Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Az angol cikkben mintha azt mondta volna, hogy szerinte lesz ez, és a forgatókönyvet még nem látta. Bár meg kellene nézni az eredeti cikket. 

Igazából akkora általánosságok vannak a magyar cikkben, hogy fölösleges. Zéró a hírértéke. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen ahogy a cikk is rámutat fogalmunk sincs hogy a rajongók hogy reagálnának erre, fogalmunk sincs Streep egyáltalán kér-e ebből és mivel információink szerint a Lucasfilmnél soha senkiben fel se merült hogy ez a csere megtörténjen, ezért ez az egész egy hírnek álcázott betűrengeteg, a klikkek kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az amcsi IGN cikke szerint Yoda vissza fog térni a IX-ben, és segíti Rey-t. Ez annak fényében érdekes, hogy eddig ezt a szerepet Luke kapcsán emlegették. 

Ő majd Kylot fogja terelgetni, ahogy ígérte is. ;):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Lizardking írta:

Tudom,hogy nem törvényszerű,de mi köze van Yodának Reyhez??

Yoda egy 900+ éves halhatatlan Jedi mester. Szerintem ez éppen elég okot ad arra, hogy segítse a Jedi Rend feltámasztását. Persze Luke a kézenfekvőbb, mert őt ismeri Rey.

Szerintem az lenne amúgy a legjobb, ha minden Jedi Erőszellem tiszteletét tenné valamilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Yoda egy 900+ éves halhatatlan Jedi mester. Szerintem ez éppen elég okot ad arra, hogy segítse a Jedi Rend feltámasztását. Persze Luke a kézenfekvőbb, mert őt ismeri Rey.

Szerintem az lenne amúgy a legjobb, ha minden Jedi Erőszellem tiszteletét tenné valamilyen formában.

Persze értem. Mondjuk ezek alatt az évek alatt a csőlátása a vesztét is okozta a rendnek.Rendesen torzultak az eszmék. Lehet,hogy ez változott miután meghalt és tanult...mert ugye Lukenak is képes volt olyasmit mondani amit talán ő se tett volna korábban.
Luke már csak azért is kézenfekvő mert ő rátapintott a hibákra,tud adni olyan útmutatókat Reynek amikkel egy csaknem kikezdhetetlen Jediség alapjai lerakhatók.
De ha már nem feltétlenül kell múltbéli ismeretség egy ilyen találkozáshoz, szerintem Qui Gon leckéi lehet hatásosabbak lennének,ő már életében nyitottabb elméjű volt Yodánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Billy Dee Williams edzésbe állt és szigorú diétára fogták! Akkor mégiscsak visszatér a jó öreg Lando? :yeah:

 

https://www.google.hu/amp/s/uk.movies.yahoo.com/amphtml/billy-dee-williams-training-lando-return-star-wars-episode-9-103921974.html

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.