Ugrás a kommentre

A szereplők


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Carrie Fisher miatt biztosan lesz valami változtatás. Ha az Ep9-ben nem lesz CGI Leia hercegnő (és korábban azt mondták nem lesz) akkor itt valahogy meg kell oldani a dolgot.

Én úgy tudom, hogy a 8-at nem érinti Carrie elvesztése. -ha lehet hinni az infónak?

Lehet, hogy megoldották a filmes sorsát már a 8-ban alapból is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy a 8-at nem érinti Carrie elvesztése. -ha lehet hinni az infónak?

Lehet, hogy megoldották a filmes sorsát már a 8-ban alapból is?

 

Én meg úgy tudom, hogy Carrie 8-ban leforgatott jelenetei helyébe utóforgatnak valami mást. És Carri jelenetei átkerülnek a 9-be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg úgy tudom, hogy Carrie 8-ban leforgatott jelenetei helyébe utóforgatnak valami mást. És Carri jelenetei átkerülnek a 9-be.

Hát ezt meg hol olvastad? Már csak azért, mert ez nagyjából teljesen kizárt. Egy másik filmhez leforgatott jeleneteket nem lehet csak úgy átpakolni. Ahhoz nagyjából az ep8-at és az ep9-et is teljesen újra kéne írni. Ráadásul, könnyebb egy még le sem forgatott film forgatókönyvét módosítani, mint egy már leforgatott filmet újragondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint például a Rogue One? Hidd el a Disney-nek megy. Egyébként a Lucasfilm már cáfolta.

Megy, a frászkarikát megy... :pfff: A Rogue One-t nem forgatták újra (ne keverjük már az utóforgatást az újraforgatással...), és pláne nem pakoltak át jeleneteket belőle más filmbe, mint ahogy új szereplőket sem írtak bele mások helyére... 100 éve láttam a hajdani Msaton egy Zs kategóriás akciófilmet, na, abba tényleg átpakoltak jeleneteket a Terminator 2-ből. De azért ott az eredmény is olyan lett. Azért ne üljünk már fel minden hüleségnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy a 8-at nem érinti Carrie elvesztése. -ha lehet hinni az infónak?

Lehet, hogy megoldották a filmes sorsát már a 8-ban alapból is?

 

Én eddig két hivatalos infót olvastam ebben az ügyben:

1) Carrie fontos (vagy legalábbis az Ep7-hez viszonyítva fontosabb) szerepet kapott ebben és a következő filmben is.

2) Sem CGI sem új színész nem veszi át a szerepét a következő filmben.

 

Én ez alapján csak azt tudom elképzelni hogy Rian az elmúlt pár hetet azzal töltötte hogyan is tudná módosítani a dolgokat az utóforgatás során. Mert Leia története biztosan lezárást fog kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is mondta, hogy egy menő monológgal is indít, szóval oda kell figyelni. :)

 

szerk.: Na, most látom, hogy az EPVII-es nagy "beszédére" értette. :D Azért nem kizárt, hogy tud egyet s mást már a filmről.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J szavai:

"Szerintem mindannyian nagyon bosszúsak leszünk, ha Mark nem nyer Oscar-díjat. De senki sem lesz olyan dühös, mint maga Mark."

 

J.J gyógyszerre ívott? :hmm:

Csak viccelt, Hamill vissza is szólt neki twitteren. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tartom kizártnak hogy gyakran lesz sisak nélkül. Legyen csak látható az a sebhely mert miatta talán jobban lehetne tőle parázni.

Sebhelyesnek meg félszörnynek ott van Snoke. Kylo félelmetesebb volt maszkkal, remélem lesz neki megint!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert akkor még nem volt sebhelye. :D

De azért ne legyen mindig satyek rajta.

Persze ne, nem is ezért hoztam szóba. Csak elképzeltem Kylo-t például egy Revan szerű maszkban és például az öregepja egyik fénykardjával. -ki tudja mi van még a gyűjteményében?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 5 héttel később...

A Battlefront 2-höz kapják meg az előrendelők Kylo és Rey ep8-as kinézetét, amiről most kaptunk egy képet. A karakterek sajnos nem túl nagyok, de azért kivehetőek.

 

TBpX17qkSDxx8aHyXM6tLAf9wuERREPI16Tw_1kve3A-1.jpg

 

Rey nagyon Jedis, Kylo meg ha jól veszem ki, vállvértet csatol magára. Csak nem tanult valamit a párbajból, ahol mindkét válla megsérült? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.