Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Üdv!

5. évad 12. rész, Missing in action szinkronnal...;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

5. évad 12. rész, Missing in action szinkronnal...;)

 

 

 

Köszi! Ez a sztori legjobb része!

És bár volt Berzsenyi Zoltán, sajna csak egy mondatra.

Követekezetesen tartják, hogy ő csak Rex. Na de, jut eszembe, vajon Vizsla azért Ő lesz? Én nem bánnám!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW 7 Emmy díjat nyert!

 

OUTSTANDING SPECIAL CLASS ANIMATED PROGRAM

Star Wars: The Clone Wars

 

OUTSTANDING PERFORMER IN AN ANIMATED PROGRAM

Jim Cummings as Hondo Ohnaka

David Tennant as Huyang

Sam Witwer as Darth Maul

 

OUTSTANDING DIRECTING IN AN ANIMATED PROGRAM

Dave Filoni

 

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN MUSIC DIRECTION AND COMPOSITION

Kevin Kiner

 

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN SOUND MIXING – ANIMATION

David Acord

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem nyert, "csak" jelölve lett ezekben a kategóriákban! :nana:

Persze továbbra is szuper hír :D:clap: Drukkolok, hogy mindet megnyerje :rock:

Szerk: És ahogy elnézem "az Outstanding Special Class Animated Program" és az Outstanding Direting" díjak ugrottak...esélytelen, hogy a Korra legendáját lenyomja... :(

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem nyert, "csak" jelölve lett ezekben a kategóriákban! :nana:

Persze továbbra is szuper hír :D:clap: Drukkolok, hogy mindet megnyerje :rock:

Szerk: És ahogy elnézem "az Outstanding Special Class Animated Program" és az Outstanding Direting" díjak ugrottak...esélytelen, hogy a Korra legendáját lenyomja... :(

 

Ja, igen. Sry, elnéztem. :ohh:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, végül hány TCW részt fogyaszthatunk még el...

A már közismert Clovis- és 66-os szál után elvileg kapunk egy harmadikat is (amit második "bónusz tartalom részlet"-ben láthattunk), illetve Yoda kapcsán felmerült egy negyedik. Így, ha 3 részes szálakkal számolunk, akár 12 új rész is várhat még ránk. Ha 4 részes szálakkal, akkor még több. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy szép lassan derül ki, hogy egyre több és kivétel nélkül érdekes történet láthatunk még. Azonban egy valami nem hagy nyugodni. Maul-ról nem olvastam még semmit. Félő, hogy ahogy jött a sorozatba, úgy megy. (magyarázat nélkül)

 

Osztom ezt a sötét feltételezést...Mondtam már, de tartom: Miért nem lehetett abbahagyatni Sidious-szal a dumát ott, hogy; "There is no mercy..." Villámok, végefőcím, jóidő! ;)

Egyébként ez a hét is lassan lemegy, az említett jelenet kiváncsi vagyok, hogy szól majd hétfőn mert biz magyarul (is) új színész lesz..

De ne szaladjunk annyira előre, ma este Vizsla Vs. Maul! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osztom ezt a sötét feltételezést...Mondtam már, de tartom: Miért nem lehetett abbahagyatni Sidious-szal a dumát ott, hogy; "There is no mercy..." Villámok, végefőcím, jóidő! ;)

Valószínűleg azért nem, mert a készítőknek fogalmuk se volt az epizód készítésekor arról, a TCW-nek hamarosan annyi, és nem lesz mód Maul sztoriját a tervezett módon folytatni. Egyébként egy kettévágás és "feneketlen" aknába való zuhanás túlélése után, engem a legkevésbé se győzött volna meg a Sith haláláról az, ha Sidious nekiesik a villámaival, majd END. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg azért nem, mert a készítőknek fogalmuk se volt az epizód készítésekor arról, a TCW-nek hamarosan annyi, és nem lesz mód Maul sztoriját a tervezett módon folytatni. Egyébként egy kettévágás és "feneketlen" aknába való zuhanás túlélése után, engem a legkevésbé se győzött volna meg a Sith haláláról az, ha Sidious nekiesik a villámaival, majd END. ;)

 

Én nem hiszem el hogy ezen rész leadásakor(nem készítésekor! természetesen) nem tudtak a kaszáról. Egy picit belenyúltak volna a hanganyagba és legalább lezártnak lehetne csúfolni..

A korai spoileres infók is Maul halálra villámozásáról szóltak, szóval nem tudnék valódi állást foglalni e téren.

A második mondatoddal viszont már teljesen egyet kell értsek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW stábja hazavitt pár díjat

 

Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Action/Drama: James Arnold Taylor, the voice of Obi-Wan Kenobi and Plo Koon, won the BTVA Staff Choice and People's Choice awards.

 

Best Female Lead Vocal Performance in a Television Series - Action/Drama: Ashley Eckstein, the voice of Ahsoka Tano, was nominated and she won the People's Choice award.

 

Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Action/Drama: Corey Burton (as Cad Bane) received the Staff Choice award in this category.

 

Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Action/Drama: Nika Futterman (as Asajj Ventress) won both the Staff and People's Choice awards.

 

Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Guest Role: David Tennant (as Huyang) was nominated and he won the People's Choice award.

 

Best Vocal Ensemble in a Television Series - Action/Drama: The Clone Wars as a whole was nominated and it won the People's Choice award.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi újat nem írt. Úgy érezték véget kell neki vetniük, mert az új érára koncentrálnak. Dave -nek is elmondták ezt, és már dolgoznak az új sorozaton, bla,bla,bla. Azért rendes volt, hogy burkoltan leírta, hogy ne is számítsunk semmi jóra a sorozatot illetően. Jó kis SW nap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tud valaki valamit a tegnap leadott új részről?

 

Pontosítsd a kérdést.

Egyrészt 3-án pénteken volt utoljra (új) rész, nem tegnap.

Amúgy meg mi itt mindent tudunk róla... ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.