Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Biztosra veszem, hogy Leia lánya.

Érdekes az a szakasz. Luke épp ekkor mondja, hogy a testvérében is megvan az Erő, Csak nem Leia veszi át Anakin kardját? Alig lenne ágybapisilős jelenet! És hát, valakinek még mondja Luke, hogy a családi hagyomány szerint ő is erős az Erőben. Rey lenne? Vagy Po? Arcvonásai miatt inkább Rey. De egy biztos, van egy újabb Skywalker!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát engem onnét hordágyon kell majd elszállítani!

Mehetünk az ágyakkal felszerelt moziba is. :D

 

Egyetértek, Leia lánya lesz. A narráció is ezt erősíti: apám - Vader maszkja (!!!!!!!!!!!!!); én - Luke nyúl Artuhoz a fémkezével, ezt láttuk korábban egy fotón; a testvérem - Luke térdelve átnyújtja Leiának a kardot. Te - ez szinte 100%, hogy Rey.

Remélem jól megmagyarázzák, hogy honnan kerül elő Anakin kardja! Az a kard átnyújtás Leia és Luke között történik? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes az a szakasz. Luke épp ekkor mondja, hogy a testvérében is megvan az Erő, Csak nem Leia veszi át Anakin kardját? Alig lenne ágybapisilős jelenet! És hát, valakinek még mondja Luke, hogy a családi hagyomány szerint ő is erős az Erőben. Rey lenne? Vagy Po? De egy biztos, van egy újabb Skywalker!

Igen ez nekem is feltűnt, hogy épp akkor ér oda a a kép amikor Luke a húgáról beszél. Ez szerintem arra utal, hogy Leia lánya lesz a középpontban, a fénykard átadós résznél meg fura nekem úgy tűnik mintha két női kézt látnánk. Nem kis érzelmi töltete lenne egy olyan jelenetnek ahol Leia átadja Reynek Anakin fénykardját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem jól megmagyarázzák, hogy honnan kerül elő Anakin kardja! Az a kard átnyújtás Leia és Luke között történik? :o

Bocs, nem, Rey nyújtja át Leiának, térdelve. Szerintem legalábbis Rey lehet az.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó ez a teaser, állam leesett!!!

Ha ezt érzem a trailer alatt, hogy fogom érezni magam a mozi után? Hát engem onnét hordágyon kell majd elszállítani!

Majd kollektíve támogatjuk egymást mindnyájan a premier napján a moziból kijövet :)

Gondoljatok bele, úgy nézzük meg moziban az új SW-filmet, hogy mögöttünk ennyi év közös fórumozás áll :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is így van, Rey adja oda Leiának. Az biztos, hogy két női kéz, és mintha az, aki átveszi a kardot, ráncosabb kezű lenne. Az viszont tényleg jó kérdés, hogy honnan került elő ez a kard. :hmm: Most vagy nem ezt látjuk leesni - lenne benne ráció, hiszen, amikor Luke leért a cső aljára és kinyílik alatta a csapóajtó, sehol se látni a kardot és a kezét -, vagy a végén kiderül, hogy a Bespinnek van rendes felszíne. Elvégre, ez a Star Wars, nem a Bespin lenne az első bolygó, ami életszerűtlen. Tulajdonképpen, a Star Wars összes bolygója lehetetlen világ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra se mernék megesküdni, hogy Luke taperolja Artu fejét műkézzel egy Mustafar-i hanglatot idéző bolygón. Anakin kapott ilyesmi műkezet az ep2 végén... Tán egy flashback???

Vagy az évek alatt Luke karja lerongyolódott. Emlékezz arra, hogy az ep6-ban sem volt alkalma megjavíttatni a lövés után. Ha száműzetésbe vonult, lehet, hogy az évek során elhasználódott a műkeze. A műbör alatt meg valószínűleg hasonló konstrukció van, mint amilyen Anakiné is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban inkább az átvevő keze tűnik öregebbnek, az lehet Leia. A kard előkerülésének örülök, remélem a magyarázat is jó lesz, első körbe csak annyit remélek, hogy nem az a nevetséges űrben lebegő kéz és fénykard lesz ez a magyarázat.

 

Aki R2-hoz nyúl mechanikus kézzel szerintem Luke, elképzelhető, hogy a kis droid azóta is vele maradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy az évek alatt Luke karja lerongyolódott. Emlékezz arra, hogy az ep6-ban sem volt alkalma megjavíttatni a lövés után. Ha száműzetésbe vonult, lehet, hogy az évek során elhasználódott a műkeze. A műbör alatt meg valószínűleg hasonló konstrukció van, mint amilyen Anakiné is volt.

 

Én is ugyanerre a következtetésre jutottam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom már hanyadszor nézem meg, nehéz kiemelni egy jelenetet, de a kedvenceim közt van az elején a becsapódott csillagromboló, a csata a hangárban, Kylo Ren erőlökése, a Chrome trooper feltűnése, és a Falcon üldözése.

 

Amúgy most már szemernyi kétségem sincs afelől, hogy a csuklyás alak Luke, akinek pedig átnyújtják a kardot Leia. Hiszen a narráció is éppen rájuk jön ki. Viszont érdekes, nem tudom jelent-e valamit, hogy mikor Luke a narráció végén mondja, hogy "benned is megvan az erő" akkor a "This Christmas" felirat után rögtön Poe Dameront mutatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint az égett Vader maszk egy ereklye a 'gyűjtő' gyűjteményei közül. A robotkezű csuklyás R2-val egyértelműen Luke. Az idősebb hölgy, aki átveszi Anakin kardját pedig egyértelműen Leia. Aki átadja neki a kardot pedig valószínűleg a legifjabb Skywalker. Nekem ez már első megnézésre lejött a szöveg alapján. És ezt nem azért írom (mielőtt bárki félreérteni) hogy mekkora májer vagyok, egyből vágom ki kicsoda. Nóp! Egyszerűen csak adja magát ... főleg a narrálás alapján, ahogy Palpi is írta. Szerintem itt most nincs megtévesztés. Mindenki az a bevágott jelenetekben, akire a narrálás utal.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, nem, Rey nyújtja át Leiának, térdelve. Szerintem legalábbis Rey lehet az.

Biztos, hogy Leia az? :)

 

vfoCGVT.jpg

 

Nagyon krómszerű, de a sisak nem egyezik. Lehet hogy ezt a maszkot hordja pilótaként, de meglepne ha egy sima Tie-t vezetne.

Volt olyan hír is, miszerint több króm osztagos is lesz akiknek a vezetője Phasma. Lehet, hogy ez az egyik ilyen elit osztagos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát,. aki átadja a kardot, nem biztos, hogy Rey. De aki átveszi, az biztos, hogy Leia! :)

 

 

 

Nem lehet, hogy ebből a jelenetből volt a narráció átkeverve?

 

Bizony ebből volt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.