Ugrás a kommentre

Trailer 1.


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Most ez miért nem mutatták meg nekünk is?

És hogy hogy reggelig kell várni?

A főoldali hir szerint ausztrál idő szerint pénteken este 8 órai kezdettel (Európában szombat hajnalban) kerül az ABC csatorna müsorára valami dokumentumfilm a TFA-ról, ekkor lesz valamikor az előzetes.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg nem lesz trailer... Ezt kaptuk, kizártnak tartom hogy mégegy trailert is kapjunk (3 perces előzetesről szóltak a hírek, ez pedig egy 3 perces videó... szerintem ez az amiről a pletykák szóltak)

 

De ne legyen igazam! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én néztem a streamet, és amikor harmadjára mutattak videót, Kennedy felpumpálta előtte a közönséget és megkérte, hogy kapcsolják ki a telefonjaikat. A streamen persze a behind-the-scenes vidit adták le harmadszor, de ott már tuti az előzetest. Trailer tehát még mindenképpen lesz, csak az a kérdés, hogy csak hajnalban, vagy előbb felteszik-e a YT-csatornára.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én néztem a streamet, és amikor harmadjára mutattak videót, Kennedy felpumpálta előtte a közönséget és megkérte, hogy kapcsolják ki a telefonjaikat. A streamen persze a behind-the-scenes vidit adták le harmadszor, de ott már tuti az előzetest. Trailer tehát még mindenképpen lesz, csak az a kérdés, hogy csak hajnalban, vagy előbb felteszik-e a YT-csatornára.

Ez nekem is feltünt. Biztos kell a nézettség a csatornának, ahol levetitik majd az előzetest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki csináljon reakciós videót a Rogue One meg majd a Rebels 3. évados előzetesére is, és ha máshol nem is, egymás között osszuk meg. :D

Én fogok csinálni. :)

 

Youtube-ra nem ígérem, hogy feltöltöm, túl csúnya vagyok hozzá. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki csináljon reakciós videót a Rogue One meg majd a Rebels 3. évados előzetesére is, és ha máshol nem is, egymás között osszuk meg. :D

Én fogok csinálni. :)

 

Youtube-ra nem ígérem, hogy feltöltöm, túl csúnya vagyok hozzá. :D

Ez amúgy egy jó ötlet, de a jogot én is fenntartom hogy ha csúnya vagyok és/vagy sírok alatta, akkor nem osztom meg. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet még sem tudok rekciós videót csinálni. :/

Tény, hogy már van gépem, de nem vagyok otthon, és akármilyen kamerás appot töltök le, egyikkel sem lehet videózni, miközben mást csinálok. :/

Komolyan ez most a legfontosabb? Próbáljunk a trailerre fókuszálni a topikban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet még sem tudok rekciós videót csinálni. :/

Tény, hogy már van gépem, de nem vagyok otthon, és akármilyen kamerás appot töltök le, egyikkel sem lehet videózni, miközben mást csinálok. :/

Kit érdekel a reakciós videó? Főleg ha nincs is miről.

 

Most akkor nincs is trailer?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekel a reakciós videó? Főleg ha nincs is miről.

Jesszusom mi a fene bajotok van? karót nyeltetek? Ez egy jó ötlet volt.

 

Az meg szívás, rohadt nagy szívás hogy nem volt trailer, teaser. Persze a behind the scenes se volt rossz de azért ennél sokkal sokkal többre számítottam....

most is reggel 6kor felkeltem hogy körbenézzek de hát semmi...na mind1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi kudar! Ez megerősíti, hogy a neten terjengő Vader kép kamu. Magát Vadert nem látjuk az előzetesben csak látunk az ő szemével (és itt a Sithek bosszújának a végét vették alapul.... pont olyan vörösösen lát).

Egyébként a legelső Rogue One teaser se került fel a netre anno, csak a tavalyi Celebration-ön adták le (arra a pár másodpercesre gondolok amin a Yavin felszinét mutatják majd a kamera megmutatja az égboltot rajta a Halálcsillaggal).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gyorsan kielemezgettem ezt a rossz minőségüt. Gyakorlatilag alig mutatnak valami újat, az előző trailerhez képest. Ráérek, nem idegeskedem. Most vagy titkoloznak és nem akarnak mindent bemutatni, hogy legyen meglepetés a moziban is, vagy annyira el van rontva a film hogy nincs miből rendes trailert csinálni mert utóforgattak egy csomót. Kicsit uncsi már a városka, meg a tengerpart mutogatása. Hol vannak a full effektes űr és egyéb jelenetek? Fél év sincs a bemutatóig, amiből az utolsó egy két hónap már a világméretű terjesztésre, szinkronizálásokra kellene fordítódnia, de úgy látszik NINCS FILM.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.