Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Néhány gondolat:

 

- a kamera mozgás továbbra is elképesztően újszerűen hat egy SW filmhez képest. Egyszerűen még szokni kell, de iszonyúan hangulatos

- barátnőm hívta fel a figyelmet, hogy a monológban úgy hangzik el, hogy "My father has it". Vajon a jelen az Erőszellemre utal?

- a monológot összekötném az előző teaser szövegével (There has been an awakening in the Force. The dark side and the light.) A sötét oldalon talán Kylo Ren miatt, a világos oldalon pedig Rey miatt? (vagy amiatt, akihez Luke beszél)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha nem Rey az aki átadja a fénykardot Leiának, akkor ki lehet? :hmm:

Lupita Nyong'o motion capture karaktere, a Rose kódnevű, akiről Jason Ward is sokat írt.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem gyorsan egy párszor, mert muszáj volt. Színtiszta SW érzés az egész, pont ahogy reméltem! :) A kezdő képkockák a Tatooine-i kettős naplemente csodálatos zenéjével és a pusztuló régi gépezetek bemutatásával, amelyek még ilyen állapotban is méltóságteljesek és dacára mindennek szívet megdobogtatóak, szép tisztelgés az előzmények előtt. Luke hangja utána maga a merő borzongás, és ahogy a fénykard is előkerül, már csak hab a tortán. És persze nagyon tetszik a "You have that power, too. " mondat is. :) Olyan sokatmondó, és sok jó kalandot vetít előre.

Han egy kicsit fura így őszen, de Csubi nem öregedett egy napot sem. :D Daisy szerintem is nagyon helyes, jó választás volt. :)

 

Vagyis összegezve: remek a trailer, igazolja minden várakozásomat, amelyet csaknem látatlanba megelőlegeztem ennek az új stílusú SW-filmnek. Mert új stílusa van, az látszik, de úgy tűnik, sikerült megőriznie a Star Wars esszenciáját így is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszus, milyen lesz ennek a szinkronos változata?

 

Hát most egyfajta kettősség ötlött fel bennem ettől a kérdéstől, egyrészt nem szeretném ha egy új hangot kéne szokni Luke-hoz (Buci :D ), másrészt viszont az ő hangját (Buci :D ) nem igazán tudom elképzelni egy idősebb karakter alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszus, milyen lesz ennek a szinkronos változata?

Csak és kizárólag akkor fogadom el, ha személyesen Torgyán József adja a szinkront Luke hangjához, a magyar emberek közül egyedül neki van jedi lovaghoz méltó fantasztikus orgánuma.

 

Na jó ez még viccnek is rossz... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Milyen már a véres kéznyom Finn sisakján (pillanatra látszódik, amikor leveszi).

Ki állhat az emelvényen a rohamosztagosoknál?

Viszont szinte az összes jelenet szerepelt már a makingstarwars kémjelentéseiben az utóbbi hetekben, így nyugodtan mondhatjuk, hogy igazak voltak (és lesznek).

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

köszi, próbáltam, de képtelen vagyok a quicktime-ot telepíteni..

A telepítés indító file egyszerűen nem töltődik le..

Itt letöltheted, legfelül a 1080p-s, Jobb klikk, mentés másként

http://www.hd-trailers.net/movie/star-wars-the-force-awakens/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most egyfajta kettősség ötlött fel bennem ettől a kérdéstől, egyrészt nem szeretném ha egy új hangot kéne szokni Luke-hoz (Buci :D ), másrészt viszont az ő hangját (Buci :D ) nem igazán tudom elképzelni egy idősebb karakter alá.

Egyrészt már Buci sem annyira fiatal, másrészt van olyan profi, hogy elváltoztassa a hangját épp annyira, amennyire kell. :) Szerintem ő marad Luke szinkronja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen már a véres kéznyom Finn sisakján (pillanatra látszódik, amikor leveszi).

Sólyomszemed van! Akkor

KÉMJELENTÉS SPOILER

 

ő lesz az a rohamosztagos akinek a falugyújtogatáskor egy rohamosztagos társa végighúzza a sisakján a véres kezét? Ütős!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.