Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És csúcs, hogy a pont nemrég belinkelt és újratárgyalt korai német ep2 trailer zenéje szól alatta. :rock:

Ami azt hiszem hogy az Endori csata egyik zenéjének bővített változata.

 

Na ez lesz az igazi lezárása a sorozatnak. Yoda Mortis szintű szála a legvárósabb! De a többi se kutya.

 

 

Windu vs. Talzin? :D

 

 

Na ez a legcsúcsabb! Egyáltalán, hogy az utóbbi szerepel, de hogy ki ellen?! És mi lesz a vége? :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként esélyes, hogy a Yoda arc az a történeti szál ami hatással lesz az EPVII -re is. Rohadtul meg fogják piszkálni a sith -eket! Esélyes, hogy az egész régi eredettörténetüket kukázzák és most kapjuk az újat amit a filmek is nagyban felhasználnak majd. :o

 

 

Yoda vs. Sidious megvolt? ;)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leginkább üdítő számomra...

 

...Talzin feltűnése. Rá egyáltalán nem számítottam. Baromi rejtélyes karakter, jó lesz, ha tisztább képet kapunk vele kapcsolatban. De a többi is nagyon érdekes. Ha jól vettem ki, Yoda előre látja a 66-os parancsot? :o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre gondoltam Sky.

 

 

Biztos, hogy a Mortis -on is látott helyzet lesz mert Sidious -al is harcol Yoda. Bár ez még nem jelenti azt, hogy egyből tudja, hogy Palpi = Sidi.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre gondoltam Sky.

 

 

Biztos, hogy a Mortis -on is látott helyzet lesz mert Sidious -al is harcol Yoda. Bár ez még nem jelenti azt, hogy egyből tudja, hogy Palpi = Sidi.

 

 

 

Viszont Yodának el is kell felejtenie utána mindent, mint Anakinnak Mortison.

 

 

Csak jövőhétig kell kibírni :)

 

 

Az első 3 részhez már van magyar felirat. Már beszéljük meg őket.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leginkább üdítő számomra...

 

...Talzin feltűnése. Rá egyáltalán nem számítottam. Baromi rejtélyes karakter, jó lesz, ha tisztább képet kapunk vele kapcsolatban. De a többi is nagyon érdekes. Ha jól vettem ki, Yoda előre látja a 66-os parancsot? :o

 

 

 

Aki szemfüles az még azt is láthatja, ahogy Sidious végez Fistoval. :para:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huuu, a Yodás szál talán a legjobb lesz az egész TCW-ben! Naggyon várom! Jó lenne a stílusos búcsú.

Sajnos nem látom jelét annak, hogy Ahsokáról bármit is meg fogunk tudni.

Cad Baneről sem hiszem, hogy megjelenik, pedig ha jól tudom, szó volt róla, hogy a hajója benne lesz a hatodik évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A Yoda vs Sidious szerintem is egy Mortis féle látomás lesz. Qui-Gonn nagyon állat. Amikor azt mondja Yodának, hogy gyere a Dagobahra, az szerintem pont olyan, mint amikor Obi-Wan Lukeot küldi ugyanoda.

A Coruscant Gárdás csaták is jók lesznek.

Vajon az a szellem-sith-szörny mi lehet? Dagobah hangulata nagyon bejövős, nem is beszélve a négy "moira"-ról. Nagyon remélem, hogy nem akarják elterölni a sothek erdetét és történetét.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép, látványos előzetes.

 

A Korriban-Morriband "problémáról"

Máshol nagyon paráznak ettől, de én nem értem mi a gond. Már az eddigi források is több Sith őshazát említenek meg. Ott volt eddig Korriban, Ziost, Dromund Kaas, Kesh… (és még lehet, hogy van egy pár, amiről nem tudunk) most kapunk mellé még egy ilyen világot, Moriband névvel. Ennyi. Nem kell mindenben ellentmondást látni. Az ilyen dolgok, amelyek a legsimábban összeilleszthetőek. A Régi Köztársaságban és a az ősi időkben teljesen egészéban az a szép, hogy óriási időintervallumot ölelnek fel, kevés az innen származó történet, sok a hiányos információ, itt bőven hozzá lehet tenni dolgokat még.

(Szerk: Korribant Xim idejében Pesegamnak is hívták. Szóval lehet, hogy a Morriband csak újabb neve lesz a bolygónak. )

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.