Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Én azért kíváncsi lennék egy olyan előzetesre, amiben nincs repkedő Falcon meg X-wing, hanem csak sejtelmes újdonságok.

Azért ha megnézed, a Falcon és az X-Szárnyúak is ugyanabban a jelenetsorban szerepelnek. Falcon vs. TIE vadászok a sivatag fölött, X-Szárnyúak a folyó fölött. Ilyen téren jelentősen több az újdonság, és az egész azt mutatja, hogy se a Falconból, se a T-70-esekből nem lesz azért olyan sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

És nem Ő az első pap aki szereti a star wars-t.

Volt szerencsém Pécsen az akkor még Hunyadi Mátyás kollégiumban(Azóta már Nagy Lajos a kollégium is mint a mellette lévő Gimnázium..) katolikus pap nevelőtanárokhoz, akik közül az egyik még a reverendájából is star wars paródiát csinált egyszer:

Járta a szobákat a takarodó után és a csuhában rúdlámpával jött be a szobába mert nem volt csend és megfenyegetett minket fénykardmozdulatokat imitálva, hogy csend legyen vagy a "dzsedáj is come back".-így mondta..:D Jó fej volt nem?

Akkoriban jött ki a Baljós árnyak, a "Z" verziót néztük a klubszobában és a Ő végig az Anakin/Krisztus párhuzamokat ecsetelgette..

 

Örülök, hogy most eszembe jutott, innen üdvözlöm! :clap2::evil:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalab mar O is tudja kivulrol! :)

 

Szamomra megunhatatlan....Fordek feltunese a vegen...katarzis ,mindenkinel! :)

Akkor képzelj egy Luke-ot, zöld karddal ahogy Kylo Ren ráront.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első előzetes után azt kell mondjam ez az újabb teaser szétszedett! Még akkor is ha nem mutat sokkal többet elődjénél, viszont annyival éppen többet látunk, hogy az ember agya elszálljon. Fantasztikus!!!! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ez csak kedvcsináló volt :---)))) De én annyit mondok nektek ami SW az nem lehet rossz. Az igazi előzetessnél szét törik még a szék is alattam :D:D 7 résszel kapcsolatban annyit mondok,hogy lázban vagyok rendesen minden fajta gondolat van a fejembe már ezeket le se írom mert a képzelet ereje dolgozik bennem,elrepültem a mesébe ismét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem minden fanyalgónak garanciát kellene jelenteniük az utolsó másodpercek. Han Solo és Chewie megejelenésén, vén rajongó létemre besírtam. Eszméletlen, hogy Harrison Ford ismét tündököl a szerepben. Felőlem jöhet akár Luke levágott keze a fénykardal is bukdácsolva az űrben, szerintem még ez is jól sülne el. Egy megjegyzés: a fekete TIE vadászok nem latszanak túl jól a szintén fekete ürben, remélem, ha lesznek űrcsaták akkor ezt korrigálják valahogy. Egyébkét 100 %-os nálam eddig az EPVII.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... Egy megjegyzés: a fekete TIE vadászok nem latszanak túl jól a szintén fekete ürben, remélem, ha lesznek űrcsaták akkor ezt korrigálják valahogy.

 

Egyébkét 100 %-os nálam eddig az EPVII.

 

1: Hisz fehér az oldaluk! :glasses:

2: csak? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem minden fanyalgónak garanciát kellene jelenteniük az utolsó másodpercek. Han Solo és Chewie megejelenésén, vén rajongó létemre besírtam. Eszméletlen, hogy Harrison Ford ismét tündököl a szerepben. Felőlem jöhet akár Luke levágott keze a fénykardal is bukdácsolva az űrben, szerintem még ez is jól sülne el.

Azért ez így erős túlzás. Most nehogy már az önmagában akkora szám legyen, hogy Han vagy Chewie szerepelnek. Nyilván szívmelengető érzés volt látni őket, de ez aztán semmire nem jelent garanciát, nemhogy gyógyír lenne mindenféle fanyalgás ellen.

 

Én bizakodó vagyok (ahogy eddig is az voltam) az új filmmel kapcsolatban, bár akadnak kétségeim. Ezek a kétségeim pedig ugyanúgy megvannak a trailer-ek után is. Amivel kapcsolatban végleg megnyugodtam, az a látványvilág, az minden bizonnyal rendben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez így erős túlzás. Most nehogy már az önmagában akkora szám legyen, hogy Han vagy Chewie szerepelnek. Nyilván szívmelengető érzés volt látni őket, de ez aztán semmire nem jelent garanciát, nemhogy gyógyír lenne mindenféle fanyalgás ellen.

 

Én általában azért szinte mindent tudok úgy nézni, hogy nem vagyok elfogult. Persze én is félek, hogy nem lesz jó a sztori, mivel semmt nem tudok róla. De ezzel én is úgy voltam, hogy 97óta várom már ezt a filmet, hogy újra lássam Hant, Chewiet, Lukeot és Leiat, és kb abban a pillben tényleg nem érdekelt hogy miről szól, csak újra láthassam őket "akcióban". :)

Lehet még ha sz-r is lesz, a nosztalgiaérzés eladja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként biztos,hogy május 1-én jön a theatrical trailer? Nem túl sűrű ez a két hét alatt kettő? Nem a május 1-t hozták most véletlenül előre? :pfff:

Biztos, amennyire én tudom. Ez, amit most láttunk nem theatrical trailer, csak teaser trailer volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én általában azért szinte mindent tudok úgy nézni, hogy nem vagyok elfogult. Persze én is félek, hogy nem lesz jó a sztori, mivel semmt nem tudok róla. De ezzel én is úgy voltam, hogy 97óta várom már ezt a filmet, hogy újra lássam Hant, Chewiet, Lukeot és Leiat, és kb abban a pillben tényleg nem érdekelt hogy miről szól, csak újra láthassam őket "akcióban". :)

Lehet még ha sz-r is lesz, a nosztalgiaérzés eladja. :D

 

Pont ez az ami miatt minden star wars rajongó most még motivált, hogy megnézze az új filmet. Ez lesz az igazi "erőpróba".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lesz új (bővített) trailer, a Bosszúállók 2 előtt is. Nagyon rendes volt a Disney-től hogy kihozta a celebration-ra, de nem kockáztatja, hogy a Bosszúállók bevétele, ne haladja meg a milliárd dollárt, ott kell a népet igazán becsalni a moziba akár Marvel rajongó, akár nem. Árúkapcsolás, kapitalizmus, szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer úgy mutatott sokkal többet az elődjénél, hogy valójában ez sem túl sok.

Bizonyos értelemben EZ az első teaser bővített változata..

1:50-es futamidejéből lefarag a 10 sec zöldség az elején, az elsötétülő képek és a "karácsonykor" is.

Phama is lassítva van pl..

Oda akarok kilyukadni, hogy valójában nagyon keveset kaptunk még a filmből, de ez jól van így.

 

Szóval nem kizárt, hogy a május elsejei trailer nem ez lesz bővítve, hanem egy új, szintén hasonló adag csámcsognivalóval..

És a Trailer és Teaser szavak különbsége is adhat okot bizakodásra, mert ez "csak" egy teaser 2 volt.

Volt már olyan, hogy egy teaser bővítettje a trailer, vagy hogy szokott ez lenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt már olyan, hogy egy teaser bővítettje a trailer, vagy hogy szokott ez lenni?

Oly módon beszélhetünk bővítésről, hogy felhasználják az ütősebb jeleneteket többször is. Hiszen, ha csak nem akarják ellőni a filmet, akkor általában ugyanazokból a snittekből kénytelenek válogatnak. Persze, mivel a tehatrical trailernek már a nagyközönséget kell meggyőznie benn a moziban, nem a geekeket a képernyő előtt, sokkal több új jelenet is lesz, a témát is eltolják a sztori felé, sőt, még ha feltűnik mondjuk egy-egy momentum az első teaserből, az is jobb minőségű lesz már. Ez ügyben példáért nem is kell messzire menni, ott a Jurassic World az első trailer képkockái ott vannak a Super Bowl spotban is, csak sokkal jobban a trükkök, több jelenetben már vannak dinoszauruszok, ahol az első trailerben még csak emberek voltak. Sőt, a legújabb trailerben is sok jelenet visszaköszönt a teaserből, így mondhatjuk, hogy kibővített.

De amúgy arra is volt már precedens, hogy a teaser valódi bővítménye volt a theatrical trailer. Mondjuk az inkább kisebb filmeknél fordul elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.