Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

A celebes infócunami óta SW lázban égek. :D Főleg a teaser hozta meg a kedvem! Van pár zavaró dolog (premier eltolás), de még ezek se tudtak nagyon lelombozni. :) És mi lesz jövőhéten amikor remélhetőleg a nagy trailer jön ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De. Teaser 2.. ezért vagyunk kiéhezve egy trailer-re. Mert korábban májusra az volt "ígérve".

De lehet, hogy ezútal a kettő ugyanaz..

 

Csak nem tán... Én még remènykedek. Ha igazi nagytrailert ígértek, legyen is úgy, máskülönben ne ígérgessenek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Theatrical trailer-t nem ígértek, ez kifejezés nem hangzott el, csak a traileré. Sajnos ebbe tényleg benne van hogy ennyi volt egyelőre :( Az eredeti bejelentésből más tűnt ki de úgy tűnik meggondolták magukat és a május elsejei trailer nem lett exkluzív, nem kell várni vele az Age of Ultron-ig, helyette a Celebration-on debütált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt mondtam anno. Kicsit sok lenne két mozgóképes anyag a filmből két hét alatt. :) Persze még mindig lehet valami... Mondjuk egy bővített teaser.

 

Egyébként ügyesek ezek a teaserek. Az érzelmekre hatnak úgy, hogy gyakorlatilag semmit nem mutatnak a film lényegéből. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, szembetűnő, hogy mennyire keveset láttunk a végkifejletből és a kémjelentések sem nagyon szóltak a film azon részéről. Emiatt van az, hogy számomra egy kis mértékben még mindig annyira megfoghatatlan a hetedik rész, sejtelmünk sem lehet a végkifejletről, max. 1-2 mozzanatáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Theatrical trailer-t nem ígértek, ez kifejezés nem hangzott el, csak a traileré. Sajnos ebbe tényleg benne van hogy ennyi volt egyelőre :(

 

Hm akkor én érthettem félre valamit... Így viszont részemrõl teljesen rendben van a dolog, és ha tényleg ez az, ami május 1-jén jött volna, akkor örülök, hogy hamarabb láthattam. De ha mégis lesz valami más, akkor annak méginkább örülhetünk majd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.