Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Az Első Rend szuper csillagrombolójáról is jöttek infók. Állítólag nem túlzottan hasonlít a régihez, tömzsi és egy hatalmas ék alak az egész. A város szerű felső rész teljesen hiányzik. Ez lehet az ER parancsnoki hajója azután, hogy elpusztult a Starkiller bázis, egyben Snoke mozgó főhadiszállása is. A hajón láthatjuk majd Finnt is, aki a kémjelentés szerint titkos küldetésen van és ezalatt az Első Rend uniformisában feszít.

 

Vajon maga Snoke is rajta lesz, vagy ő ismét csak a háttérből irányít? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez alapján akkor boritékolható az időugrás, ha tényleg a nyitójelenet az előző jelenet folytatása lesz.

Ehhez nem feltétlenül kell időugrás. Legalábbis nem nagy.

 

Vajon maga Snoke is rajta lesz, vagy ő ismét csak a háttérből irányít? :hmm:

Mivel az ő mozgó bázisa, gyanítom főképp ott van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Finn elég cudarul nézett ki az EpVII végén. Fel majd be kell épülnie ezen kémteória szerint.

Nem nézett ki cudarul, csak nem volt magánál. Cudarul Kylo nézett ki, meg Snoke. :) Finn akár már akkor ébren lehetett, amikor az integető tömeg visszatért. A beépülés meg akár a film alatt is megtörténhet a szemünk láttára. Ilyet azért már láttunk párszor. Felveszi a páncélt és hopp, már be is van épülve. :D Szerintem ennél többről nem igen lesz szó.

 

Amúgy jó kép...vajon melyik bolygó van a háttérben?? :D

A Bluscrin nevű bolygón. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézett ki cudarul, csak nem volt magánál. Cudarul Kylo nézett ki, meg Snoke. :) Finn akár már akkor ébren lehetett, amikor az integető tömeg visszatért. A beépülés meg akár a film alatt is megtörténhet a szemünk láttára. Ilyet azért már láttunk párszor. Felveszi a páncélt és hopp, már be is van épülve. :D Szerintem ennél többről nem igen lesz szó.

Hát de még akkor sem ébredt el, amikor Rey indul, pedig addig eltelt valamennyi idő. Ez nekem nem sok jót sejtetett az EpVII végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott nem látni a színésznő mély játékát és arcvonásait. Komolyan, amikor először láttam a dokit, én úgy voltam vele, hogy inkább kerüljek egy boncmester kezei alá, semmint hogy ő kezeljen. Ezt már csak tetézte a kivágott jelenet, amikor odacammog Rey-hez, és közli: a barátod rendbejön. Hát Rey is úgy néz rá, hogy szerintem megfordult a fejében a fénykard aktiválása, vagy a minél messzebb futás. Ha valaki, ő ne térjen vissza az ep8-ra. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey csodásan fest! Hiába minden jól áll neki! Én majdnem biztos voltam benne, hogy marad a kék karddal.

 

A rohamosztagos sisak meg abban különbözik, hogy új a középső panel. Az orr vagy arc rész, ha úgy tetszik.

Lent a hajlatokhoz majdnem hozzáér, és ami még különbség, hogy a kerekded ívek a szemlencsék alatt, majd' nyílegyenesek.

Én mondjuk szeretnék látni radikálisabb páncél vátozásokat/változatokat is, mint pl.: a klónoknál, vagy a Rogue One-nál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rohamosztagos sisak meg abban különbözik, hogy új a középső panel. Az orr vagy arc rész, ha úgy tetszik.

Lent a hajlatokhoz majdnem hozzáér, és ami még különbség, hogy a kerekded ívek a szemlencsék alatt, majd' nyílegyenesek.

Én mondjuk szeretnék látni radikálisabb páncél vátozásokat/változatokat is, mint pl.: a klónoknál, vagy a Rogue One-nál!

 

Engem meglep, hogy nem a figurák borítójára nem Luke vagy valami sötét oldali került. De jól néznek ki!

 

Örülök neki, hogy nincs változás a rohamosztagosokban, elvégre a RO-4-5-6-nál sem volt változás, és itt meg tleg annyi idő telik majd el a két film között, mint a RO-4 közt, azaz kb semmi. A rendes rohamosztagos páncél ne változzon sztem a 9-re se, így is örüljünk neki, hogy egy ilyen bravúros design készült hozzá.

 

De persze biztos lesz majd újfajta különleges rohamosztagos, ahogy azt megszokhattuk, meg már pletykák is voltak egy új típusról. És olyanok jöhetnek dögivel!

 

Én megnéznék egy First Order Death Trooper-t!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De persze biztos lesz majd újfajta különleges rohamosztagos, ahogy azt megszokhattuk, meg már pletykák is voltak egy új típusról. És olyanok jöhetnek dögivel!

Persze, hisz bármikor előhúzhatnak egy különleges osztagot különleges fizimiskával. Remélem lesz ilyen.

Én azt sem bánnám, ha nem is formai különbség, de egy kis szín felkerülne rohamosztagosokra, mint anno a klónháborúkban az egyes klón tisztekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey nagyon dögös leeresztett hajjal. :love:

 

elvégre a RO-4-5-6-nál sem volt változás

De, volt. Tulajdonképpen a rohamosztagosok minden epizódban kicsit mások. Persze a különbség nem olyan markáns, mint a Phase I és Phase II klón páncélok között, de azért szembetűnő, ha az ember odafigyel. Pont, mint Vader folyton változó páncélja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.