Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Inkább megnézem gépen. Se reklám, se rémes Stohl-féle szinkron és a Lapti Nek megy Jabba palotájában :)

Stohl -al nincs baj. A Lapti Nek meg ugyanolyan színvonalú mint az utóda. Bár engem sose érdekelt az a pár másodperces zene, hanem a látvány. És az igazodott az újakhoz, így kikerültek a dróton rángatott bábuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Az előbb nézegettem a rancoros jelenetet, és Threepio "Oh, no! The Rancor!" beszólását a következőképpen sikerült lefordítani:

 

1. szinkron: ?Jaj, ne! Egy monsztroszaurusz!?

2-3. szinkron: ?Jaj, ne! Az Ádáz!?

 

Érdekes... :hehe:

Ezek már nekem is feltűntek. Gondolom nem bírtak mit kezdeni a "Rancor" szóval. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Érdekes, hogy itt még Grúber Hugó volt Palpatine hangja, aki a prequelekben is, de az újabb kiadásokban már Reviczky Gábor. Igazából én nem tudom eldönteni, melyikük a jobb, mert mindkettőt megszoktam, csak más-más filmben.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincsenek meg a régi szinkronnal a filmek, így nem is tudnám megnézni őket. Ha a gyerekek kedvéért magyarul nézzük, az már az SE változat, és bármennyire nosztalgikus is hallani ezeket a régi hangokat, azért a fülemben már az újak vannak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összefoglalva: Csernák továbbra is remek, őt az SE-ben is imádtam, Rékasy van olyan jó, mint Stohl, Sörös Sándor rosszabb, mint Gesztesi, Leia hangja az SE-ben jobb, Grúber Hugó üti Reviczkyt, Vader hangja pedig mintha nem változott volna. Obi-wan SE hangja sokkal lágyabb, kellemesebb hangzású, és ami a legfontosabb: a szövegek is sokkal jobban illeszkednek a filmhez, egyszerűen jobb a magyar szöveg az SE-ben, mint ebben. Én ezt a verziót most láttam először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a verziót most láttam először.
Nem valószínű mert amikor én beraktam ezeket a szinkrós topeszba azt írtad ezekről a szinkronokról hogy borzalmasak.

 

Könnyen felejthető élmény lehetett azoknak akik akkoriban látták őket legalábbis nekem ez jött le abból hogy aki akkor látta őket tegnap úgy viszonyult hozzájuk mintha sose szerzett volna tudomást róluk. Elsősorban azért tettem fel őket a Tube-ra hogy oda berakjam.

Kolmilan a sztár! Jobban tette volna ha szétnézett volna mileőtt berakta volna őket ha már annyira gondolta hogy én töltöttem fel őket. Akkor nem érezném magam cefetül miatta ugyanúgy mint tegnap.

Ja és valószínűleg Kolmilan is látta őket a szinkrós topeszban mert ő is részt vett a régi szinkronokról szóló kis csevelyben.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valószínű mert amikor én beraktam ezeket a szinkrós topeszba azt írtad ezekről a szinkronokról hogy borzalmasak.

 

Könnyen felejthető élmény lehetett azoknak akik akkoriban látták őket legalábbis nekem ez jött le abból hogy aki akkor látta őket tegnap úgy viszonyult hozzájuk mintha sose szerzett volna tudomást róluk. Elsősorban azért tettem fel őket a Tube-ra hogy oda berakjam.

Kolmilan a sztár! Jobban tette volna ha szétnézett volna mileőtt berakta volna őket ha már annyira gondolta hogy én töltöttem fel őket. Akkor nem érezném magam cefetül miatta ugyanúgy mint tegnap.

Ja és valószínűleg Kolmilan is látta őket a szinkrós topeszban.

Szerintem kolmilan nem akart neked rosszat, hogy ezeket berakta ide. Nem értem pontosan mi a probléma. Te csináltad? Frankó! Köszi. Vagy ennél többre vágysz?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könnyen felejthető élmény lehetett azoknak akik akkoriban látták őket legalábbis nekem ez jött le abból hogy aki akkor látta őket tegnap úgy viszonyult hozzájuk mintha sose szerzett volna tudomást róluk. Elsősorban azért tettem fel őket a Tube-ra hogy oda berakjam.

Kolmilan a sztár! Jobban tette volna ha szétnézett volna mileőtt berakta volna őket ha már annyira gondolta hogy én töltöttem fel őket. Akkor nem érezném magam cefetül miatta ugyanúgy mint tegnap.

Miért érzed magad cefetül? :) Emlékeztem rá, hogy valahol láttam ezeket a videókat, így hát megkerestem őket. A Szelidmotoros felhasználónevet meg már többször is láttam olyan videóknál, amiket te raktál be. A "sejtettem"-nél pedig túloztam kicsit. Ennyi az egész...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy ennél többre vágysz?
Milyen többre? Csak arról van szó hogy amikor én beraktam akkor alig foglakozott vele valaki míg tegnap Kolmilan esetében az ellenkezője történt. Olyasmi érzést kelt bennem ez az egész hogy mivel ő rakta be őket őt jobban elismerték mint engem. Rááldoztam egy csomó időt és más aratja le a babért. Ez egy durva megfogalmazás de nagyjából ez zavar. Ez nem olyan dolog amit köszikkel meg lehet oldani. Legjobb lenne elfelejteni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen többre? Csak arról van szó hogy amikor én beraktam akkor alig foglakozott vele valaki míg tegnap Kolmilan esetében az ellenkezője történt. Olyasmi érzést kelt bennem ez az egész hogy mivel ő rakta be őket őt jobban elismerték mint engem. Rááldoztam egy csomó időt és más aratja le a babért. Ez egy durva megfogalmazás de nagyjából ez zavar. Ez nem olyan dolog amit köszikkel meg lehet oldani. Legjobb lenne elfelejteni.
Már ne haragudj de ez hülyeség. :D Te csináltad, ő csak belinkelte. Biztos nem babérokra tört. :) A munka téged dicsér. Sajnos egy köszönömnél többet nem tudok adni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem babérokra tört. :)
Én nem mondtam hogy rájuk tört. Jöttek azok maguktól. :D

 

Sajnos egy köszönömnél többet nem tudok adni.
Nem arról van szó hogy több kell. A többről már lecsúsztam.

Amúgy szívesen! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, ha ez vigasztal, én meg sem néztem most őket. Helyette elindítottam a sajátjaimat. Amikor te linkelted, akkor viszont megnéztem, mert akkor nekem még csak DVD-n voltak meg, és azt macerásabb elindítani, mint a vinyón ülő avikat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem tök érthető, amit Rog írt, engem is zavarna egy kicsit :) A Te reakcióddal meg elküldtelek volna a halál ***ba, mert az volt a durva :D Kész szerencse, hogy nem velem volt ilyen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem tök érthető, amit Rog írt, engem is zavarna egy kicsit :) A Te reakcióddal meg elküldtelek volna a halál ***ba, mert az volt a durva :D
Neked szerencse, azonnal bannoltalak volna a fórumról. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.