Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az előzőt láttad már? ;)

 

Persze, még tegnap. Természetesen írok majd róla. Holnapra tervezem. Annyira letaglózott és annyira átértékelt pár dolgot bennem ez a 22 rész hogy még mindig csak azon agyalok hogy hogyan lehet ennyire zseniális a történet kitalálója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé! Lehet, hogy ennek látja kárát a TCW?

 

A 3D konvertálás elmaradását azzal magyarázni, hogy készülnek az új részek.....srácok, hát a konvertálást NEM IS a Luacasfilm végezte, hanem egy külsős cég, a Prime Focus!!!

PrimeFocus

Ekkora hazugságot benyomni, hogy a konvertálás hátráltatná a munkát. Lfaxt hátráltatná, egyszerűen nem finanszírozza meg a Disney a többletkiadást. Egyébként egyedül John Knoll látogatott el a Prime Focushoz az ILM-től, hogy ellenőrizze a 3d konvertálás munkálatait. Ha pedig a TCW kaszát kap, az is azért lesz, hogy 2014-ben már az új animációs sorozatot futtassák. Mondjuk kettőt együtt az már drága mulatság, főleg, hogy egy TCW rész majdnem 2 millió dollár. De ezen ráérünk agyalni, miután lezajlott ez európai celebratyi. De ilyet, hogy a 3d munkálatai hátráltatnák az új rész munkálatait....ilyet kamázni.... :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hír igy szól: elhalasztják a 3D bemutatót mert az új trilógiára akarnak fókuszálni. Minden bizonnyal ez azt jelenti hogy nem akarják a 3D releasek marketing-kampányával elvenni a szelet az ep.7 kampányáról. Azt akarják, hogy ez legyen az egyetlen mozis SW amit a népek várnak. Plusz valoszinüleg a 3D-sitésre szánt pénz az ep.7-re megy amiben van azért logika (ha pedig igy van akkor csak a szin igaz van megirva a hirben). Arról pedig nincs szó hogy egyáltalán nem lesz 3D-s SW újrabemutató. Csak nem idén (sőt valoszinüleg nem ebben az évtizedben). Mondjuk amilyen ratyi volt néha a 3D Baljós talán nem is baj ha várnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3D konvertálás elmaradását azzal magyarázni, hogy készülnek az új részek.....srácok, hát a konvertálást NEM IS a Luacasfilm végezte, hanem egy külsős cég, a Prime Focus!!!

PrimeFocus

Ekkora hazugságot benyomni, hogy a konvertálás hátráltatná a munkát. Lfaxt hátráltatná, egyszerűen nem finanszírozza meg a Disney a többletkiadást. Egyébként egyedül John Knoll látogatott el a Prime Focushoz az ILM-től, hogy ellenőrizze a 3d konvertálás munkálatait. Ha pedig a TCW kaszát kap, az is azért lesz, hogy 2014-ben már az új animációs sorozatot futtassák. Mondjuk kettőt együtt az már drága mulatság, főleg, hogy egy TCW rész majdnem 2 millió dollár. De ezen ráérünk agyalni, miután lezajlott ez európai celebratyi. De ilyet, hogy a 3d munkálatai hátráltatnák az új rész munkálatait....ilyet kamázni.... :cry:

Na nehogy már arra a hígf*s kinézetű Detours -ra cseréljék a TCW -t, mert menten kifutok a világból. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek. Nem szerepel a CN 2013-2014 -es beharangozójában a TCW! Ezzel biztossá vált, hogy nem fogja tovább sugározni a csatorna. A forrás azonban biztosra veszi, hogy a sorozat a Disney XD -n folytatja pályafutását. Legyen így. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nehogy már arra a hígf*s kinézetű Detours -ra cseréljék a TCW -t, mert menten kifutok a világból. :roll:

 

:lol: Olyan xarul vagyok, de ez most nagyon ott van! :rock:

 

Nálam is a TCW a rulez, még az EPVII-et sem kívánom annyira, mint a TCW-ből még 10 szezont....minimum!

 

Bomaar: lehet, hogy igazad van, de szerintem csak a pénz dolgozik most is.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szívből remélem, hogy ez a sorozat úgy lesz befejezve, ahogy akarták. Se nem elkapkodva, se nem félbehagyva.

Nagyon szomorú lennék. Jártam már így a Terminátorral és a "V"-vel is. Érdekelt, kísértem, aztán gatya...

Ezt már a hatodik naptári év, hogy kísérem és a mindennepjaim és az sw hobbi része. Szezonban egyértelmű mi van, hisz benne vagyunk. ;)

De szezonon kívül, ugye gyűjtöm a szinkronost, újranézések stb...ismerős nektek is?

Ne adja az ég, hogy kib@sszanak velünk! Ámen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem a Lucasfilmnek is van abba beleszólása, hogy ki és mit kaszál el. És aligha hiszem, hogy most lőnék le, amikor a csúcson van (bár nézettségi adatokat nem ismerek, de nem igazán olvastam még olyat, hogy padlón lenne). Jól menő szériát meg nem szokás kaszálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha úgy marad meg a sorozat, hogy nem veszít a stílusából és nem butítják le a kilenc éves amerikai gyerek szintjére, akkor megnyugszok :)

Az a Disney channel. :) A Disney XD az idősebbeknek szól már. Ott még azt is el tudom képzelni, hogy mutatják a durvább jeleneteket is.

 

Itt egy előzetes a TRON -ból. Mindenki döntse el maga, hogy ez mennyire dedós. ;)

 

SZERK: ráadásul nyáron van a premier. :) Szóval lehet abban a plakátban valami amit alább belinkeltem. :) Az elméletem a következő. Mivel már nyáron indulna a sorozat, és még nincs kész sok rész a hatodik évadból, így átvitték a Clovis szálat oda, hogy legyen mivel kezdeni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van benne ráció, de elsőre elég kreténül néz ki, hogy egyből jön a 6. évad. Szerintem baromi bizonytalan ez az egész. Én pesszimistán állok hozzá és akkor nem ér majd csalódás.

Az biztos, hogy az új animációs sorozat (és ez lesz a Disney igazi nagy dobása), nagyobb publicitást fog kapni. Csak gondoljatok bele, egy új Star Wars sorozat, ami elsőként a Disney csatornán debütál...hűűűhaaaa. Ez megér egy nagy marketinges össznépi bratyizást. Ezzel szemben a TCW egy bejáratott brand, de már fárad a sorozat. Ezt nem én mondom, csak azért írtam, hogy ezt akár a Disney is gondolhatja. Gyorsan letudják a TCW-t és jöhet egy friss marketing kampány és 2014-ben a Brand NEW Star Wars TV series only on Disney. Pfff.....legrosszabb felállás. Meg ez a 3D kaszálás....ja nem kaszálás, csak eltoljuk sohanapjára, mert most mindenki irgalmatlanul az új részen fog dolgozni....bleeeeh, persze. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van benne ráció, de elsőre elég kreténül néz ki, hogy egyből jön a 6. évad. Szerintem baromi bizonytalan ez az egész. Én pesszimistán állok hozzá és akkor nem ér majd csalódás.

Az biztos, hogy az új animációs sorozat (és ez lesz a Disney igazi nagy dobása), nagyobb publicitást fog kapni. Csak gondoljatok bele, egy új Star Wars sorozat, ami elsőként a Disney csatornán debütál...hűűűhaaaa. Ez megér egy nagy marketinges össznépi bratyizást. Ezzel szemben a TCW egy bejáratott brand, de már fárad a sorozat. Ezt nem én mondom, csak azért írtam, hogy ezt akár a Disney is gondolhatja. Gyorsan letudják a TCW-t és jöhet egy friss marketing kampány és 2014-ben a Brand NEW Star Wars TV series only on Disney. Pfff.....legrosszabb felállás. Meg ez a 3D kaszálás....ja nem kaszálás, csak eltoljuk sohanapjára, mert most mindenki irgalmatlanul az új részen fog dolgozni....bleeeeh, persze. :para:

 

 

Ez mennyire biztos? Mármint hogy új sw animációs sorozatot készít a Disney?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te miről beszélsz Zééé? :) Milyen brand new SW sorozat? A Detours még viccnek is rossz, nem egy zászlóshajónak a Disney XD -re. :lol: Ne legyen már ennyire üldözési mániád. A csúnya gonosz Disney majd beszünteti... Inkább örül, hogy megkaparintja végre. Majd meglátjuk, de én elnézve a Disney XD felhozatalát, optimista vagyok. Ez a sorozat pont oda illene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam egy interjút Filonival az egyik német oldalon, amit többé-kevésbé sikerült lefordítanom. Tartalmaz apróbb spoilereket is, szóval aki érzékeny rá, annak csak óvatosan. ;)

 

 

Kérdés: Az 5. évad lesz az utolsó?

Filoni: Hogy őszinte legyek, mi csak csináljuk az új részeket, mindaddig, amíg azt nem mondják, hogy abba kell hagyni. Már számos munka van, ami nem tartozik az 5. évadhoz. Ettől eltekintve nem tudok semmit, de egy televiziós sorozatban nem szokatlan az ilyen. Évadról évadra bármi megtörténhet.

 

Kérdés: Terveznek újabb The Clone Wars mozifilmet?

Filoni: Szeretnénk még egy filmet, de hamarosan számos új Star Wars film kerül a mozikba, kezdve a VII. résszel 2015-ben. Ami igazán izgalmas. Az elmúlt időben növekedett a munkálatok irama, nem tudom, lenne-e hely ez újabb animációs film számára.

 

Kérdés: Mi történik Ahsokával a 66-os Parancs kiadásakor?

Filoni: Nos... nem, nem fogom elmondani. Pedig tényleg akarom. De értékelem a kérdést, hiszen ez azt jelenti, hogy az emberek szívéhez nőtt a karakter. Mi már pontosan tudjuk, mi fog történni vele. George-al leültünk megbeszélni, hiszen visszavonul.

 

Kérdés: A Delta-osztag, a Republic Commando-játék karakterei feltűnnek még a sorozatban?

Filoni: Nagyon valószínűtlen. Ez egy speciális csapat, mi pedig általában törekszünk az EU-val való folytonosságra. Ha valaha ebbe az irányba akarunk menni, azt a saját magunk kreált kommandós csapatunkkal fogjuk megtenni. Tudom, hogy Tim Longo Republic Commandoja nagyszerű. Gyakran beszélgettünk a játékról. Gregor modelljét is szándékosan mintáztuk olyanra, amilyenre. Tudom, hogy sok rajongó szeretné látni őket akcióban, de vannak más kommandósok is.

 

(Lucas részvételéről)

Baker: Nem tudom, ez mennyire volt egyértelmű, de George Lucas közvetlenül részt vesz a sorozat munkálataiban. Forgatókönyvek ellenőrzése és minden A-tól Z-ig. Eddig legalábbis így volt. A felvásárlás után változtak a dolgok.

 

Kérdés: Mennyi időbe telik egy évad elkészítése?

Filoni: Hozzávetőleg egy évbe, kezdve a forgatókönyvek megírásától az előkészületekig. Egyszerűen fogalmazva erről van szó: megírjuk a forgatókönyvet, kiválasztjuk, milyen elemekre lesz szükségünk (karakterek, űrhajók, bolygók, növények, fénykardok, stb.), mindent. Ha adott elem még nem létezik, meg kell tervezni.

 

Miután elkészültünk a "durva" modellekkel, felvesszük a virtuális jeleneteket számítógéppel. Ha ez kész, megy a szerkesztőknek. Mindent darabokra vágunk, majd újra összerakjuk a megfelelő sorrendben. Eddig George-é volt a döntés, immár a Disney-é, hogy megállapítsák, megfelelő-e a jelenet. Ha "jól néz ki", akkor külföldre küldjük a projektet, ahol az animáció készül. Itt dolgoznak a modellek nagyobb felbontású verzióin.

 

Majd a trükkrészlegbe kerül, ahol a különféle fényhatások és effektek kerülnek rá, amíg megfelelően nem néz ki. Majd újra George-hoz kerül a projekt, aki ismét véleményez. Ezt követően jönnek a hanghatások és a zene: Kevin Kiner és zenekara. A leírtak nagyjából 1 évig tartanak.

 

Kérdés: Az Avengers debütálásakor hírt kapunk egy Thorn nevű klónparancsnokról. Őt mikor láthatjuk?

Filoni: Jó kérdés. Thorn... leányvállalatunk, az ILM készítette az Avengers effektjeit is. Hihetetlenül büszke vagyok a munkájukra, ahogy mindenki a Lucasfilmnél. Az egyik igazgató nagy rajongója a Marvel filmeknek, tőle ered Thorn ötlete is, aki értelemszerűen a Thor előtti tisztelgés. Néha létrehozunk ilyen alapon klónokat, mert vicces. Még nem láttam akcióban, de jön. Várnunk kell és meglátjuk. Szóval, közvetlenül nem tudok válaszolni a kérdésre.

 

Kérdés: Mi van Bane-nel?

Filoni: Ebben az évadban már nem lesz látható. Nem halt meg. Aki nem halt meg, az nagy valószínűséggel visszatér előbb-utóbb. Imádom a kalapját. Ha megjelenik, Boba Fett társaságában teszi majd, lesz köztük pár érdekes dolog.

 

Az évadfináléról...

 

Van egy jelenet az egyik epizódban, ebben az évadban, amiben csak Matt (Anakin) és Ashley (Ahsoka) szerepel, a többi szereplő hangját kiküldtem a teremből. Általában hagytam őket nézni a jelenetet, de itt kiküldtem mindenkit. Tehát ez egy nagyon fontos jelenet a karaktereket tekintve.

 

Anakin és Ahsoka a szereplői az utolsó jelenetnek ebben az évadban. Számomra mindig is nagy dolog volt, hogy mi történik velük az évadok során. Ez egy óriási pillanat kettejük számára. Maga a történet összetett, szép, intenzív és akcióval teli. Örömmel várom a különféle reakciókat nyáron. Az utolsó néhány epizód több választ ad a kérdésekre Ahsoka kapcsán, mint eddig bármelyik. Különösen az utolsó rész.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.