. Hol olvastátok, hogy csak trilógia lesz? A Maul-Death Watch szál meg akár hogy is nézem sehogy nem fér bele egy trilógiába, hiszen bele kell férnie

 

 

Maul és Vizsla találkozásának, Maulék konfrontálódásának a Huttokkal, aztán hogy összeállnak a Fekete Nappal, és csak utána kezdődhet a Mandalore-i polgárháború, ami minimum két epizódot megkövetel.

 

Akárhogy osztom-szorzom, ez alsó hangon is négy epizód, egy trilógiába szerintem csak iszonyú összecsapottan férne bele.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy tudom az epizódokat, ahogy Merr-Sonn felvázolta.

 

Furcsa ez a sok rendezkedés (már megint máshogy jönnek az epizódok, mint ahogy múltkor írták), ennyi macera még nem volt a sorrendek körül, legalábbis nem tudok róla. Remélem, több értelme lesz, mint a Revival előrehozásának. Jobb lett volna, ha az ifjoncok után teszik be a testvéreket, a Mandalore (sokak által legjobban várt) szál pedig lehetett volna finálé. De ki vagyok én, hogy kételkedjek Filoniék munkájában? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Maul-Death Watch szál meg akár hogy is nézem sehogy nem fér bele egy trilógiába, hiszen bele kell férnie

 

 

Maul és Vizsla találkozásának, Maulék konfrontálódásának a Huttokkal, aztán hogy összeállnak a Fekete Nappal, és csak utána kezdődhet a Mandalore-i polgárháború, ami minimum két epizódot megkövetel.

 

Akárhogy osztom-szorzom, ez alsó hangon is négy epizód, egy trilógiába szerintem csak iszonyú összecsapottan férne bele.

 

Na igen, ezt diktálná a logika, de ha a zabrak történetszálról van szó, akkor tudjuk, hogy nem mennek a szomszédba egy kis kapkodásért ( pl.: monster), vagy majdnem, hogy felesleges mozzanatokért

(pl.: brothers). /nem a két említett rész egészére értendő az elmarasztalás/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött az epizód guide és dobom a képeket:

Ody tudom egy kicsit sötétedős felül, de neked lett volna szíved levágni Ahsoka montráljait?

Ha találsz jobbat, szólj!

 

Egyébként nézzétek meg a elő-galériát, az utolsó képre azt hittem, hogy a

 

Slave I roncsait látom

 

de asszem nem, pedig mekkora lenne!?

epguide509.jpg

necessary bond.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez az eddigi legjobb ep.guide kép, nekem nagyon bejön.

 

Van javulás annyi szent, az Onderonosok jórészt nem tetszettek, ellenben a Young Jedisek mind jók.

Negyed óránként váltakozó háttérképként jelenleg ezek "dolgoznak" nálam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem nem az lesz, hogy

 

 

Ahsoka legyőzi Grievous-t. Azok után, hogy a tábornok a múltkor legyőzte Obi-Wan-t, ez elég... "furcsa" lenne :lol:

Most már egyébként egy kicsit én is izgulok, hogy vajon az ifjak mind túlélik-e ezt az epizódot :yeah:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivi miután lerombolta Hondo erődjét, bizonyára önszántából távozik, nem azért mert megijesztette pár ifjonc. Ahsoka meg úgyse tudja legyőzni, ez még Obi feladata :D Viszont elég okos húzás lenne, ha az egyik ifjonc meghalna, hisz ezzel kellő drámaiságot adna az arc-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Maul-Death Watch szál meg akár hogy is nézem sehogy nem fér bele egy trilógiába, hiszen bele kell férnie

Magába a Maul szálba tartozott a Revival is, mert az R2 trilógia után jött volna a 3 másik Maulos résszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magába a Maul szálba tartozott a Revival is, mert az R2 trilógia után jött volna a 3 másik Maulos résszel.

Tudom, de úgy érzem, hogy a Revival-on kívüli események legalább négy részt megkövetelnek. Csak azt nézd meg, hogy hány szálat ismerünk már most belőle:

 

 

A Sith fivérek és a Death Watch találkozása és szövetsége, utána az összetűzés a Huttokkal, tárgyalás a Fekete Nappal, Mandalore megtámadása, Obi-Wan és Satine, az Akadémiai tanoncok, Maul és Vizsla, Obi-Wan és Bo-Katan és persze Sidious és a fivérek összecsapása.

 

 

Ez baromi sok ahhoz, hogy három epizódba legyen belepréselve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.