Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Wilde! Ez már az 5. film volt. A többi más stílusú, és kevésbé profi. Ha ezzel együtt érdekel, írj rám üzenetet és átküldöm a linkeket! Azoknak nem én csináltam az utómunkálatát (hanem Dr. Rutherford. :D)

 

Azt írja, hogy nem tudsz üzeneteket fogadni. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sosem láttam még mosolyogni a Game of Thrones Tywin Lannisterjét. :)

 

Trónok harca 4. évad spoiler

 

Vajon miért? Mert Tyrion él, Jamie-nek nem kell Caster-hegy, Cercei egy szuka, plusz két utóbbi közös "gyümölcsei" az unokái, ezek után kinek lenne kedve vigyorogni?! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nagyon szoktam ilyet csinálni, de most megteszem (ha ezt itt nem szabad, akkor kérem a moderátorokat töröljék a bejegyzést). Néhány szavazat sokat lendítene egyik kedves barátomék projektjén. A 444.hu által szervezett Ki Mit Tube-on indultak ezzel a svédelt előzetessel. (Maga a videó nem is annyira offtopic, mert vicces is + kedves is.) :P

 

Itt a cikk róla: http://444.hu/2014/09/01/ilyen-low-fi-guardians-of-the-galaxy-trailert-meg-nem-lattal/#comments

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a nevükben is. ;) Amúgy több ilyen videójuk is van (van Hobbitos is például). Ezt az előzetest egyébként anno James Gunn (a film rendezője) megosztotta twitteren, ezzel a szöveggel: "Whoa. Wes Anderson already remade my movie. (I love this)" -

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a nevükben is. ;) Amúgy több ilyen videójuk is van (van Hobbitos is például)

Ment a szavazat. De mondjuk én képben vagyok , kicsodák, követem őket régóta twitteren. :) Te honnan ismered a csapatot? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ment a szavazat. De mondjuk én képben vagyok , kicsodák, követem őket régóta twitteren. :) Te honnan ismered a csapatot? :hmm:

 

Én nem mindegyiküket ismerem, csak az Ákost (vele van egy közös podcast tervünk is), meg a Dávidot (ő volt a Chris Pratt-et alakító srác). De tényleg köszi mindenkinek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye ez a podcast hasonló lesz, mint a FreddyD féle Filmbarátok Podcast?:)

 

Hát inkább ahhoz hasonlítanám, mint ami a Puzsér Róbertnek volt régen egy rádiós műsora, 'A hét mesterlövésze' (nem tudom ismered-e), ahol filmekről beszélgettek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.