Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A twitter világában azért ez elég sok. Persze dobhatnának bombát is Iger házára, az biztos hatásos lenne. Szerintem elég kulturáltan verik a tam-tam -ot, és amíg nincs milliós tüntetés addig ez is megteszi. A lényeg a figyelemfelkeltés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az durván kerekítve percenként 5 darab tweet, ami azért valljuk be, elég sok. :D Persze kevés ahhoz, hogy hassunk a Disney-re, de a semminél több. Igazából nem is tudom, hogy mi mást tehetnének egyáltalán a különféle petíciók és tiltakozásokon kívül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az durván kerekítve percenként 5 darab tweet, ami azért valljuk be, elég sok. :D Persze kevés ahhoz, hogy hassunk a Disney-re, de a semminél több. Igazából nem is tudom, hogy mi mást tehetnének egyáltalán a különféle petíciók és tiltakozásokon kívül...

 

Semmit. Bele kell törődni és kész ,nem légvárakat kergetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Kane a Bombad Radios interjújában beszélt arról, hogy a 6. évadban volt egy story arc, amiben Yoda mai napig ismeretlen háttértörténetébe kaphattunk volna kisebb beletekintést. Plusz, szó lett volna arról is, hogy miként is lehetséges "visszatérni az Erő honából" egy ilyen úgynevezett "Erő-szellemként".

 

Hát, komolyan ez a Disney... áh... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a kasza értelmetlenségének tényén kívül az is kiábrándít, hogy a jövőben nagy valószínűség szerint nem kezdenek semmit a TCW karaktereivel, függőben maradt szálaival. Nincs kizárva, hogy az EU java (könyvek, képregények) megszűnik. Ez esetben az se jöhet szóba, hogy profi írókra bízva a munkát méltó lezárást kapnak adott karakterek. A Star Wars közeljövőjében egyértelműen a sequel-trilógia fog dominálni. Szerintem a beígért új animációs sorozat is ehhez fog kapcsolódni, a TCW bárminemű folytatása jelenleg számomra elképzelhetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Kane a Bombad Radios interjújában beszélt arról, hogy a 6. évadban volt egy story arc, amiben Yoda mai napig ismeretlen háttértörténetébe kaphattunk volna kisebb beletekintést. Plusz, szó lett volna arról is, hogy miként is lehetséges "visszatérni az Erő honából" egy ilyen úgynevezett "Erő-szellemként".

 

Hát, komolyan ez a Disney... áh... :facepalm:

Erről már én is írtam, de inkább jobb is, hogy belinkelted. Egyébként az interjúban azt is mondta Kane, hogy az évadzáró kimenetelével kapcsolatosan is kaptunk volna bizonyos válaszokat, már ami Yoda szerepét illeti az ügyben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a kasza értelmetlenségének tényén kívül az is kiábrándít, hogy a jövőben nagy valószínűség szerint nem kezdenek semmit a TCW karaktereivel, függőben maradt szálaival. Nincs kizárva, hogy az EU java (könyvek, képregények) megszűnik. Ez esetben az se jöhet szóba, hogy profi írókra bízva a munkát méltó lezárást kapnak adott karakterek. A Star Wars közeljövőjében egyértelműen a sequel-trilógia fog dominálni. Szerintem a beígért új animációs sorozat is ehhez fog kapcsolódni, a TCW bárminemű folytatása jelenleg számomra elképzelhetetlen.

 

 

Engem is ez zavar a legjobban. A kaszánál még az volt hogy minden meg lesz magyarázva leadva. Most meg szinte semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai jó hír: azt írja a CN, hogy április 15-én kezdik az ötödik évadot adni, hétköznaponta este negyed kilenckor. :)

 

Ennek nagyon örülök!

Mi a forrásod?

Csak nem privátban válaszoltak?

Mert, ha igen akkor meg vagyok sértve, mert nekem nem írtak(még).. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek nagyon örülök!

Mi a forrásod?

Csak nem privátban válaszoltak?

Mert, ha igen akkor meg vagyok sértve, mert nekem nem írtak(még).. :angry:

Emailbeli válasz volt, bő hét után, a feltett három kérdésből ez volt az egyetlen, de egyben a legfontosabb, amire válaszoltak. Viszont elnézést kértek a korábbi műsorváltozás miatt.

Most már csak az érdekelne, hogy jövő kedden melyik részeket adják.

Sajnálom, hogy neked még nem írtak, velem valahogy elég konstruktívak voltak eddig. Viszont nekem a nagy DVD forgalmazókkal nincs szerencsém, azok sosem válaszolnak.

 

 

Süssünk klónsisak formájú mézeskalács sütiket tüntetésünk szimbólumaként, és küldjük el őket Igernek. Biztos megnőnének az esélyeink a sorozat folytatását illetően...

Esetleg egy Guiness rekordkísérlet keretében? :P Arra a sajtót is rá lehetne ugrasztani, s a folytatás esélyei is nagyobbak lennének ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emailbeli válasz volt, bő hét után, a feltett három kérdésből ez volt az egyetlen, de egyben a legfontosabb, amire válaszoltak. Viszont elnézést kértek a korábbi műsorváltozás miatt.

Most már csak az érdekelne, hogy jövő kedden melyik részeket adják.

Sajnálom, hogy neked még nem írtak, velem valahogy elég konstruktívak voltak eddig. Viszont nekem a nagy DVD forgalmazókkal nincs szerencsém, azok sosem válaszolnak.

 

 

A lényeg, hogy lesz! Ha egyikünknek válaszoltak, akkor mindünknek válaszoltak, nemigaz? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor majd megtárgyalja a Kongresszus! :D A múltkor brahiból gyűlt össze a szükséges 99 ezer akármennyi aláírás és az elnök elé került, hogy az amerikai nép halálcsillagot szeretne. Mivel ez egy hivatalos népi kezdeményezés, így Obama kényzserűen hivatalos választ is adott a kérdésre....hogy nem. Ez egy baromság!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas ötletem van! (csak kár, hogy kivitelezhetetlen...)

A most futó "This is Madness"-ben ki kellenne hozni a döntőbe Ahsokát és Cad Bane-t, majd egy Ahsoka győzelem...

Az lenne ám a szuri a Disney-nek! :lol: De rejtam nem múlik, amíg vesenyben vannak, szavazok rájuk! Utánam!!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas ötletem van! (csak kár, hogy kivitelezhetetlen...)

A most futó "This is Madness"-ben ki kellenne hozni a döntőbe Ahsokát és Cad Bane-t, majd egy Ahsoka győzelem...

Az lenne ám a szuri a Disney-nek! :lol: De rejtam nem múlik, amíg vesenyben vannak, szavazok rájuk! Utánam!!

Meglepő módon nálam evidens Ahsoka, így támogatom az ötletet. ;)

Egyébként mi lesz a győztes jutalma? Saját spin-off a Disney-től? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor majd megtárgyalja a Kongresszus! :D A múltkor brahiból gyűlt össze a szükséges 99 ezer akármennyi aláírás és az elnök elé került, hogy az amerikai nép halálcsillagot szeretne. Mivel ez egy hivatalos népi kezdeményezés, így Obama kényzserűen hivatalos választ is adott a kérdésre....hogy nem. Ez egy baromság!

Szerintem itt nem az a lényeg, hogy a konga elé kerül-e az ügy, s nem is az, hogy sikerül-e újraindítani a sorozatot. Itt a tét szvsz az lenne, hogy van-e náluk százezer olyan SW rajongó, aki hajlandó az orránál távolabb látni, összefogni egy közös ügy érdekében és megmutatni Miki egérnek, hogy nem jó az, amit csinál. Mert ez bármikor újra megismétlődhet, akár még a sequel érával is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra ez a verseny eddigi legnagyobb meglepetése. Valamilyen szinten meg tudom érteni (ez is mutathatja a filmek népszerűségét, a sorozatéhoz képest), de azért ezt nem vártam, mint ahogy azt sem, hogy Luke kiesik Yoda ellen. Mondjuk azt el lehet mondani Jabbáról, hogy ő is szerepelt a sorozatban is és mindkét trilógiában benne volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legnagyobb, -ám örömteli meglepetés- hogy Obi bennt maradt Han kárára.

Kult szempontból Han magasan veri, tényleg csodálkoztam.

Csak Ahsoka nyomja le Chewi-et! Tegyünk meg mindent!

Én ma például 6 helyről toltam a szavazatokat. Holnap is lesz lehetőségem! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.