Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Nem Stohl az tuti.

 

Szerintem a Lost-os Josh Holloway (Sawyer) magyar hangja, Dányi Krisztián az a hang. De nagyon nem jó Hamill hangjának.

Lásd:

Linkjeim

 

Egyébként miért csak kép URL-lehet lementeni ? Itt bénázok már egy ideje hogy megfelelően szemléltessek !

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Itt van pl. Stohl egy olyan szerepben, ahol elváltoztatta a hangját. Még itt is simán felismerhető. Miért változtatná a hangját ennél is jobban egy olyan karakterhez, amelyik erre nem szorul rá? Hacsak nem törtènt valami a hangjával, ez nem ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://aeonflux.blog.hu/2015/04/29/magyar_elozetes_star_wars_az_ebredo_ero_star_wars_the_force_awakens

 

Semmi újdonság, csak amit tudtunk:

 

1. Ez az előzetes lesz a Bosszúállók előtt

2. Dec.24 a premier - karácsonyi ajándék. :)

Kapják be karácsonykor.

 

Amúgy én egyből felismertem Stohl hangját, csak kissé fiatalítva van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forgalmazó közölte, hogy ez Stohl hangja, méghozzá a Jediből, csak rendesen átkeverve egy hangmérnök által.

Egyből felismertem, nem volt nehéz.... Aki itt hitetlenkedik, az hányszor hallotta a Stohl szinkront? Nullához konvergálhat a szám...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhhh...bekönnyeztem azon hogy Han-t magyarul hallottam megint. :D

Han klasszikus magyar hangja, Csernák János nálam is nyerő. :)

 

 

Amúgy én egyből felismertem Stohl hangját, csak kissé fiatalítva van.

Tényleg olyan, mintha fiatalítottak volna rajta, viszont nem értem, ennek mi értelme volt. A karakter idősebb lett...

 

Nem hiszem, hogy ez lesz Luke igazi szinkronja, annyira béna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyből felismertem, nem volt nehéz.... Aki itt hitetlenkedik, az hányszor hallotta a Stohl szinkront? Nullához konvergálhat a szám...

Hát már megbocsáss de vagy ezerszer hallottam! Eleve a szinkronos SWn nőttem fel, hallottam Matt Damon hangjaként, Jokerként, láttam és hallottam élőben. És így még nem szólalt meg. Nyilvàn, mert a hangmérnök belenyúlt a hangjába. Teljesen feleslegen, jegyzem meg, mert ha hozzá akart volna valahogy nyúlni a Jedis hanghoz, akkor inkább öregíteni kellett volna, nem pedig fiatalítani.

 

Az ilyen kategorikus, látatlanban tett kifejezéseket másokról hanyagoljuk már! Nem hiszem, hogy itt bárki is rászolgált volna erre a hangnemre, csak azért mert egy tökön cse*ett hangmérnök szórakozott Stohl hangjával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még így se hiszem el hogy Stohl Luke-ozik a szinkronos trélerben. Abban se vagyok biztos hogy az a forgalmazó az igazat mondta. Ha egyáltalán tényleg megtette az alábbi kijelentést.

Ha netán tévednék akkor egy helyben megeszem a frigónkban levő 15 kiló nyers halat. :D

Meg ha tényleg keverték Stohl hangját akkor irtó sz*r munkát végeztek. Használhatták volna Stohl RotJ-beli szövegelését ha már az angolul dumáló trélerben is onnan van a szöveg. Bár eleve jobb lett volna Márk mostani hangjával megcsinálni a szövegelést.

 

Amúgy 1995 (előtte sehogy) és 2005 között a THX-es szinkronnal néztem többször is az ANH-TESB-RotJ triót.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyből felismertem, nem volt nehéz.... Aki itt hitetlenkedik, az hányszor hallotta a Stohl szinkront? Nullához konvergálhat a szám...

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy többször, mint te. ;) Tény és való, '97-től 2004-ig csak úgy százszor volt alkalmam azzal megtekinteni (amikor megkapta az SE kiadást VHS-en, a Star Wars epizódok megtekintése olyan heti rendszerességűvé vált). Jó, hogy neked ilyen denevérfüled van, de én ilyen sükebóka vagyok, és szánom-bánom halálos bűnöm, de nem ismertem fel egy egy mocskosul (és értelmetlenül) sz*rrá kevert hangot. :P:)

Azt már csak félve jegyzem meg, mert ezért nyilván instant kivégzés jár, hogy én még a THX-es szinkront is jól ismerem, azzal is hallottam párszor, amiben ugye szintén Buci Luke hangja. :cool:

Viszont akkor most áll a kérdés: miért kellett Buci hangját módosítani? Logika nincs benne, mert ha ep6-os szinkronból van (melyikből, SE vagy THX?), és a cél a visszafiatalítás, akkor itt valaki valamit nagyon mellégondolt. Mert ahogy Pildi is írta, Luke öregedett, de közben Buci is öregedett - még ha ne is annyit, de akkor is. Szóval itt gond nincs. Fiatalítani a fiatal szinkronhangot meg minek? Akárhogy is nézzük, a '97-es SE szinkron is már majdnem húsz éves. Minek ide fiatalítás? Semelyik irányba nincs értelme módosítani a hangot, ráadásul, szerintem még sz*rul is csinálták meg. Indokolatlan és rosszul kivitelezett hangmérnöki munka, hát ezzel akkor megint meggyőztek arról, hogy a magyar szinkron az esetek 90%-ban egy rakás .... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megy az osztag a botfülűekhez szóval felkészülni! :D És hogy miért fiatalították? Azért amiért Hamill hangját is visszakeverték 20 évesre. :) Koncepció, gyerekek, koncepció! ;)

Igen, azért, mert a hatvanhárom éves Hamill-lel újra felvették a dialógust. Viszont a lentiekből nekem az jön le, hogy itt nem vették fel újra a szöveget a negyvennyolc éves Stohl Andrással, hanem a jó esetben '97-ben, a harminc éves Stohllal felvett anyagot fiatalították vissza. Ez nem koncepció, ez hülyeség.

Megjegyzem, Mark Hamill hangja olyan jóra sikerült, hogy fel sem merült, hogy nem a Jediből van átvágva és az meg szerintem még poénból sem ugrott be senkinek, hogy nem Hamill-t halljuk. Itt meg ugye majdnem mindenki megvolt győződve arról, hogy egy másik színész beszél Buci helyett, és az fel sem merült, hogy új felvétel helyett a szinkron anyagát használták. És ez szerintem parádésan jelzi, mennyire ganyé lett ez a trailer szinkron. Bár ha ez volt a koncepció, akkor csillagos ötös!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem ismertem fel pedig csakis Stohl hangjával láttam az OT-t minimum 20szor, mert évente tuti megnézem 1x az összes filmet valamikor 2x is, ennek ellenére, nem ismertem fel, megyek is szepukku-t elkövetni, de neked jó vájt füled van

 

1545710_244982069008463_1380324326_n_1390846153.jpg

 

:P

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az történt, hogy gyorsan kidobták a szinkronos trailert, a Bosszuállók 2 előtti levetíthetőség kedvéért. Harrison Forddal nem mertek szórakozni behívták Csernákot, mert a hangja marhára egybeforrt Forddal. Mark Hamill meg ugye elég hányatott sorsú , a szinkronhangok tekintetében, sosem volt állandó magyar hangja, mert a filmjei egyáltalán, vagy nagyon ritkán szerepeltek a moziban, a nagyközönség előtt Magyarországon. Lásd SW mizéria: Kassai Károly, Szatmári György, Buci, Rékasi Károly Az ISZDB szerint eddig 14 !!!!!!!!!!!!! magyar hangja volt.

 

Szerintem ezt a Lostos-Holloway magyar hangot, ezt a Dányi gyereket kérték meg, hogy ha már ugyis ott van egy másik film, vagy tv-s vacak kapcsán ugorjon már be arra a fél percre. Egyébként néha olyan érzésem van már úgy 10 éve, hogy a szinkronstúdióban ép ott tartózkodó karabantartókat, meg a takarítónöket is felkérik egy egy szösszenet szinkronizálására. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt a Lostos-Holloway magyar hangot, ezt a Dányi gyereket kérték meg, hogy ha már ugyis ott van egy másik film, vagy tv-s vacak kapcsán ugorjon már be arra a fél percre.

Aligha, mivel lentebb Jake írta, hogy ez Stohl András hangja az ep6-ból kiollózva és "visszafiatalítva". ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a szinkronos verzión nőttem fel, és hallottam Bucit rengeteg más filmben is, itt nagyon elkeverték a hangját, persze nem kizárt, hogy fölismerje valaki, de jogosan mondhatja az ember, hogy ez nem is ő, mert így sosem szólalt meg. Egyezzünk ki abban, hogy a hangmérnök egy idióta :D

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.