Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Az EP7 számtalan jelenete (személyes drámák, karakterábrázolások) bizonyította, hogy Abrams jó választás. Kevesebb fan service és egy ütősebb történet kell, és akkor nem fogok csalódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Abrams már bizonyította, hogy tud nagyon jó SW-t csinálni. Már a VIII forgatókönyve is iszonyatosan tetszett neki, szerintem nem meglepő, hogy vállalta. Ráadásul tényleg lezárhatja amit elkezdett. Én is remélem ezúttal kicsit bátrabb lesz és akkor egy igazán jó lezárást kaphatunk.

 

Az szerintem nyilvánvaló, hogy Carrie halála után egy új történetet kell írni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel se a nyolcadik részt nem láttuk még, pláne a kilencediket nem, egyelőre nem akarok elhamarkodottan ítélni... de azért valamennyire csalódás volt számomra ez a hír. Ha a két alkotó közötti kreativitásbeli különbséget nézem a korábbi munkásságuk alapján, akkor én jobban örültem volna Johnsonnak, bár Abrams meg már bizonyította, hogy tud egy jó SW-t rendezni. Más kérdés, hogy a készülő nyolcadik rész kapcsán nekem ez Johnsonnal szemben nem lenne elég, ha pusztán csak jó lenne, hanem valami egészen különlegeset, egyedit várok... ez persze betetőzhet a kilencedikben Abrams kezei alatt is, de én talán inkább Johnsont favorizáltam volna. Mindenesetre sok sikert JJ-nek és remélem pozitívan csalódok majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper hír. Nem voltam az ellen, hogy Johnson legyen, de bevallom, mivel nem igazán ismerem a munkásságát, nem is lelkesedtem érte. Abrams munkáit viszont ismerem és szeretem, úgyhogy nagyon örülök, hogy ő zárja a trilógiát is. Ráadásul, már megrendezhette a fan-filmjét, úgyhogy most nekiveselkedhet valami újnak is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jópofa volt, ahogy ma este anyukámnál voltam, és miközben beszélgettünk, láttam az ATV Egyenes beszéd c. műsorában a képernyő alján menő szalagcímek között a friss hírt, miszerint JJ. Abrams írja és rendezi a 9. SW filmet. Egyből kiszúrtam, annyira nem jellemző hír azon a fórumon. :D

 

És nem mellesleg örülök neki. :) Remek film lett az Ep7, és minden tehetsége megvan hozzá, hogy egy még jobbat, merészebbet készítsen, most, hogy a franchise újraindításának terhe már nem nyomja a vállát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A premier át lett téve 2019.december 20.-ra.

 

Ami megint megerősíti a feltételezést, hogy új forgatókönyv lesz. Aminek én csak örülni tudok. Inkább mutassák be pár hónappal később, de legyen méltó befejezés. (már amúgy is hozzászoktam a decemberi premierhez)

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A premier át lett téve 2019.december 20.-ra.

Mondom, hogy kukázták az egész eddigi könyveket. :) Kezdhetik elölről. Nagyon bízok Abramsban. A VII-ben olyan jelenetei és hangulatai vannak, hogy netovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom, hogy kukázták az egész eddigi könyveket. :) Kezdhetik elölről. Nagyon bízok Abramsban. A VII-ben olyan jelenetei és hangulatai vannak, hogy netovább.

 

A nosztalgia faktor nagyon erős lett, az tagadhatatlan. El is morzsoltam pár könnycseppet a mozi alatt. Remélem, Abrams azért az utolsó részben kevesebbet fog nosztalgiázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Han Solo film meg marad az eredeti időpontban? :o

Azt nem kellett újra is írni, pláne nem a forgatás előtt. Plusz talán ez is jelzi, mennyivel komolyabban veszi a Lucasfilm az epizódokat, mint a spin-offokat, ami azért valljuk be, nem rossz dolog, hiszen az egyik csak Han Solóról szól, a másik egy epikus trilógia záródarabja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hurrá!

 

Most olvasom, hogy mégsem májusban lesz a premier, hanem decemberben:)

 

http://hu.ign.com/star-wars-episode-ix/28478/news/eltoltak-a-star-wars-ix-premierdatumat

 

Mondjuk 20 helyett 13 sokkal jobb lett volna.

 

Szerk:

 

Az alfórum alcímét is át lehet írni:)

 

Nagyon pozitív hír, hogy Abrams került az ep9 mögé :)

 

Nyugtával dícsérd a napot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem tudtam. De örülök neki.

 

JJ helyett érdekelt volna, mit hoz ki egy SW moziból James Cameron, Luc Besson esetleg Paul Verhoeven.

Luc Besson valami értékelhetetlen sz*rt csinált volna, James Cameron 20 év múlva talán elkészülne az első forgatókönyv változattal. Paul Verhoeven meg... Hm... Verhoeven... Verhoeven. A név ismerős, de már idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára. Ami nem csoda, 20 éve nem készített semmi emlékezetest. 17 éve értékelhetőt sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem tudtam. De örülök neki.

 

JJ helyett érdekelt volna, mit hoz ki egy SW moziból James Cameron, Luc Besson esetleg Paul Verhoeven.

 

James Cameron az egyik legtehetségesebb rendező a blockbusterek világában, biztos vagyok benne hogy az ő SW filmje megérné a pénzt, még azt is simán el tudom képzelni, hogy az egyik legjobb lenne. Neki egyértelműen testhezálló feladat egy epic lezárást kreálni a trilógiához.

Luc Besson SW filmjére is szívesen beülnék, de az Ep9-et semmiképp nem adnám a kezébe. Max egy különálló sztorit.

Paul meg maradjon távol az egésztől mert utálom a filmjeit :D

 

JJ biztonsági húzás volt, de én nagyon félek tőle hogy ismét fanservice filmet fog alkotni. Bár az is igaz, hogy az Ep7 forgatókönyvébe Lawrence Kasdan is nyakig benne volt, aki számára az egész Star Wars az eredeti trilógiával kezdődik és végződik, szóval...

 

Én egyébként Brad Bird sw filmjét néztem volna meg a legszívesebben. Anno közel volt hozzá hogy megkapja az Ep7 rendezését, még Kathleen Kennedy is azt nyilatkozta hogy nagyon szerette volna őt megnyerni valamelyik filmnek, csak aztán Brad inkább az Incredibles 2 kezdte el csinálni. De talán majd egyszer.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Luc Besson valami értékelhetetlen sz*rt csinált volna, James Cameron 20 év múlva talán elkészülne az első forgatókönyv változattal. Paul Verhoeven meg... Hm... Verhoeven... Verhoeven. A név ismerős, de már idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára. Ami nem csoda, 20 éve nem készített semmi emlékezetest. 17 éve értékelhetőt sem.

A 2006-os Fekete könyv című II. világháborús filmje szerintem baromi jó. Az Elle-t meg majdnem mindenki körbeajnározta tőle tavaly. Szerintem oké volt -én annyira azért nem dobtam hátast-, de megértem hogy miért volt oda érte sok kritikus. Verhoeven igazából még mindig tehetséges csak Hollywood helyett Európában dolgozik, a korábbiaknál jóval kisebb büdzsékből. Emiatt értelmetlen is felhozni mondjuk mint ep.9 rendezőt.

 

És ami azt illeti én se örülnék a többieknek. Cameron túl egomániás. Kizárt hogy például hallgatna a Story Group-ra. Menne a saját feje után, az pedig újabban túl sok eredeti gondolatot nem tudott szülni. Az Avatar például bármennyire is szórakoztató a lény designok valami elképesztően gyatrák. És úgy általában az egész elég gyorsan felejthető. Luc Besson meg már rég kiégett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Örülök hogy újra használható a fórum! :D

 

 

 

Egy fan találkozott JJ-vel meg Chris Terrio-val.

Beszélt velük a IX részről,és azt mondták neki, hogy bátrak lesznek és nagy meglepetésekkel készülnek. A 9. rész fogja egyesíteni mindhárom trilógiát, és ennek tetejében Terrio még azt is elárulta, hogy lesznek benne PT elemek.

De azt nem mondta konkrétan hogy vizuális, tematikus vagy mindkettő.

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem tudom mit gondoljak. Ehhez látnom kell előtte a TLJ-t. :) Bár azzal a kommentárral egyetértek, hogy ez JJ sztorija, az ő karakterei, így megérdemli, hogy befejezhesse. Meglátjuk. Egyébként ha lehet hinni a RacerX által beírt információknak, akkor nagy gond nem lesz.

 

Az szinte 100%, hogy Carrie halála olyan szinte vágta haza a IX meglévő forgatókönyvét, hogy most egy teljesen újat írnak. Addig Trevorrowal se volt semmi baj amíg Carrie élt. Később kezdődtek a gondok amikor át kellett volna írni a sztorit. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Rian Johnson a Hollywood Reporternek adott interjúban elárulta, hogy ő már nem vesz részt a trilógia utolsó részének elkészítésében, az már kizárólag J. J. Abrams projektje. Abrams pedig a BBC-nek beszélt arról, hogy új irányba szeretne elmenni a IX. résszel. Állítólag a film "egyesíti" a három trilógiát, és egy Reddit felhasználó, aki beszélt Chris Terrio forgatókönyvíróval, azt mondta, a IX. részben lehet majd számítani az előzménytrilógia egyes elemeinek visszatérésére is.
 
Rian Johnson interjú:
 
 
Reddit felhasználó:
 
 
 
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.