Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Már csak az a kérdés, hogy a Falcon ezen a bolygón van-e? 

 

Egyébként nem tűnik katonai egyenruhának amit viselnek. Talán Finné hasonlít valamelyest ilyesmire. A bennszülöttek is érdekesek bár túl nagy merészséget itt sem látok. 

 

Tehát Chewie Finn és Poe akcióznak egy füves erdős bolygón?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetnek Banthák is. :D Biztos belenyúlnak a háttérbe. Bár ha Takonadából indulok ki akkor a nagytotálok lesznek idegen-szerűek.

 

Közben az SWNN lehozta, hogy atdolgozásra került a szkript, melyben Chewie több szerepet kapott, így Suotamo szeptemberben is forgatni fog. A színész már le is mondta a jövő hónapban megrendezendő Comic Con-os szereplését. Lehet, hogy mégis beemelik Kashyykot? :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bomarr Lando is öreg már. Szerintem lépjen le, de otthon is maradhatna éppenséggel. Itchy biztos díjazná. :D

 

@Kenobi tábornok Szép találat! Valószínűleg akkor ezek a lények lesznek. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chewie meghal, amikor Landóval belevezetik a Falcont a Finalizer hídjába, megölve ezzel Kylo Rent és megbosszulva Han Solót. :evil: 

 

Ezek a képek tényleg elég egyszerűek minden téren. Kíváncsi vagyok, mit vehetnek fel. Azért remélem nem egy Endor v2.0-ról van szó, ahol egy kisebb lázadó ellenálló csapat leszáll egy erdőbolygón, ahol a Birodalom Első Rend új titkos fegyvere épül vagy van ott egy szuperfontos létesítmény, aminek felrobbantásával el lehet pusztítani a császárt a fővezért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kis túlzással egy füves domboldalon rohangálnak. Én is remélem, hogy ennél azért nagyobb fantázia fogja jellemezni a helyszíneket. 

Tutira veszem, hogy imádni fogod, amint elnyeri a végső formáját. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep,1 forgatásán meg egy erdőben rohangáltak néhány forgatási napon aztán mégse lett unalmas a kinézete. A Solonál már sokadszorra forgattak egy sivatagos helyszinen aztán a film látványvilága mégse lett unalmas. A Zsivány Egyesnél az első leirások alapján egyértelmü volt hogy egy Mos Eisley-szerű diszletben forgatnak aztán mégse nézett ki unalmasan. Az ep.8 egy kopár sivatagban forgatott aztán mégse lett unalmas....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Donát írta:

Tutira veszem, hogy imádni fogod, amint elnyeri a végső formáját. :) 

Vannak oda leszúrva ilyen zöldes színű palcikák. Talán lesz ott még valami. 

 

Természetesen olyan helyekre gondolok mint pl. Felucia vagy Neomodia. Azt nyilván nem nyílt terepen fogják leforgatni, de azért lehetne valami egzotikusabb bolygó is. Szép ez a felsorolás csak gyakorlatilag mind valamelyik régi bolygónak a klónja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nade épp ezaz, hogyha lesz Felucia jellegű teljesen sci-fis helyszin akkor azt nem a forgatási paparazzi képekből fogjuk megismerni mert stúdióban forgatják. A Solonál is az első forgatási képek a sivatagról szóltak, de azért látvány terén itt nem állt meg a történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a Star Trekben elég jó világokat összehozott - mondom ezt úgy, hogy nem láttam az elejétől a végéig az első JJ filmet, előző héten az Into Darknesst viszont igen és ott például az elején lévő bolygó jól nézett ki. Ha egy hasonlót hozna, annak örülnék.

 

Történet terén szerintem JJ odapirít - a 8 után muszáj lesz neki - viszont a 7 alapján kérdéses, hogy vizuálisan - a bolygókat tekintve - eltud -e ragaszkodni a földies helyszínektől. Ha az ST -ben ez ment, itt miért ne menne? :)

 

Coruscant -ért én is imádkozok! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Az ep,1 forgatásán meg egy erdőben rohangáltak néhány forgatási napon aztán mégse lett unalmas a kinézete.

No igen, visszanézve a forgatási képeket Naboo-val kapcsolatban, hát azért ott sem volt annyira földöntúli a hangulat. Egyedül a jelmezek azok, amik nem földiesek (az ep9 képein viszont Poe számomra már-már bántóan földi cuccban van, mintha szafarin lenne - szigorúan a kép alapján mondom így). Mert azért az ember nem gondolná, hogy eme kép láttán:

Whippendell-WOODS.jpg

 

A filmben ilyen képek fogadják:

EP1_IA_73014.jpg

 

OGIyIeN.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt jól tudom,hogy az Ahch-To -n Luke és Rey összecsapását is nappal vették fel? Már az is sokat dob rajta,az éjjel,mondjuk az égen pár közeli hold vagy egy gamma sugárzást okádó supernova szerűséggel. :) Így most tényleg akár gombászó cserkészek is lehetnének,de olyan sokszor bebizonyosodott már,hogy kár előre szívni a szánkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez egy jó példa lenne arra, hogyan tegyenek izgalmassá egy egyszerű környezetet.

Igen, de ha meg egy olyan bolygó jeleneteit forgatják majd, aminek köze sincs a Föld egyetlen helyszínéhez sem mert annyira elrugaszkodott, arról nem fogsz forgatási képet látni, mert azt - ahogy Bomarr írta is fentebb - a stúdióban veszik fel. Ergo a drónokkal lőtt forgatási képekből meglehetősen torz következtetést lehet csak levonni a film látványvilágával kapcsolatban, hiszen azok alapján maximum eleve földi környezet Star Warsosítására lehet következtetni és kész. Na de a filmben nemcsak külső helyszínen felvett jelenetek lesznek, hanem stúdióban felvett jelenetek is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak az EPVII-ből indultam ki. Lásd Takonada erdős jelenetei, Jakku sivataga és Starkiller...

 

Skacok! az EPVII-ben volt a földtől teljesen elrugaszkodott bolygó? Nem vagyok hülye, tudom, hogy egy Felucia-szerű világot nem a londoni erdőkben fognak lefilmezni. Csak legyen ezúttal egzotikusabb világ is, én ezt mondtam, reméltem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én csak az EPVII-ből indultam ki. Lásd Takonada erdős jelenetei, Jakku sivataga és Starkiller...

 

Skacok! az EPVII-ben volt a földtől teljesen elrugaszkodott bolygó? Nem vagyok hülye, tudom, hogy egy Felucia-szerű világot nem a londoni erdőkben fognak lefilmezni. Csak legyen ezúttal egzotikusabb világ is, én ezt mondtam, reméltem. 

Én is remélem. De a forgatás alatt mi erősítene meg ebben? Ha hetekre bezárkóznak és a színészeknek még a nyomát sem látjuk? Biztos lesz olyan is, majd akkor lehet reménykedni, hogy épp valami CGI bolygós jelenetet forgatnak.

 

A lényeg, hogy a forgatás alatt nem igen láthatsz olyat, amitől megnyugodnál e tekintetben. Majd a teasereknél, trailereknél, story leírásoknál kell szurkolni, hogy lehetőleg legyenek egzotikus helyszínek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon megörültem a forgatási fotóknak!! Jöjjenek ilyenek még 1,5 évig!! (az élőszereplős sorozatból is)

Csuvi puskával a kezében, egy (most még) ló mellett, rögtön a klasszikus majmok bolygója film jutott róla eszembe. :D 

Az ep7-ben valóban nem volt egzotikus bolygó, de én bízom J.J.-ben, mert a Star Trek - Sötégségben vörös bolygója a hófehér bennszülöttekkel számomra simán van annyira különleges, mint a Felucia. Pedig látvány szempontjából az a kedvenc SW-s bolygóm. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.