Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Rian Johnson riportot adott az USA Today-nek amiben először beszél arról, mi várható a filmben. Azt ugye tudjuk, hogy ott fog kezdődni ahol a VII-ik abbamaradt.

 

"Nem akartam, hogy ugorjunk két évet. Szeretném látni a következő pillanatban mi történik. Rey és Luke viszonyulása egymáshoz a VIII rész legfontosabb kapcsolata is egyben. A film nagy részét kiteszi majd az a törekvés, hogy bemutassuk Luke miért is van pont ott, és mi lesz a következő lépése. Rey felismeri azt az erőt és hatalmat ami benne van, és kérdés lesz mire használja ezt az ajándékot?"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit tudunk hogy Luke az első jedi templomot kereste, de ezek szerint ebbe sokkal mélyebben belemennek majd. Nagyon kíváncsi leszek. Főleg ez a spirituális vonal az ahol úgy érzem hogy igazán előre lehet menni a Saga-ban. A Köztársaság és az Első Rend hadakozása nyilván epikus lesz, de ez lesz az ami tényleg hozzátesz a mitoszhoz. Imádnám ha legalább egy látomás erejéig látnánk az első jediket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az író felteszi, hogy inkább "beszélgetős" film lesz. Ami valószínű is, hisz a IX-re kell áttolni a probléma megoldását. Én is imádnám ha elmerülnénk az Erő rejtelmeiben. Az Ahch-To erre kiváló helynek ígérkezik. Viszont ami biztos: A kínaiaknak biztos nem fog bejönni. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian Johnson riportot adott az USA Today-nek amiben először beszél arról, mi várható a filmben. Azt ugye tudjuk, hogy ott fog kezdődni ahol a VII-ik abbamaradt.

 

"A film nagy részét kiteszi majd az a törekvés, hogy bemutassuk Luke miért is van pont ott, és mi lesz a következő lépése. "

 

Végre végre!!!

 

Nagyon szeretném ha a SW kapna egy kevésbé akciós, sokkal inkább "spirituálisabb" filmet, amiben újra elmerülünk az Erőben. Mert a galaxist nem csak bővíteni, de mélyíteni is kell. Ez az ami miatt az SW több mint egy Sci-fi. Mélysége van.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian Johnson többet is elmondott a filmről.

 

Tónusában a VIII. rész a szórakozást fogja szolgálni.

Johnson célja, hogy a film inkább legyen "fun" mozi, mint sem egy sötétebb középső darab. "Nagy durranást akarok! Legyen vicces, haladjon tovább a TFA és az "eredeti" Star Wars filmek nyomdokain."

 

A rajongók többet megtudhatnak a TFA hőseiről

"Többet akarunk tudni mindegyikőjükről, és ez nem csak azt jelenti, hogy a háttértörténetükről. Kitaláljuk milyen dolgokkal lehet a legjobban támadni őket, majd beledobjuk őket a mély vízbe. Lássuk miként birkóznak meg ezekkel a gondokkal?"

 

Rey és Luke között erős kapocs alakul ki

Az új film eleje Rey és Luke kapcsolatárea koncentrál. "Egyikőjük se tudja mi történik, de egyúttal Rey-ben hatalmas várakozás van azzal kapcsolatban, hogy mi lesz a későbbiekben. Ez olyan számára mint egy új kor kezdete. Mint amikor a kamaszból felnőtt lesz. Mély családi témák is előkerülnek, főleg Rey esetében akinél ez igazán meghatározó jelentőségű lesz a lány helyzete szempontjából"

 

Luke Skywalker érzelmi belépési pontja

"Mi történik Luke Skywalkerrel? Ez a film esszenciális kérdése, az epizód szíve. Úgy közelítek a történetéhez, hogy azt remélem, őszintének és valósnak érződik majd, érdekes lesz a nézőknek és lesz értelme."

 

Az epizódnak már van címe

Már az első draftnak is azt a címet adta Rian, évekkel ezelőtt. Ez azóta se változott.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen én is meglepődtem. Boyega is azt mondta, hogy sötétebb hangulatú lesz min a TFA. Viszont most már biztos, hogy megtudjuk Rey származását.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy nem, figyeld csak, ez a kis arcoska az egész buksiját simogatja: :facepalm:

 

Hát akkor Jar Jar mi a fa... nyél, ha nem humor? Hát K2? Han Solo szarkasztikus beszólásai? Good job? Mik ezek, lelki sérülések fapofával előadott reprezentációja? Még a meglehetősen komor Rogue One-on is elég hangosan röhögött nem egy esetben a mozi. Még, hogy nincs humora. Mi jön ezután, hogy látványa sincs? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han karaktere a régi trilógiában a humoron kivül alig szólt másról. A Birodalom visszavág amit sokan sötét epizódként könyveltek el például tele van gegekkel, legyen szó akár az állandóan lefulladó Falconról vagy 3PO folytonos csesztetéséről.

 

Az egyébként hogy Rian nem akar sötét részt meglep, de annyira bizok bennük hogy igazából nem érdekel, kiváncsian várom, hogy milyen irányba mennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik, hogy nem akar sötét filmet, mert szerint az ep7 sem éppen olyan fene happy, mint mondjuk az ep4 vagy az ep1. Han meghal, a Köztársaságot lefejezték, Finnt kómában hagyjuk ott, és az egyetlen epizód a sorozatban eddig, amiben egyik nevesített szemétláda sem pusztul meg - és a második, amiben a főtetvek közül sem murdel meg egy sem (a másik az ep5, amiben Ozzel legalább kinyiffant, de a főbb gonoszok közül ott sem vész el senki). És még Luke arckifejezése sem arról árulkodik, hogy jajj de örül Reynek.

És akkor még ott van, hogy készítési sorrendben a Rogue One láttuk, ami aztán végképp nem happy film. Ezután én jobban fogok örülni egy vidámabb filmnek. A többi infó is jól hangzik. Csak már látnánk valamit, jöhetne a trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én viszont az ep7-et már annak idején se tartottam valami sötétnek, összességében elég könnyed hangulatú film volt. A Rogue One fényében meg elég pizsamaparty hangulata van (ezzel nem lenézni akarom a filmet)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mondjuk nem biztos hogy vidámabb lesz mint a TFA. Végülis azt mondja hogy többek közt annak a nyomdokain akar járni. Ami kifejezetten tetszik hogy elakarják mélyiteni a karaktereket.

Eddig a középső rész mindig a sötét oldal minigyőzelmével ért véget. Ilyen szempontból állok elébe az újításnak. Lehet, hogy most a jók vágnak vissza a középső részben, majd a IX. rész elején ebből feláll a sötét oldal, a végén pedig... nos ki tudja, attól is függ, hány részt terveznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már rég nem számítok buksisimogatásra, csoda hogy még nem vagyok kitiltva innen. Már az is baj ha féltem az epizódot? Jar Jart meg hagyjuk. Az gyerekeknek való geg, és nem humor. Bár mit sírok az ewokok sem voltak jobbak, bár mégis, ugyanis az ewokok nem voltak infantilisek. Nem akarok vitát nyitni a humor tárgyában, mert tök szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Kéretik ezt figyelembe venni.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én viszont az ep7-et már annak idején se tartottam valami sötétnek, összességében elég könnyed hangulatú film volt. A Rogue One fényében meg elég pizsamaparty hangulata van (ezzel nem lenézni akarom a filmet)

Az EP3 után szerintem az EP7 a legsötétebb epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokat szoktam ekézni az Ep7-et több okból kifolyólag, DE ha valami nagyon jól működött a karaktereken kívül, az a hangulat volt. Szerintem tökéletes volt az egyensúly a "sötétség" és a humor között. Nem vágynék rá hogy sokkal sötétebb legyen az Ep8. Mélyítsen inkább, az sokkal fontosabb. Sötét filmen itt volt a Rogue one nem kell mindig depizni. Ezzel együtt egyébként remélem hogy a papírforma borul majd több tekintetben is, és a "nem sötét" Ep8 után, egy kevésbé vidám kicsengésű Ep9-et kapunk, ami méltó lezárás, de méltó lehetőség a folytatásra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már rég nem számítok buksisimogatásra, csoda hogy még nem vagyok kitiltva innen. Már az is baj ha féltem az epizódot? Jar Jart meg hagyjuk. Az gyerekeknek való geg, és nem humor. Bár mit sírok az ewokok sem voltak jobbak, bár mégis, ugyanis az ewokok nem voltak infantilisek. Nem akarok vitát nyitni a humor tárgyában, mert tök szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Kéretik ezt figyelembe venni.

OFF

Jar-Jar egyértelműen humornak lett szánva. Az már más kérdés, hogy ez mennyire működött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A középső film mindig a tárgyalás, a sztori elmélyítése. Én is örülök, ha erre veszik az irányt. Ráadásul meg kell alapozni a finálét. Nem kis fába vágta a fejszéjét Rian az biztos! De neki legalább volt több éve, hogy kidolgozza az egészet. Ez lesz az igazi próba az SW mítosznak. Itt már mélyebben bele kell menni olyan témákba mint az Erő. Nagyon húzós lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.