Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Viszont az a legvalószínűtlenebb. Az RO cselekményéhez képest a Szenátus feloszlatása napokkal később történik meg. Kétlem, hogy Tarkin, a Birodalom harmadik embere csak napokkal később tudná meg a hírt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az a legvalószínűtlenebb. Az RO cselekményéhez képest a Szenátus feloszlatása napokkal később történik meg. Kétlem, hogy Tarkin, a Birodalom harmadik embere csak napokkal később tudná meg a hírt.

 

Végérvényesen feloszlatta, ...még az is lehet, hogy azt megelőzte egy ideiglenes feloszlatás....

Nekem a 3. opció jönne e leginkább, ...hogy Vader túltolta a rendcsinálást.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azt nem egy ilyen jelenet képével promóznák. Úgy értem, arra azért vannak közvetlenebb, jobb jelenetek is. Pl. Needa és Ozzell esete. Itt viszont Pablo kifejezetten ezt a képet tette ki Twitterre, és fontosnak érezte, hogy a képen ott legyen az is, amit éppen Motti mond: "veszélyesek az ön csillagflottájára, parancsnok". Pedig neki nem kell felirat, hiszen tud angolul és nem süket. :D

Ezt összekötve azzal, hogy a Lázadók győztek Scarifnál (ep4 nyitószöveg alapján), amit valószínűleg birodalmi flotta véd, vagyis azokban legalábbis kárt tettek, szerintem jobban idevág a kép. Ez persze nem zárja ki, hogy Krennicet megfolytja Vader, bár bevallom, nekem azért kicsit sablonos lenne ez a megoldás. Abba semmi új, semmi pláne nincs, főleg amellett, hogy mindenki ezt várja. Mi értelme előrángatni Vadert és az Erőt olyasvalamiért, amit már háromszor bemutatott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azt nem egy ilyen jelenet képével promóznák. Úgy értem, arra azért vannak közvetlenebb, jobb jelenetek is. Pl. Needa és Ozzell esete. Itt viszont Pablo kifejezetten ezt a képet tette ki Twitterre, és fontosnak érezte, hogy a képen ott legyen az is, amit éppen Motti mond: "veszélyesek az ön csillagflottájára, parancsnok". Pedig neki nem kell felirat, hiszen tud angolul és nem süket. :D

Ezt összekötve azzal, hogy a Lázadók győztek Scarifnál (ep4 nyitószöveg alapján), amit valószínűleg birodalmi flotta véd, vagyis azokban legalábbis kárt tettek, szerintem jobban idevág a kép. Ez persze nem zárja ki, hogy Krennicet megfolytja Vader, bár bevallom, nekem azért kicsit sablonos lenne ez a megoldás. Abba semmi új, semmi pláne nincs, főleg amellett, hogy mindenki ezt várja. Mi értelme előrángatni Vadert és az Erőt olyasvalamiért, amit már háromszor bemutatott?

 

Oké, de mégsem bírok semmi extra

fontosat belelátni.

Ez egy sebtében összehívott válságtanácskozás lehet, a halálcsillagon tartózkodó legrangosabb tisztek közreműködésével. Annak dacára, hogy már sejthetjük, hogy mekkora áldozatok árán tudták megfújni a terveket, és hogy ez mekkora reménysugár, aránylag nyugalom van. Még az is lehet, hogy esetleg az uralkodó nem tud róla, hogy ellopták? Nem merik jelenteni neki?

Tagge flottája, meg nem hiszem, hogy különösebben fontos lenne a számunkra, mert bármelyik felső vezető flottáját szétalázhatták a Scarif-nál... semmi sem indokolja, hogy pont Tagge-é legyen. Aki amúgy sem egy fajsúlyos figura, a filmben a neve sem hangzik el, meg Don Henderson nem is egy olyan feltűnő ábrázat, hogy ragaszkodni kelljen hozzá....

Krennic megfojtását boritékolom, ..és azt is, hogy Vader azt esetleg saját szakállára tette, ...lehet, hogy beszólt a direktor úr...leanyázta a sith-et. :D Minden esetre a megfordulása görcsös kézzel elég bizarr, mintha épp ölne és megzavarnák.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a sebtében összehívott tanács épp csak a Birodalmi Vezérkar ülése, Tagge meg csupán az egész Birodalmi Szárazföldi Hadsereg feje, és éppen a Birodalmi Haditengerészet legfőbb parancsnokával vitázik. Ezek nem csak kis hamarjában összehozott meetingre beesett tisztek, hanem az egész Birodalmi Hadsereg főparancsnokainak az ülése. Ha a Galaxis bármely szegletében csak megkarcolnak egy, az Imperial Army alá tartozó csillagrombolót, akkor az Tagge flottája ellen irányuló támadás. Ez szerintem eléggé megindokolja azt, hogy az ő flottája védje Scarifot, és elég fajsúlyos alaknak számít. Hogy a neve nem hangzik el? Bail Organa meg nem is szerepel a filmben, mégis elég fajsúlyos ember a történetben és a Lázadásban. Épp csak az egyik vezére és alapítója, de az ep4-ben még csak meg sem jelenik. Úgyhogy ne a nevekből, meg a színészekből vonjunk már le következtetéseket, hanem a történetben elfoglalt helyükről. A szerint Tagge a birodalmi táplálékláncban közvetlen Tarkin alatt van.

Az meg hogy nyugalom van, kicsit túlzás, ha azt vesszük, hogy az ep4 ezzel nyit: javában dúl a polgárháború. Én egy polgárháborút nem tartanék nyugodt állapotnak.

Az meg eléggé nonszensznek tűnik, hogy az Uralkodót nem értesítették. Hahó, ott van köztük Vader, ő hajkurássza a terveket. Meg Tarkin. A Birodalom 2-es és 3-as számú embere. Mi a frászért ne akarnák tájékoztatni az 1-es számút, pláne Vader, akitől mindennél messzebb áll az ezekben az időkben, hogy bármit is eltitkoljon a mestere elől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg eléggé nonszensznek tűnik, hogy az Uralkodót nem értesítették. Hahó, ott van köztük Vader, ő hajkurássza a terveket. Meg Tarkin. A Birodalom 2-es és 3-as számú embere. Mi a frászért ne akarnák tájékoztatni az 1-es számút, pláne Vader, akitől mindennél messzebb áll az ezekben az időkben, hogy bármit is eltitkoljon a mestere elől.

Meg ha ezt eltitkolnák, akkor vajon hogyan közölnék vele, hogy megsemmisült a HCS? :D

 

Palpatine: Vader nagyúr, adja ki a parancsot a tüzelésre!

Vader: Máris, Mesterem! Azonnal... csak egy kicsit távolabb megyek, ide... hogy jobb legyen a vétel, és tisztább a levegő, és ... /elmenekül/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Disney nem olyan engedékeny a SW jogokkal, mint a Fox volt :(

Mármint a Lucasfilm, mert az ilyen anyagok elkészítéséhez szükséges jogok nem a Fox kezében voltak. ;) Ha a rókánál lett volna ez is, akkor semmivel sem lett volna másabb a helyzet, mint most. Sőt, szerintem a Fox sokkal tetübb, bár lehet, hogy ezt csak azért vélem így, mert anno ők töröltették a Youtube-csatornámat az alienes klipjeim miatt. Ellenben a Disney még a videóimat sem tiltatja le, pedig van a csatornámon SW tartalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így utánaolvasva maga George Lucas kereste meg a készítőket, hogy csináljanak egy SW különkiadást, miaután látta a lenti első Palpatine-os klippet :o

 

Akkor ez lehet, hogy tényleg csak Kennedy-n múlik, viszont sajnos belőle nem nézem ki, hogy ilyenre beadná a derekát. Főleg úgy hogy a Marvelnek alapból van egy hasonló stílusú sketch sorozata, ami kevésbé felnőttes humorral operál :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy nem lesz, már vagy 40 éve van neki, azóta már négy is. :lol:

Hát igen néhány napja kikerült a netre egy elég hihető de elvileg fake szivárgás néhány infóval és ott azt írták:

"The final scene is the first scene of A New Hope redone. Rebels are lined up in front of the door and it begins to shake. A rebel leader shouts "Here they come!" and the camera pans out to space. There's some narration from Jyn, but it's very brief and is basically saying that everything is worth fighting for."

 

Tetszene egy ilyen hasonló megoldás a végére úgy ahogy Hobbit végén is volt.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira jó, hogy Bail szerepet kap, még ha csak keveset is. :) Számomra ez lesz a karakter valódi búcsúja, eddig ugyanis olyan béna volt a személyének jelentőségéhez képest, hogy off-screen halált halt, és azt is valódi konkrét említés nélkül. Jó lesz látni a megöregedett szenátort ennyi év után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis ízelítő a 360 fokos forgatásból, amelyről többször meséltek a Zsivány Egyes alkotói. A díszlet minden szögből valóságos, a stábtagok egy része is jelmezben van, a statiszták folyamatosan játsszák a szerepüket, mert nem tudják, mikor kerülnek képbe. A rendező szabadon forgathatja bármerre a kamerát.

http://players.brightcove.net/293884104/SJa0Thl7_default/index.html?videoId=5228161341001

 

szerk: Itt van egy másik link ahol egy valódi 360° videó van ami alatt Gareth Edwards sok infót megoszt a forgatásról mint pl. Lucas miben segített a forgatás alatt, illetve melyik New Hope díszlet szerepel a filmben.

http://people.com/movies/virtual-reality-exclusive-go-behind-the-scenes-of-rogue-one-a-star-wars-story/

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.